Ψυχαγωγία

H συγκλονιστική εξομολόγηση της Αποστολίας Ζώη - «Ο καρκίνος με διέλυσε.."

Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day άνοιξε την καρδιά της η Αποστολία Ζώη. Η τραγουδίστρια τα τελευταία τέσσερα χρόνια πέρασε πολύ δύσκολες στιγμές χάνοντας τον πατέρα της μετά τη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο αλλά και την μητέρα της και αυτό στάθηκε αφορμή για να διοργανώσει μια φιλανθρωπική εκδήλωση. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

 Αυτή ήταν μία ανάγκη μου, που ξεκίνησε όταν έχασα τον πατέρα μου. Θέλω να κάνω κάτι για τον καρκίνο. Είναι κάτι που με έχει διαλύσει τα τελευταία 4 χρόνια και όλο αυτό δημιουργήθηκε εκείνη τη στιγμή. Βέβαια, ήμουν πάρα πολύ φοβισμένη και πάρα πολύ απογοητευμένη με όλο αυτό που είχε συμβεί. Για να πιστέψω ποτέ ότι έχει γίνει κάτι τόσο μεγάλο και όταν άρχισα να παίρνω τα πρώτα ναι, ήταν για εμένα ένα τεράστιο δώρο, που σίγουρα έρχεται από κάπου εκεί πάνω.

Η Αποστολία Ζωή στη συνέχεια αποκάλυψε ότι μετά και τον χαμό του πατέρα της ακόμα μέσα της δεν έχει συνέλθει αναφέροντας:

Όχι ακόμα. Αισθανόμουν υπαίτια που δεν κατάφερα να σώσω τους γονείς μου και αισθανόμουν πάρα πολλές ενοχές και ότι δεν μπορούσα να τα καταφέρω

 

Επόμενο άρθρο

Η επιμέλεια των παιδιών στον Μπραντ Πιτ; Τα νέα δεδομένα στη μάχη με την Τζολί

Οι τελευταίες εξελίξεις και η λάθος συμπεριφορά της ηθοποιού που ίσως της στοιχίσει..
09/11/2018 - 12:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εικόνες βιβλική καταστροφής! Η αυτοψία της Αποστολίας Ζώη που σοκάρει!

"Αντίκρισα ένα παράδεισο που είχε μετατραπεί σε κόλαση. Ανθρώπους σε απόγνωση"
27/07/2018 - 15:40

Αποστολία Ζώη: Το συγκινητικό μήνυμα για τον θάνατo του πατέρα της

"Ότι και να κάνω όμως, πάλι όλα πρέπει να συνεχίσουν χωρίς εσένα..μέχρι ν' ανταμώσουμε..."
20/07/2018 - 15:07

Aποστολία Ζώη: Η υπόσχεση που έδωσε στη μητέρα της λίγο πριν πεθάνει

Κάνει ένα μεγάλο όνειρο της μητέρας της πραγματικότητα έστω και μετά που έφυγε από τη ζωή
13/01/2018 - 13:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε παγκύπρια στάση εργασίας κατέρχονται αύριο οι οδηγοί ταξί (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκέντρωση έξω από το Υπ. Εργασίας - Καταγγέλλουν το κράτος για διακρίσεις

Νέα προσπάθεια ΟΑΥ για διάλογο με ιδιωτικά νοσηλευτήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος να συζητήσουν για το καθεστώς λειτουργίας στο πλαίσο του ΓεΣΥ

Όχημα παρέσυρε πεζό σε δρόμο της Λάρνακας

Ασθενοφόρο, μετέφερε 35ρονο στο Γενικό Νοσοκομείο της πόλης
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

Κατάπαυση του πυρός με το Ισραήλ ανακοίνωσε εκπρόσωπος της Χαμάς

Η εκτόξευση ρουκέτας προκάλεσε τον τραυματισμό πέντε ανθρώπων στο Ισραήλ

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ