Ψυχαγωγία

H Mενεγάκη μας έδειξε πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της και είναι...ολόιδιες!

Η Ελένη Μενεγάκη δημοσίευσε μια φωτογραφία με την οικογένεια της σε πιο χαλαρούς ρυθμούς και μας έδειξε για πρώτη φορά χαρακτηριστικά από το πρόσωπο της κόρης της, Βαλέρια.

Η παρουσιάστρια έχει δηλώσει κατά καιρούς ότι η μικρή της κόρη, της μοιάζει τόσο στα μάτια όσο και στα χείλη, νιώθοντας και η ίδια περήφανη και έχοντας ιδιαίτερη αδυναμία.

Δείτε τη κόρη της αλλά και φωτογραφίες που αποδεικνύουν την ομοιότητα

;l

;l

lk

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκαλυπτικό ρεπορτάζ: Συγκλονιστικές υποθέσεις με αβοήθητα παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ιστορίες δύο παιδιών ξεμπροστιάζουν τη δημόσια υπηρεσία και προκαλούν οργή
18/07/2019 - 20:57

"Πράσινο φως" από την Ολομέλεια για τα τετράμηνα στα σχολεία

Με την παρουσία του Υπουργού Παιδείας η κοινοβουλευτική διαδικασία
12/07/2019 - 17:11

ΗΠΑ: Μήνυσε κλινική γονιμότητας όταν γέννησε αγόρια που άνηκαν σε άλλους γονείς

Τα νεογέννητα δεν είχαν καμία γενετική σχέση μαζί τους
08/07/2019 - 22:20

Ο Ευθύμης Ζησάκης τρόλαρε δημόσια στα social media την... Ελένη Μενεγάκη (ΦΩΤΟ)

Μια κίνηση από τον γνωστό ηθοποιό που δεν περίμενε κανείς
07/07/2019 - 11:37

Παπασταύρου για το... μέλλον της Ομόνοιας

Το μήνυμα του διοικητικού ηγέτη των «πρασίνων» για την πρώτη επίσημη προπόνηση
04/07/2019 - 15:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται η 17χρονη μετά από τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η ανήλικη δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας και δεν είχε άδεια οδηγού

ΠτΔ: Να μην επιτρέψουμε ποτέ ξανά σε αυτό τον τόπο να βιώσει τον πόλεμο

Το μήνυμα του Προέδρου Αναστασιάδη για την επέτειο της τουρκικής εισβολής

Πανηγύρια στα κατεχόμενα για την επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αεροπορικές επιδείξεις από F16 - Ακιντζί και Οκτάι στη στρατιωτική παρέλαση
Ελλάδα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες
Διεθνή

Oι ΗΠΑ στέλνουν στρατιώτες στη Σαουδική Αραβία

Κλιμακώνεται η ένταση με το Ιράν

Αυστηρή προειδοποίηση Λονδίνου προς Τεχεράνη για το δεξαμενόπλοιο

Το πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία κατασχέθηκε στο Στενό του Χορμούζ

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 14:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW