Ψυχαγωγία

H μεγάλη φασαρία και η διαμάχη της Ναταλίας Γερμανού με παπαράτσι στην...Κύπρο

Σε αποκαλύψεις προέβη η γνωστή παρουσιάστρια Ναταλία Γερμανού η οποία εκμυστηρεύτηκε στους συνεργάτες της ένα περιστατικό με φωτορεπόρτερ όταν είχε έρθει με αγαπημένο της στην Κύπρο! 

Η ίδια έφτασε εν εξάλλω καταστάσει και ξέσπασε εναντίον του του φωτορεπόρτερ, μετανιώνοντας λίγο καιρό μετά.

 Ήταν πολλά χρόνια πριν και ήταν του χώρου ο σύντροφος μου… Ήμασταν στην Κύπρο και μας είχαν πετύχει παπαράτσι και έγινε μεγάλη φασαρία. Του άρπαξε τη μηχανή… Έφταιγα εγώ, έφταιγε και εκείνος… μόνο ο φωτογράφος δεν έφταιγε!

Είχε τη μηχανή κρυμμένη στην καπαρντίνα και όπως περάσαμε άρχιζε να τραβάει και φρικάραμε λίγο με την κίνηση. Αλλά δεν έπρεπε να δώσαμε έκταση. Πήρε παραπάνω διάσταση το θέμα από ότι έπρεπε.

Επόμενο άρθρο

Σάββας Πούμπουρας – Αρετή: Ξεκίνησαν τις προετοιμασίες για το παιδικό δωμάτιο

Ο παρουσιαστής σε ρόλο...ελαιοχρωματιστή ανέλαβε...και γενική δράση
29/09/2019 - 16:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Υγείας: Ζητώ και πάλι την κατανόηση και τη συνεργασία των πολιτών

Αρχίζουν από σήμερα ακόμη 10,000 διαγνωστικές εξετάσεις σε όλες τις πόλεις

Επηρεάζεται η ατμόσφαιρα της Κύπρου από τις εκρήξεις στη Βηρυτό; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έδειξαν οι μετρήσεις της ποιότητας του αέρα και τι απαντά ειδικός

Ορκίστηκαν πίστη στο Σύνταγμα οι 25 νέοι πυροσβέστες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιήθηκε το πρωί η τελετή ορκομωσίας στην Αστυνομική Ακαδημία
Ελλάδα

Με βροχές και καταιγίδες πλησιάζει την Ελλάδα η κακοκαιρία "Θάλεια"

Ποια είναι τα τελευταία προγνωστικά δεδομένα του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών

Τραγωδία στην Ελλάδα: Δέκα νεκροί από τροχαίο στην Εγνατία οδό

Δύο σοβαρά τραυματισμένοι νοσηλεύονται στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης 

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

Τι είναι το νιτρικό αμμώνιο που προκάλεσε την πολύνεκρη τραγωδία στο Λίβανο

2.750 τόνοι ήταν ξεχασμένοι σε αποθήκη στο λιμάνι της Βηρυτού

Τινάχθηκαν στον αέρα 2.750 τόνοι νιτρικού αμμωνίου

"Δεν θα αναπαυθούμε προτού βρούμε τον υπεύθυνο" λέει ο Πρωθυπουργός Λιβάνου

Covid-19: Πέραν των 700 χιλιάδων θανάτων "μετρά" ο πλανήτης

Το τελευταίο 24ωρο καταγράφηκαν 254,988 νέα περιστατικά

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 12:15DEAL