Ψυχαγωγία

H Xριστιάνα Αριστοτέλους ανακαίνισε το καμαρίνι της και μας το παρουσιάζει(ΦΩΤΟ)

H Xριστιάνα Αριστοτεέλους ετοιμάζεται πυρετωδώς για τη νέα τηλεοπτική σεζόν, τόσο για την καθημερινή εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" όσο και για το show που θα παρουσιάζει "Soundtrack of love".

Και οι ετοιμασίες ξεκίνησαν από το καμαρίνι της...

Μαζί με την αρχιτέκτονα και σκηνογράφο Έλενα Τερέπεη, ξεκίνησαν από το μηδέν και έφτιαξαν ένα πανέμορφο και άκρως στιλάτο καμαρίνι που εντυπωσιάζει και μεταδίδει την γλυκύτητα και τον δυναμισμό που κρύβει άλλωστε και η παρουσιάστρια.

Με κύριο χρώμα το μπλε αλλά και με χρυσές και ροζ πινελιές η Χριστιάνα μας παρουσιάζει το καμαρίνι της και μετράει και επισήμως αντίστροφα για την έναρξη της νέας σεζόν.

Επόμενο άρθρο

Κ.Καινούργιου: "Την έχω πατήσει αρκετές φορές. Ουσιαστικά το “θύμα” είμαι εγώ"

Όσα δήλωσε για τα λάθη στην τηλεοπτική της πορεία και την προσωπική της ζωή
22/07/2019 - 17:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Eλένη Μενεγάκη μας αποκαλύπτει το ...καμαρίνι της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Γεμάτο ρούχα και παπούτσια το "Παλάτι" της Ελένης
23/03/2019 - 14:29

Στο καμαρίνι της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Οι προετοιμασίες λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής...
26/02/2019 - 14:13

Ελένη Μενεγάκη: Το πρώτο βίντεο μέσα από το καμαρίνι της και όσα δήλωσε(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το εντυπωσιακό καμαρίνι της παρουσιάστριας που θα ζήλευαν πολλές σταρ
02/07/2018 - 12:20

Η Ευαγγελία Αραβανή στο... καμαρίνι του Νίκου Οικονομόπουλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Την "κάρφωσε" ο καλός της φίλος Χάρης Σιανίδης να περιμένει τον καλό της με τις φίλες της
27/01/2018 - 19:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο "μικροσκόπιο" αστυνομικός για διαρροή πληροφοριών (ΒΙΝΤΕΟ)

Επανέλαβε τα περί μηδενικής ανοχής στην Αστυνομία ο Υπ. Δικαιοσύνης

Στα χαρακώματα κυβερνητικοί ιατροί - ΟΚΥπΥ για το σχέδιο κινήτρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Κραυγή αγωνίας, χαρακτήρισε την τρίωρη στάση εργασίας των ιατρών ο Πρόεδρος της ΠΑΣΥΚΙ

Χιονόπτωση και "βουτιά" θερμοκρασίας στο Τρόοδος προβλέπει η Μετεωρολογική (VID)

Βροχές και καταιγίδες περιλαμβάνονται στο "μενού' του Σαββατοκύριακου
Ελλάδα

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες

Σε κάθειρξη έξι ετών χωρίς αναστολή καταδικάστηκε ο Σώρρας

Κρίθηκε ένοχος στην κατηγορία της απόπειρας απάτης σε βάρος του δημοσίου

Τραγωδία στο Άγιο Όρος: Προσκυνητής έπεσε από γκρεμό με την εικόνα της Παναγίας

Νεκρός εντοπίστηκε 28χρονος - Ερευνούν όλα τα ενδεχόμενα οι αρχές
Διεθνή

Πρωθυπουργός Φινλανδίας: «Δεν νιώθω ότι είμαι πρότυπο»

Ανέλαβε τα ηνία της χώρας και προκάλεσε το ενδιαφέρον ΜΜΕ σε ολόκληρη την υφήλιο

Χωρίς την Πολωνία η συμφωνία για κλιματική ουδετερότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αποφάσισαν οι ηγέτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Με νέο δημοψήφισμα για την ανεξαρτησία της απειλεί η Σκωτία (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Εθνικό Κόμμα αναδείχθηκε τρίτη πολιτική δύναμη στο βρετανικό κοινοβούλιο

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Το σπάνιο κορίτσι που έχει 10% όραση και 110% ταλέντο στη μουσική & το τραγούδι!

«24 Ώρες» μαζί με τη Νικολέτα Λειβαδιώτη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 14/12/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ