Ψυχαγωγία

H Yβόννη Μπόσνιακ μοιράζεται για...πρώτη φορά φωτογραφία της κόρης της(ΦΩΤΟ)

Στις 20 Μαρτίου του 2015, ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ κράτησαν για πρώτη φορά στην αγκαλιά τους την μονάκριβη κορούλα της.

Η Ελένη είναι σήμερα 4, 5 ετών και η περήφανη μαμά Υβόννη μοιράστηκε την πρώτη της φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, χωρίς φυσικά να φαίνεται το πρόσωπό της. «Καλημέρα! ευλογημένη #γοργόνα #η κόρη μου# η ζωή μου # καλοκαίρι # Ελλάδα», έγραψε η σχεδιάστρια μόδας αναρτώντας το στιγμιότυπο στο Instagram.

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Ο Ανδρέας Κημήτρης επιστρέφει για Alpha Ενημέρωση-Δείτε το trailer της εκπομπής

Μάθετε πότε αρχίζει η εκπομπή και την ώρα μετάδοσής της
08/08/2019 - 14:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ρέμος βάζει τη κόρη του στους...ώμους του και κάνει βόλτα όλη την Θεσσαλονίκη

Οι γλυκές στιγμές μπαμπά-κόρης και όσα κατέγραψε η κάμερα
02/01/2020 - 12:57

Υβόννη Μπόσνιακ – Αντώνης Ρέμος : Δείτε πόσο έχει μεγαλώσει η...κόρη τους (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία κάτω απ΄το Χριστουγεννιάτικο δέντρο και τα...κατάξανθα μαλλιά
25/12/2019 - 09:23

Αντώνης Ρέμος: Το σπάνιο τρυφερό στιγμιότυπο με την κόρη του, Ελένη! (ΦΩΤΟ)

Σε μια από τις σπάνιες αναρτήσεις του μαζί με την αγαπημένη του Ελένη
29/10/2019 - 09:26

Ο Νίκος Μουρατίδης "καίει"...Φουρέιρα, Βανδή, Βίσση, Αργυρό, Ρουβά και Ρέμο!

Έριξε τα πυρά του στους δημοφιλείς τραγουδιστές και ξεσπά για τις επιλογές τους
10/10/2019 - 11:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λάθος το κατηγορητήριο για τον θάνατο του 16χρονου Παναγιώτη, λένε οι δικηγόροι

Κεκλεισμένων των θυρών η εκδίκαση της πρώτης υπόθεσης bullying στα δικαστικά χρονικά

Εντοπίστηκε ο οδηγός που παρέσυρε 19χρονο σε δρόμο της Ξυλοφάγου

Οδηγήθηκε από μέλη της Αστυνομίας στη σκηνή του τροχαίου

Μετά τη διαμαρτυρία για τις τετράμηνες προχωρούν με δημοψήφισμα οι μαθητές

Το μαθητικό κίνημα αποφασίζει αύριο τα επόμενά του βήματα
Ελλάδα

Σεισμός "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Στο Άουσβιτς ο Μητσοτάκης για να τιμήσει τη μνήμη 6 εκατομμυρίων Εβραίων

"Να μην ξεχάσουμε αυτό το οποίο συνέβη εδώ να μην ξαναζήσουμε τέτοια ανείπωτη τραγωδία"
Διεθνή

Αυστραλία: Φόβοι για αναζωπύρωση των πύρινων μετώπων λόγω σφοδρών ανέμων

Οι Αρχές καλούν τους πολίτες να ενισχύσουν τα μέτρα προστασίας τους

Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός των νεκρών από τον κοροναϊό

Μετά τη Γαλλία, επιβεβαιώθηκε το πρώτο κρούσμα και στη Γερμανία

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 28/01/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ