Ψυχαγωγία

H συγκλονιστική εξομολόγηση της Αποστολίας Ζώη - «Ο καρκίνος με διέλυσε.."

Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day άνοιξε την καρδιά της η Αποστολία Ζώη. Η τραγουδίστρια τα τελευταία τέσσερα χρόνια πέρασε πολύ δύσκολες στιγμές χάνοντας τον πατέρα της μετά τη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο αλλά και την μητέρα της και αυτό στάθηκε αφορμή για να διοργανώσει μια φιλανθρωπική εκδήλωση. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

 Αυτή ήταν μία ανάγκη μου, που ξεκίνησε όταν έχασα τον πατέρα μου. Θέλω να κάνω κάτι για τον καρκίνο. Είναι κάτι που με έχει διαλύσει τα τελευταία 4 χρόνια και όλο αυτό δημιουργήθηκε εκείνη τη στιγμή. Βέβαια, ήμουν πάρα πολύ φοβισμένη και πάρα πολύ απογοητευμένη με όλο αυτό που είχε συμβεί. Για να πιστέψω ποτέ ότι έχει γίνει κάτι τόσο μεγάλο και όταν άρχισα να παίρνω τα πρώτα ναι, ήταν για εμένα ένα τεράστιο δώρο, που σίγουρα έρχεται από κάπου εκεί πάνω.

Η Αποστολία Ζωή στη συνέχεια αποκάλυψε ότι μετά και τον χαμό του πατέρα της ακόμα μέσα της δεν έχει συνέλθει αναφέροντας:

Όχι ακόμα. Αισθανόμουν υπαίτια που δεν κατάφερα να σώσω τους γονείς μου και αισθανόμουν πάρα πολλές ενοχές και ότι δεν μπορούσα να τα καταφέρω

 

Επόμενο άρθρο

Η επιμέλεια των παιδιών στον Μπραντ Πιτ; Τα νέα δεδομένα στη μάχη με την Τζολί

Οι τελευταίες εξελίξεις και η λάθος συμπεριφορά της ηθοποιού που ίσως της στοιχίσει..
09/11/2018 - 12:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εικόνες βιβλική καταστροφής! Η αυτοψία της Αποστολίας Ζώη που σοκάρει!

"Αντίκρισα ένα παράδεισο που είχε μετατραπεί σε κόλαση. Ανθρώπους σε απόγνωση"
27/07/2018 - 15:40

Αποστολία Ζώη: Το συγκινητικό μήνυμα για τον θάνατo του πατέρα της

"Ότι και να κάνω όμως, πάλι όλα πρέπει να συνεχίσουν χωρίς εσένα..μέχρι ν' ανταμώσουμε..."
20/07/2018 - 15:07

Aποστολία Ζώη: Η υπόσχεση που έδωσε στη μητέρα της λίγο πριν πεθάνει

Κάνει ένα μεγάλο όνειρο της μητέρας της πραγματικότητα έστω και μετά που έφυγε από τη ζωή
13/01/2018 - 13:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ