Ψυχαγωγία

H Σίσσυ Χρηστίδου μιλαει πρώτη φορά για την... "αυτοσχέδια" δίαιτά της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Σίσσυ Χρηστίδου έχει χάσει αρκετά κιλά και έχει ανανεωθεί λίγο πριν το καλοκαίρι.

Η παρουσιάστρια "πιέστηκε" από τους followers της για να αποκαλύψει το μυστικό της, με την ίδια μέσα από ένα βίντεο στο YouTube, να αποκαλύπτει πρώτη φορά στοιχεία της δίαιτας που ακολουθεί και τον λόγο που ακόμα δεν αναλύει λεπτομέρειες.

Μια... αυτοσχέδια δίαιτα με αποτελέσματα. Η ίδια ανέφερε

«Ναι βρίσκομαι σε δίαιτα, έχει πάει αρκετά καλά το πράγμα. Καταρχάς βρίσκομαι ακόμα σε διαδικασία, οπότε δεν είμαι έτοιμη να σας μιλήσω γι’ αυτό. Δεν υπάρχει όμως κάποια μαγική συνταγή αν περιμένετε. Δεν έχω πάει σε κάποιον διαιτολόγο. Έχω μεγάλη εμπειρία από δίαιτες, οπότε έχω πάρει κάποια πράγματα και τα έχω αναμείξει. Έχω κάποιες δικές μου συνταγές και σε συνεργασία με τον παθολόγο μου κάναμε κάποια πράγματα», ανέφερε μεταξύ άλλων.

«Δεν μπορούσα να κάνω άλλη μία δίαιτα κρέας-σαλάτα, οπότε έκανα δικές μου συνταγές και με βοήθησε να έχω και υδατάνθρακες και γλυκά μέσα» συμπλήρωσε ακόμα.

Δείτε παραπάνω το σχετικό απόσπασμα στο 2.10

Επόμενο άρθρο

"Tik Tokers" της Κύπρου κάντε στην άκρη ήρθε η... Χριστιάνα Αρτεμίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Προκάλεσε χαμό με τα πρώτα της βίντεο στη νεανική πλατφόρμα
23/05/2020 - 15:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ιδού το τραγούδι που έγραψε ο Μαραντίνης για το χωρισμό από τη Xρηστίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για το διαζύγιο που ήταν η έμπνευση για το καινούργιο τραγούδι των Onirama
11/05/2020 - 14:45

Αποκάλυψη Μαραντίνη στην Αριστοτέλους:"Μου έχουν προτείνει να πάω Eurovision"

Το νέο του τραγούδι, ο χωρισμός του με την Σίσσυ και η εκπομπή στην τηλεόραση που συζητά
09/05/2020 - 13:05

Στο πλευρό της Χρηστίδου ο Μαραντίνης μετά τη περιπέτεια υγείας του γιου τους

Η συγκινητική ανάρτηση όλο νόημα και τα "μαθήματα" που πήρε από το γεγονός
21/04/2020 - 07:56

Συγκινεί η Σίσσυ Χρηστίδου: Εσπευσμένα με τα παιδιά της στο νοσοκομείο(ΦΩΤΟ)

Το μάθημα ζωής και όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια
19/04/2020 - 12:46

Επική γκάφα από την Σίσσυ Χρηστίδου! Μπέρδεψε τον Ρέμο με τον...Αργυρό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακουγόταν το "Μαζί σου" και η παρουσιάστρια δεν ήξερε πως να δικαιολογηθεί
29/03/2020 - 11:00

H Σίσσυ Χρηστίδου φτιάχνει κέικ λεμόνι και μας δίνει τη συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάρε μολύβι και χαρτί και γράψε τη διαδικασία για το σνακ που μπορείς να τρως χωρίς τύψεις
25/03/2020 - 14:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αποκλειστικό βίντεο από τη στιγμή έκρηξης σε ηλεκτροφόρα καλώδια στην Έγκωμη

Άμεσο κίνδυνο διέτρεξαν κάτοικοι της περιοχής που έτρεχαν έντρομοι στους δρόμους

Έχετε δει τον 22χρονο Θεόδωρο που καταζητείται για ξύλο στη Σαριπόλου (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του
Ελλάδα

Κεραυνός χτύπησε και σκότωσε 52χρονη στη Σκόπελο

Έμφραγμα υπέστη ο σύζυγός της όταν προσπάθησε να τη βοηθήσει

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα
Διεθνή

Στα "συρτάρια" η χλωροκίνη από τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προκαλούσε προβλήματα στην καρδιά, αυξάνοντας τις πιθανότητες θανάτου

Viral η αντίδραση της Τζασίντα Άρντερν σε σεισμό στη διάρκεια συνέντευξης (VID)

Έδινε ζωντανή συνέντευξη όταν άρχισε να "κουνιέται" η Νέα Ζηλανδία

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/05/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ