Ψυχαγωγία

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποφάσισε για πρώτη φορά μετά τη γέννηση της κόρης της, να μας δείξει το προσωπάκι της μικρής Μελίνας και να μοιραστεί την πιο όμορφη στιγμή της ζωής της με τους ανθρώπους που την αγαπούν και την ακολουθούν στα social media. 

Η ίδια ανέβασε φωτογραφίες μετά την βάφτιση που πραγματοποιήθηκε στις 20 του Μάη με την ίδια αλλά και τον Γιώργο Εφραίμ, αγκαλιά με την κόρη τους. Οι γλυκές φωτογραφίες έριξαν μέσα σε λίγα λεπτά το Instagram και πραγματικά συγκίνησαν πολλούς, αφού πρώτη φορά μοιράζονται οικογενειακές στιγμές τους με την κόρη τους.

ξξξ

Φωτογραφία που κλέβει την παράσταση η Χριστιάνα να κοιτά την Μελίνα στα μάτια αλλά και ο Γιώργος Εφραίμ, ως γλυκός μπαμπάς που κρατάει την κόρη του στην αγκαλιά του μετά τη βάφτιση και έχοντας στο στόμα τη πιπίλα της, λίγο πριν τη φροντίσει έτσι ώστε να νιώσει ασφάλεια και να σταματήσει το κλάμα. Ίσως από τις πιο στοργικές φωτογραφίες που έχουμε δει...

Η ίδια ανέφερε

Νοιωθω τοσο ευλογημενη..απο τις πιο ομορφες και δυνατες στιγμες της ζωης μας..!!τα λογια ειναι πολυ φτωχα για να περιγραψουν τα συναισθηματα μου..ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολους τους ανθρωπους που δουλεψαν και μας αγκαλιασαν τοσο γλυκα και εκαναν αυτη τη στιγμη της ζωης μας τοσο ξεχωριστη και παραμυθενια!!

κη

Στη συνέχεια ευχαρίστησε όλο τον κόσμο που συντέλεσε στην πραγματοποίηση μιας ονειρικής βάφτισης. Δείτε το σχετικό post αλλά και ποιοι ευθύνονται για το άριστο αποτέλεσμα

Επόμενο άρθρο

Ο διάσημος οίκος μόδας Dior....ταξιδεύει στην Μύκονο!

Μία ολόκληρη συλλογή ρούχων και αξεσουάρ, εμπνευσμένη από το νησί των Ανέμων
23/05/2018 - 17:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πρώτο μπάνιο της Αριστοτέλους με το παιδί της στη θάλασσα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη μικρή Μελίνα και τη μαμά-Χριστιάνα να παίζουν στην αμμουδιά
24/05/2019 - 22:17

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η αλλαγή που ετοιμάζει στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Θα βρεθεί στο γήπεδο κοντά στον άντρα της η γνωστή παρουσιάστρια;
22/05/2019 - 17:34

Η Αριστοτέλους παίζει με τη μικρή Μελίνα και κρατά αγκαλιά το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε ως... τηλεθεάτρια του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/05/2019 - 16:44

Η Αριστοτέλους με τη κόρη της κοντά στον Γιώργο Εφραίμ στο γήπεδο(ΦΩΤΟ)

Οι πανηγυρισμοί του πρωταθλήματος και η παρουσία της στον αγωνιστικό χώρο
18/05/2019 - 21:54

Διαδικτυακό... reunion για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τους συνεργάτες της!

Αν και η παρουσιάστρια ήταν μακριά σχολιάσαν όλοι μαζί τον α' ημιτελικό της Eurovision
15/05/2019 - 10:30

Η Αριστοτέλους εκτάκτως στο...μαιευτήριο με τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη selfie μαμάς μικρής Μελίνας και νεογέννητου Αντρέα είναι γεγονός
12/05/2019 - 00:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παράλληλες έρευνες σε Λίμνη Μεμί και Κόκκινη Λίμνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής της Πυροσβεστικής στον Alpha για την πορεία των ερευνών

Αποκαταστάθηκε πλήρως η πετρελαϊκή ρύπανση στη θαλάσσια περιοχή Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Προϊστάμενος Ναυτικής Υπηρεσίας Τμήματος Αλιείας

Και η Κύπρος στη μάχη με τις φλόγες στο Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συνεχή επικοινωνία Υπουργεία Εξωτερικών Κύπρου-Ισραήλ, ενώ δεν αποκλείεται νέα αποστολή
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 06:15DEAL