Ψυχαγωγία

Χαμός για τον Λούη στην Αθήνα! Όλες οι λεπτομέρειες...

ΛΟΥΗΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ

Ο Λούης "σπάει" τα ταμεία και στην Ελλάδα.

Ο γνωστός stand up comedian ανακοίνωσε μια special εμφάνιση στην Αθήνα μαζί με τον γνωστό Γιώργο Χατζηπαύλου και ήδη από τις πρώτες ημέρες ανακοίνωσης η παράσταση έγινε sold out. Η επόμενη ημέρα ήταν μονόδρομος για τους Ελλαδίτες υπεύθυνους του κέντρου που θα εμφανιστεί αφού αποφάσισαν την ίδια ημέρα να πραγματοποιηθεί ακόμα μια παράσταση λόγω της λίστας αναμονής. 

Δείτε την σχετική αφίσα

 

luis

Ο Λούης Πατσαλίδης και ο Γιώργος Χατζηπαύλου ενώνουν τις δυνάμεις τους ενώ με όπλο τους τη σάτιρα, σας προσκαλούν σε μια special εμφάνιση και σας… προκαλούν να τους γνωρίσεις από την καλή και από την ανάποδη.

Πότε; Την Τετάρτη 27 Μαρτίου

Που; Στη μουσική σκηνή «Μπαράκι της Διδότου» στην Αθήνα (Διδότου 3, Ακαδημία, μετρό Πανεπιστήμιο) στις 21:00 και στις 23:00

Γιατί; Για να γνωρίσεις από κοντά τους αγαπημένους stand up comedians που κάνουν θραύση σε κάθε τους παράσταση, να γελάσεις με την ψυχή σου, να τραγουδήσεις, να τρολάρεις και να τρολαριστείς και εσύ (όλα μπορούν να συμβούν στις παραστάσεις τους), να προβληματιστείς και να δεις από κοντά τη ζεύξη Κύπρου και Ελλάδας κάτω από την ομπρέλα της σάτιρας…πάντα στην καλύτερη εκδοχή της.

Επόμενο άρθρο

Η Μενεγάκη ποζάρει με τις κόρες της και τον αδερφό της στην ακροθαλασσιά(ΦΩΤΟ)

Τριήμερο στον αγαπημένο της προορισμό στην Άνδρο για την αγαπημένη παρουσιάστρια
23/03/2019 - 19:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το μήνυμα του συνθέτη του "Stand by me", Mike Stoller στο "Λούης Night Show"!

Ο Λούης Πατσαλίδης και η Αλέξια τραγουδούν μαζί το "Stand by me" και... εντυπωσιάζουν
14/06/2019 - 14:44

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

Ο Ρέμος στα...ντραμς και ο Λούης στο τραγούδι σε μια special εκπομπή(ΒΙΝΤΕΟ)

Και όμως η κόρη του Ρέμου τραγούδησε πρώτη φορά... Αργυρό!
05/06/2019 - 19:18

"Σπάει τα ταμεία" ο Λούης και στην Ελλάδα! Δείτε απόσπασμα από την εμφάνισή του

Ο Κύπριος, ο Ελλαδίτης και η... βίλα! Τί έγινε στο "Φεστιβάλ Κωμωδίας";
03/06/2019 - 10:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Αίσιος τέλος στην επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε χαράδρα

Ανασύρθηκε τραυματισμένος από γκρεμό στην περιοχή λουτρών της Αφροδίτης

Επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε γκρεμό στα λουτρά της Αφροδίτης

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία

Το μέλλον και η λειτουργία του ΑΞΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Και πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου θα προφέρει από το 2021
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ