Ψυχαγωγία

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποφάσισε για πρώτη φορά μετά τη γέννηση της κόρης της, να μας δείξει το προσωπάκι της μικρής Μελίνας και να μοιραστεί την πιο όμορφη στιγμή της ζωής της με τους ανθρώπους που την αγαπούν και την ακολουθούν στα social media. 

Η ίδια ανέβασε φωτογραφίες μετά την βάφτιση που πραγματοποιήθηκε στις 20 του Μάη με την ίδια αλλά και τον Γιώργο Εφραίμ, αγκαλιά με την κόρη τους. Οι γλυκές φωτογραφίες έριξαν μέσα σε λίγα λεπτά το Instagram και πραγματικά συγκίνησαν πολλούς, αφού πρώτη φορά μοιράζονται οικογενειακές στιγμές τους με την κόρη τους.

ξξξ

Φωτογραφία που κλέβει την παράσταση η Χριστιάνα να κοιτά την Μελίνα στα μάτια αλλά και ο Γιώργος Εφραίμ, ως γλυκός μπαμπάς που κρατάει την κόρη του στην αγκαλιά του μετά τη βάφτιση και έχοντας στο στόμα τη πιπίλα της, λίγο πριν τη φροντίσει έτσι ώστε να νιώσει ασφάλεια και να σταματήσει το κλάμα. Ίσως από τις πιο στοργικές φωτογραφίες που έχουμε δει...

Η ίδια ανέφερε

Νοιωθω τοσο ευλογημενη..απο τις πιο ομορφες και δυνατες στιγμες της ζωης μας..!!τα λογια ειναι πολυ φτωχα για να περιγραψουν τα συναισθηματα μου..ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολους τους ανθρωπους που δουλεψαν και μας αγκαλιασαν τοσο γλυκα και εκαναν αυτη τη στιγμη της ζωης μας τοσο ξεχωριστη και παραμυθενια!!

κη

Στη συνέχεια ευχαρίστησε όλο τον κόσμο που συντέλεσε στην πραγματοποίηση μιας ονειρικής βάφτισης. Δείτε το σχετικό post αλλά και ποιοι ευθύνονται για το άριστο αποτέλεσμα

Επόμενο άρθρο

Ο διάσημος οίκος μόδας Dior....ταξιδεύει στην Μύκονο!

Μία ολόκληρη συλλογή ρούχων και αξεσουάρ, εμπνευσμένη από το νησί των Ανέμων
23/05/2018 - 17:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love":Το πρώτο συγκινητικό trailer γεμάτο ιστορίες που καθηλώνουν

Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου στις 21:15 η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα του show
19/09/2019 - 17:41

Soundtrack of Love: Δείτε για πρώτη φορά το εντυπωσιακό σκηνικό του show(ΦΩΤΟ)

O Alpha Κύπρου αποκαλύπτει τον "άσο στο μανίκι" του και θέτει υψηλά τον πήχη
17/09/2019 - 17:19

Οι πρόβες της Χριστιάνας Αριστοτέλους για το "Soundtrack of love" (ΦΩΤΟ)

Όλα έτοιμα για το πρώτο γύρισμα του νέου show του Alpha Κύπρου
17/09/2019 - 10:29

Aυτή είναι η πρώτη μεγάλη έκπληξη του "Soundtrack of love"(ΦΩΤΟ)

Ο πασίγνωστος τραγουδιστής έρχεται στο νέο show του Alpha Κύπρου
13/09/2019 - 12:54

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Όσα δήλωσε η αγαπημένη παρουσιάστρια για το πρότζεκτ από Ελλάδα και γιατί είπε "όχι"
11/09/2019 - 15:31

Μάθε πως θα προλάβεις το χρυσό εισιτήριο για το "Soundtrack of Love"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε έξι ημέρες το πολυαναμενόμενο σόου του Alpha Κύπρου κάνει το πρώτο του γύρισμα
11/09/2019 - 14:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση ανήλικης στη Λεμεσό

Απουσίαζε από το σπίτι της από το πρωί της Πέμπτης

Αυτός ο κάδος σκουπιδιών έχει να αδειάσει από τις 26 Αυγούστου (ΦΩΤΟ)

Τι καταγγέλλουν κάτοικοι της περιοχής και πως απαντά ο Δήμος στο AlphaNewsLive

Πρόσω ολοταχώς για στάση εργασίας οι εκπαιδευτικοί

"Ετοιμοπόλεμοι" για οριστική επίλυση του θέματος των κλιματιστικών
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Πέθανε στην εξορία ο πρώην Πρόεδρος της Τυνησίας

Ήταν εξόριστος από το 2011 στη Σαουδική Αραβία, μετά το πραξικόπημα στη χώρα του

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 18:00ALPHA NEWS