Ψυχαγωγία

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποφάσισε για πρώτη φορά μετά τη γέννηση της κόρης της, να μας δείξει το προσωπάκι της μικρής Μελίνας και να μοιραστεί την πιο όμορφη στιγμή της ζωής της με τους ανθρώπους που την αγαπούν και την ακολουθούν στα social media. 

Η ίδια ανέβασε φωτογραφίες μετά την βάφτιση που πραγματοποιήθηκε στις 20 του Μάη με την ίδια αλλά και τον Γιώργο Εφραίμ, αγκαλιά με την κόρη τους. Οι γλυκές φωτογραφίες έριξαν μέσα σε λίγα λεπτά το Instagram και πραγματικά συγκίνησαν πολλούς, αφού πρώτη φορά μοιράζονται οικογενειακές στιγμές τους με την κόρη τους.

ξξξ

Φωτογραφία που κλέβει την παράσταση η Χριστιάνα να κοιτά την Μελίνα στα μάτια αλλά και ο Γιώργος Εφραίμ, ως γλυκός μπαμπάς που κρατάει την κόρη του στην αγκαλιά του μετά τη βάφτιση και έχοντας στο στόμα τη πιπίλα της, λίγο πριν τη φροντίσει έτσι ώστε να νιώσει ασφάλεια και να σταματήσει το κλάμα. Ίσως από τις πιο στοργικές φωτογραφίες που έχουμε δει...

Η ίδια ανέφερε

Νοιωθω τοσο ευλογημενη..απο τις πιο ομορφες και δυνατες στιγμες της ζωης μας..!!τα λογια ειναι πολυ φτωχα για να περιγραψουν τα συναισθηματα μου..ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολους τους ανθρωπους που δουλεψαν και μας αγκαλιασαν τοσο γλυκα και εκαναν αυτη τη στιγμη της ζωης μας τοσο ξεχωριστη και παραμυθενια!!

κη

Στη συνέχεια ευχαρίστησε όλο τον κόσμο που συντέλεσε στην πραγματοποίηση μιας ονειρικής βάφτισης. Δείτε το σχετικό post αλλά και ποιοι ευθύνονται για το άριστο αποτέλεσμα

Επόμενο άρθρο

Ο διάσημος οίκος μόδας Dior....ταξιδεύει στην Μύκονο!

Μία ολόκληρη συλλογή ρούχων και αξεσουάρ, εμπνευσμένη από το νησί των Ανέμων
23/05/2018 - 17:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Εφραίμ σε ρόλο... σεφ για χάρη της Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας περνάει από το στομάχι και ο άσος του ποδοσφαίρου το ξέρει καλά
26/03/2019 - 21:58

Η on air πρόταση της Χριστιάνας σε παρουσιάστρια για να την αντικαταστήσει!

Έμεινε άφωνη και "άνοιξε" ο δρόμος για το "Με αγάπη Χριστιάνα"
26/03/2019 - 21:24

Αυτή είναι η ταυτότητα της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτογραφία της παρουσιάστριας και τα σχόλια των συντελεστών της εκπομπής της
26/03/2019 - 08:02

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" μας δείχνει τις φωτογραφίες στις ταυτότητες τους!-ΒΙΝΤΕΟ

Ποιος από την ομάδα ήταν αγνώριστος και ποιος δεν άλλαξε καθόλου;
25/03/2019 - 16:08

Μπεν Σιμόν: «Θέλουμε να κερδίζουμε κάθε παιχνίδι, τίποτα λιγότερο»

Τι δήλωσε ο ομοσπονδιακός μας προπονητής πριν από το παιχνίδι με το Βέλγιο
23/03/2019 - 17:57

Γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε τη συνήθεια του Εφραίμ πριν από derby αιωνίων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ξεχωριστή κίνηση που κάνει και δεν ξέραμε μέχρι χθες...
23/03/2019 - 17:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωτιά σε όχημα στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Αστυνομία και Πυροσβεστική στο σημείο

Σωτήρια η παρουσία της Πολιτικής Άμυνας στη παρέλαση για συμπολίτη μας

"Έπεσαν" πάνω στον συμπολίτη μας αξιολογώντας ορθά την κατάσταση του ως ανακοπή καρδίας

Σύλληψη 37χρονης για υπόθεση διάρρηξης στη Πάφο

Φαίνεται να πήρε διάφορα έγγραφα
Ελλάδα

Κρήτη: Πέρασε περιβαλλοντική έγκριση για έρευνες υδρογονανθράκων

Η έγκριση συνοδεύεται από όρους, κατευθύνσεις και περιορισμούς

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους
Διεθνή

Σε δύο εβδομάδες θα έχει αποτελέσματα το γεωτρύπανο Πορθητής

Στα 5 χιλιάδες μέτρα έφτασε η γεώτρηση ανακοίνωσε ο Τούρκος Υπ. Ενέργειας

Μετρούν τις πληγές τους στη Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα Ιντάι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεπέρασαν τους 500 οι νεκροί ενώ εκατοντάδες αγνοούνται

Κατέστρεψε μια Lamborghini αξίας 290.000 λιρών σε δευτερόλεπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οδηγός κατέβηκε από το αυτοκίνητο και έβαλε τα κλάματα

tv news

O Σωκράτης καταφέρνει να ανοίξει το χρηματοκιβώτιο και βρίσκει χιλιάδες ευρώ...

Η στιγμή της απολογίας του Ορφέα έφτασε... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια φοβάται ότι κινδυνεύει και πρέπει να εμποδίσει τα σχέδιά της Μαρίνας...

Η Μαρίνα όμως είναι πλέον αποφασισμένη.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ