Ψυχαγωγία

H Mενεγάκη μας έδειξε πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της και είναι...ολόιδιες!

Η Ελένη Μενεγάκη δημοσίευσε μια φωτογραφία με την οικογένεια της σε πιο χαλαρούς ρυθμούς και μας έδειξε για πρώτη φορά χαρακτηριστικά από το πρόσωπο της κόρης της, Βαλέρια.

Η παρουσιάστρια έχει δηλώσει κατά καιρούς ότι η μικρή της κόρη, της μοιάζει τόσο στα μάτια όσο και στα χείλη, νιώθοντας και η ίδια περήφανη και έχοντας ιδιαίτερη αδυναμία.

Δείτε τη κόρη της αλλά και φωτογραφίες που αποδεικνύουν την ομοιότητα

;l

;l

lk

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κ.Αγαπητού:"Ο άντρας μου έδωσε επιπλέον ονόματα στα παιδιά μου χωρίς να το ξέρω"

"Ήμουν εγχειρισμένη και το έμαθα όταν είδα τα πιστοποιητικά"
20/05/2019 - 17:54

Αντιδράσεις στο σχολείο που φοιτά ο γιος του serial killer (BINTEO)

Γονείς ζητούν να αλλάξουν τα παιδιά τους σχολείο και προκαλούν οργή πολιτών και αρμοδίων
07/05/2019 - 20:47

ΓεΣΥ: Ώρα μηδέν για την επιλογή προσωπικού γιατρού για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αριθμός των δικαιούχων που έχουν εγγραφεί στο σύστημα ξεπέρασε τις 180 χιλιάδες
05/05/2019 - 21:36

Πόση ώρα μπορούν να περνούν τα μικρά παιδιά σε μια...οθόνη;

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουν οι γονείς...
30/04/2019 - 16:49

Ο Στέρλινγκ πλήρωσε μεταφορικά και εισιτήρια του ημιτελικού για 550 παιδιά

Έδειξε για ακόμη μια φορά την τεράστια ευαισθησία του στα παιδιά που έχουν ανάγκη
04/04/2019 - 14:29

Η Ελένη Μενεγάκη ως... "βασίλισσα" για φαγητό με το γιο της (ΦΩΤΟ)

Ο Άγγελος Λάτσιος φωτογράφισε τη μαμά του την ώρα που τρώνε
04/04/2019 - 10:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε συναγερμό οι αρχές μετά από έκρηξη σε γραφεία ασφαλιστικής στη Λευκωσία(ΦΩΤΟ)

Στόχος εμπρηστών και οικία στην Πάφο - Δείτε εικόνες από τις δυο σκηνές

Δεν εξακριβώθηκε η ταυτότητα του ηλικιωμένου που βρέθηκε νεκρός σε παραλία

"Φως" στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Σφοδρή επίθεση ιδιωτών γιατρών κατά Ποταμίτη

Μαίνεται η αντιπαράθεση μεταξύ ΕΝΙΚ και Συμβούλου του Υπ. Υγείας
Ελλάδα

Aέρας ελευθερίας για τον Νίκο Ρωμανό

Την αποφυλάκισή του αποφάσισε το Πενταμελές Εφετείο Κακουργημάτων Αθηνών

Σέρρες: Στο νοσοκομείο 9χρονη που παρασύρθηκε από λεωφορείο

Το κοριτσάκι νοσηλεύεται στη ΜΕΘ με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας
Διεθνή

Τραμπ: Αν θέλουν διάλογο οι Ιρανοί ας κάνουν το πρώτο βήμα

Ο Αμερικανός Πρόεδρος δήλωσε πως είναι "ανοιχτός" σε συνομιλίες με την Τεχεράνη

Ερευνα εναντίον του πρώην Ισπανού Πρέσβη στο Καράκας για ξέπλυμα μαύρου χρήματος

Οι τρεις συλληφθέντες φέρονται ότι εξέδιδαν πλαστά τιμολόγια για εργασίες

"Έσβησε" στη φυλακή ανήλικος που συνελήφθη στα σύνορα ΗΠΑ-Μεξικού

Πρόκειται για τον πέμπτο ανήλικο από την Γουατεμάλα που πεθαίνει

tv news

«To Τατουάζ» Η Τατιάνα κάνει την έκπληξη στη Μαργκώ…και την ανατροπή!

Η Βέρα παίρνει μια δύσκολη απόφαση που σοκάρει τον Θεοχάρη... Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια λέει τον Φώτη να πάρει το γράμμα που γράφει ότι είναι η μαμά της Μαρίνας

Ο Φώτης πάει αλλά ο φάκελος με το γράμμα λείπει «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ