Ψυχαγωγία

H συγκλονιστική εξομολόγηση της Αποστολίας Ζώη - «Ο καρκίνος με διέλυσε.."

Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day άνοιξε την καρδιά της η Αποστολία Ζώη. Η τραγουδίστρια τα τελευταία τέσσερα χρόνια πέρασε πολύ δύσκολες στιγμές χάνοντας τον πατέρα της μετά τη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο αλλά και την μητέρα της και αυτό στάθηκε αφορμή για να διοργανώσει μια φιλανθρωπική εκδήλωση. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

 Αυτή ήταν μία ανάγκη μου, που ξεκίνησε όταν έχασα τον πατέρα μου. Θέλω να κάνω κάτι για τον καρκίνο. Είναι κάτι που με έχει διαλύσει τα τελευταία 4 χρόνια και όλο αυτό δημιουργήθηκε εκείνη τη στιγμή. Βέβαια, ήμουν πάρα πολύ φοβισμένη και πάρα πολύ απογοητευμένη με όλο αυτό που είχε συμβεί. Για να πιστέψω ποτέ ότι έχει γίνει κάτι τόσο μεγάλο και όταν άρχισα να παίρνω τα πρώτα ναι, ήταν για εμένα ένα τεράστιο δώρο, που σίγουρα έρχεται από κάπου εκεί πάνω.

Η Αποστολία Ζωή στη συνέχεια αποκάλυψε ότι μετά και τον χαμό του πατέρα της ακόμα μέσα της δεν έχει συνέλθει αναφέροντας:

Όχι ακόμα. Αισθανόμουν υπαίτια που δεν κατάφερα να σώσω τους γονείς μου και αισθανόμουν πάρα πολλές ενοχές και ότι δεν μπορούσα να τα καταφέρω

 

Επόμενο άρθρο

Η επιμέλεια των παιδιών στον Μπραντ Πιτ; Τα νέα δεδομένα στη μάχη με την Τζολί

Οι τελευταίες εξελίξεις και η λάθος συμπεριφορά της ηθοποιού που ίσως της στοιχίσει..
09/11/2018 - 12:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εικόνες βιβλική καταστροφής! Η αυτοψία της Αποστολίας Ζώη που σοκάρει!

"Αντίκρισα ένα παράδεισο που είχε μετατραπεί σε κόλαση. Ανθρώπους σε απόγνωση"
27/07/2018 - 15:40

Αποστολία Ζώη: Το συγκινητικό μήνυμα για τον θάνατo του πατέρα της

"Ότι και να κάνω όμως, πάλι όλα πρέπει να συνεχίσουν χωρίς εσένα..μέχρι ν' ανταμώσουμε..."
20/07/2018 - 15:07

Aποστολία Ζώη: Η υπόσχεση που έδωσε στη μητέρα της λίγο πριν πεθάνει

Κάνει ένα μεγάλο όνειρο της μητέρας της πραγματικότητα έστω και μετά που έφυγε από τη ζωή
13/01/2018 - 13:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένας νεκρός και τρεις τραυματίες από δυστύχημα στη Λάρνακα

Στο Νοσοκομείο μεταφέρθηκαν τρεις επιβαίνοντες των δύο αυτοκινήτων τραυματίες

Αναβίωσαν οι μνήμες του διπλού φονικού στο Στρόβολο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μπήκαν στο μοιραίο σπίτι και έδειξαν στο Κακουργιοδικείο σκηνές του στυγερού εγκλήματος
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ