Ψυχαγωγία

H Θέκλα Πετρίδου εξηγεί τον ορισμό της... "milf" και ο Λούης τρολάρει (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Θέκλα Πτρίδου δίνει τα "φώτα" της σε ελλαδική εκπομπή και εξηγεί τι σημαίνει μιλφ και κούγκαρ.

Η γνωστή ψυχολόγος βρέθηκε σε τηλεοπτική εκπομπή με αποτέλεσμα την ώρα που η παρουσιάστρια βρισκόραν στην κυριολεξία στα...γόνατα, να της εξηγεί τί σημαίνουν οι ορισμοί σχέσεων milf και cougar, αναφέροντας ότι είναι καλό που την αποκαλούν milf. Η ίδια ανέφερε:

Κούγαρ ονομάζεται... Είναι βίτσια. Όταν η γυναίκα πάει με 30-35 χρόνια πιο μιρκούς, ενώ η milf είναι 15-20 χρόνια πιο μεγάλες και τις ορέγονται οι μικρότεροι. Είναι καλό να σε λένε!

Δείτε την σχετική συζήτηση και την αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη 

Επόμενο άρθρο

Koύλλης Νικολάου:"Συνεχίζουμε τη συνεργασία μας με τον Alpha Κύπρου"

Το νέο πρότζεκτ, η πρόταση και η σειρά που προκαλεί ενδιαφέρον
23/02/2019 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης "εισβάλλει"... στη "Φαμίλια" (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς
26/05/2019 - 17:36

Ο Λούης σχολιάζει τον... "Sin boy" και το "Μama"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ξεκαρδιστικές ατάκες του γνωστού stand up comedian για το τραγούδι που έγινε viral
25/05/2019 - 16:46

Σαρώνει ο Λούης στην Ελλάδα! Τώρα και στο..."ΦεστιβάΛ Κωμωδίας" της Θεσσαλονίκης

Τρένο δίχως φρένο ο γνωστός stand up comedian στην Ελλάδα
21/05/2019 - 19:57

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει την Λίτσα Πατέρα για...πόλεμο στην Κύπρο

"Ήρθε να μας πει ότι στις 2 Ιούλη θα μας πιάσουν οι Τούρκοι;"
18/05/2019 - 13:23

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο αγαπημένος stand up comedian υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα
13/05/2019 - 15:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα παρέσυρε και τραυμάτισε 81χρονη σε λεωφόρο της Πάφου

Μεταφέρθηκε στο ΓΝ της πόλης όπου κρίθηκε αναγκαία η εισαγωγή της στο χειρουργείο

Θέλουν να κλειδώσουν τα κινητά των μαθητών σε θυρίδες οι καθηγητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως σχολιάζει ο Γιάννος Σωκράτους το περιστατικό ξυλοδαρμού μαθήτριας σε λεωφορείο

Τεκμήρια και ανακρίσεις στέλνουν για 6η φορά στο κελί τον 35χρονο serial killer

Δεν παραπέμπεται ακόμη σε απευθείας δίκη ενώπιον του Μόνιμου Κακουργιοδικείου
Ελλάδα

Η επόμενη μέρα του πρώτου γύρου των δημοτικών εκλογών στην Αθήνα

Σαφέστατο προβάδισμα νίκης την ερχόμενη Κυριακή έχει ο Κώστας Μπακογιάννης

Ελλάδα: Συντριπτική ήττα για τον Αλέξη Τσίπρα

Η χώρα οδηγείται σε πρόωρες εκλογές και την Νέα Δημοκρατία να είναι ισχυρή

Τσίπρας: "Η τελική ετυμηγορία ανήκει πάντοτε στο λαό"

Πρόωρες εκλογές ανακοίνωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά τα αποτελέσματα των εκλογών
Διεθνή

Μακρόν και Σάντσεθ αναλύουν τα αποτελέσματα των Ευρωεκλογών

Οι δυο Ευρωπαίοι ηγέτες θα συναντηθούν απόψε στο Παρίσι

Ευρωκλογές: Τέλος ο ιστορικός δικομματισμός στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο

Οι δύο πολιτικές οικογένειες που κυριαρχούν συγκεντρώνουν συνολικά 324 βουλευτές

Αιματηρά επεισόδια σε φυλακή στις ΗΠΑ

Η σύγκρουση ξέσπασε κατά τη διάρκεια των ωρών του επισκεπτηρίου

tv news

Η Μάρθα είναι εξαφανισμένη και κινδυνεύει θανάσιμα... Ο Παύλος ανησυχεί...

Η Τατιάνα καλείται εσπευσμένα στην αστυνομική διεύθυνση«To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Σταύρος ανακαλύπτει πως η Λίλιαν σχεδιάζει να φύγει κρυφά με τα δύο κορίτσια..

Επισκέπτεται την Κάτια και ζητάει βοήθειά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 27/05/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ