Ψυχαγωγία

H Φαμίλια:Δείτε αποκλειστικό απόσπασμα από τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η "Φαμίλια" έρχεται με μια ξεκαρδιστική πρεμιέρα στις 27 Σεπτεμβρίου...

Η σειρά θα καταγράφει τη ζωή μιας απόλυτα φυσιολογικής οικογένειας η οποία ζει στην εποχή των απανωτών διαζυγίων προσπαθώντας να ισορροπήσει τη σχέση της με επισκέψεις σε σύμβουλο γάμου. Οι αυτοτελείς συμβουλευτικές συνεδρίες, καθορίζουν την πορεία της σειράς μέσα από ξεκαρδιστικές σκηνές αλλά και τις κωμικοτραγικές καταστάσεις του κάθε χαρακτήρα.

Δείτε αποκλειστικά το πρώτο απόσπασμα από την σειρά και πως είναι..."Όταν βλέπεις ταινία με τη γυναίκα σου".

 

 

 

Στη σειρά θα πρωταγωνιστούν οι ηθοποιοί Χριστόδουλος Μαρτάς, Πέννυ Φοινίρη, Ελεονώρα και Πηνελόπη Βασιλείου, ενώ το υπόλοιπο καστ συμπληρώνουν οι Πόπη Αβραάμ, Αντρούλα Ηρακλέους, Γιώργος Κυριάκου, Ιωάννα Λαμπροπούλου, Κώστας Καζάκας, Σοφία Καλλή και ο μικρός Πάρης Χατζησάββα.

Επόμενο άρθρο

Απόστολος Γκλέτσος: Η εξομολόγηση για την περιπέτεια υγείας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για τα χειρουργεία που έκανε στην καρδιά και τον καρκίνο..
14/09/2018 - 14:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

H "Φαμίλια"… σε ρυθμούς “Grease” ξετρέλανε το κοινό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη ξεκαρδιστική σκηνή που χάρισε άφθονο γέλιο στους τηλεθεατές...
08/01/2019 - 14:07

Θα κλάψετε από τα γέλια! Έρχεται ο νέος ψυχολόγος της σειράς "Η Φαμίλια"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πρωτοχρονιάτικο δώρο" για τους τηλεθεατές ο... Γιώργος Ζένιος
01/01/2019 - 13:09

Ανατροπή! Η τηλεοπτική αποχώρηση από τη "Φαμίλια" και οι αλλαγές... (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage φωτογραφία από τις πρώτες σκηνές του αντικαταστάτη ηθοποιού στη σειρά
20/12/2018 - 11:36

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο...ηθοποιού - Δείτε τις πρώτες σκηνές (ΦΩΤΟ)

Το τρέιλερ της σειράς "Η Φαμίλια" του Alpha Κύπρου που θα παίζει η παρουσιάστρια
12/12/2018 - 12:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aυτόν καταζητούν οι αρχές για υπόθεση εμπρησμού στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά τη συνδρομή του κοινού για να εντοπίσει τον ύποπτο 42χρονο

Κατεχόμενα: Μετά τον Σήφη συνέλαβαν τον "Ρούντολφ"

Χειροπέδες από τη λεγόμενη "αστυνομία" σε σπίτι στην κατεχόμενη Κερύνεια

Νέες προκλήσεις από την Τουρκία: Θα υπερασπιστούν...τη "Γαλάζια Πατρίδα"

Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις λαμβάνουν όλα τα μέτρα στη Κύπρο, στο Αιγαίο και τη Μεσόγειο
Ελλάδα

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Κορυφώνεται η αγωνία για τον εντοπισμό του δίχρονου που έπεσε σε πηγάδι (BINTEO)

Η τιτάνια μάχη για 8η μέρα και το τούνελ που αναμένεται να οδηγήσει στο μικρό Γιούλεν

Γλίτωσαν από τον ισχυρό σεισμό και πέθαναν από καρδιακό επεισόδιο

Δόθηκε εντολή εκκένωσης σε περιοχή της Χιλής και προειδοποίηση για τσουνάμι

Παγκόσμιο ενδιαφέρον για το φαινόμενο του "ματωμένου" φεγγαριού (ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από την εντυπωσιακή πρώτη πανσέληνος του 2019

tv news

Η Λήδα θυμωμένη φεύγει από το σπίτι χωρίς να ξέρει ότι απ΄ έξω καραδοκεί η Σάσα…

«To Τατουάζ» επιστρέφει με συγκλονιστικά διπλά επεισόδια από την Δευτέρα στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια έρχεται  αντιμέτωπη για πρώτη φορά μετά από χρόνια, με την  Μαρίνα...

Η Σοφία ανατρέπει τα δεδομένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/01/2019 - 17:40DEAL