Ψυχαγωγία

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Χαριτίνη Ηλιάδου. Η Χαριτίνη μίλησε μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή της στη σειρά «8 Λέξεις» που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου και πως προέκυψε η συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου, την εμπειρία της στην παρουσίαση αλλά και τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον Ερμογένη Σκιτίνη. Η ίδια δήλωσε:

Ήμουν μια ωραία μέρα στο σπίτι μιας φίλης και μου έστειλε μήνυμα ο Ανδρέας Γεωργίου στο Instagram και μου είπε να κάναμε ένα ραντεβού γιατί ήθελε να μου προτείνει κάτι και μου πρότεινε αυτό που κάνουμε τώρα. Ήρθα στην Κύπρο πριν από επτά χρόνια για σπουδές.

Υπάρχουν πολλά σενάρια για τον ρόλο μου. Κάθε φορά που μαθαίνω κάτι νέο για τον ρόλο μου με ενθουσιάζει. Με ενθουσιάζει πολύ ο ρόλος μου γιατί είναι κάτι που δεν περιμέναμε. Με ρωτούσαν όλοι αν υπάρχει ο ρόλος μου ή αν είμαι φάντασμα.  

Ήτανε μια πολύ όμορφη εμπειρία η παρουσίαση της εκπομπής. Γνώρισα υπέροχους ανθρώπους. Η συνεργασία μας ήταν άψογη θα το ξαναέκανα αλλά ήταν κάτι που το έζησαν πολύ ευχάριστα. Μου άφησε τα καλύτερα συναισθήματα  ούτε πικρίες για τ κόψιμο της εκπομπής και σίγουρα μπήκα πολύ συνειδητά.

Είμαι συνεχώς καλοπροαίρετη, προσπαθώ να είμαι δημιουργική.

Υπάρχει φιλική  σχέση με τον Ερμογένη. Δεν τον ήξερα πριν και προέκυψε η συνεργασία μας στο βίντεο κλιπ του. Είναι ένα πάρα πολύ καλό παιδί. Έχουμε πολλούς κοινούς φίλους και κάνουμε πολύ ωραία παρέα. 

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη στο «Με αγάπη Χριστιάνα»

Επόμενο άρθρο

Μιχάλης Χρίστου: "Δουλεύω σε καφετέρια για να επιβιώνω καλύτερα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο νεαρός ηθοποιός για τη νέα του δουλειά στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/09/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χαριτίνη Ηλιάδου μας δείχνει το καλλίγραμμο κορμί της (ΦΩΤΟ)

Για διακοπές στην πανέμορφη Χαλκιδική
03/08/2020 - 13:14

Η Βασιλική Παπαμιχαήλ στον Alpha! Τί θα κάνει;

Στο μόνιμο καστ σειράς που κεντρίζει το ενδιαφέρον
01/08/2020 - 14:17

"8 λέξεις": Κυκλοφόρησε το trailer της ερχόμενης σεζόν και είναι καθηλωτικό!

Ανατροπές, εκπλήξεις, μυστικά και άλλα τόσα επιφυλάσσει η αγαπημένη σειρά του Alpha Κύπρου
25/07/2020 - 11:37

H Xαριτίνη Ηλιάδου και επίσημα στην οικογένεια της..."Panik Records" (ΦΩΤΟ)

Υπέγραψε συμβόλαιο με την δισκογραφική εταιρεία και το ανακοίνωσαν με μια φωτογραφία
17/07/2020 - 09:45

“8 λέξεις”: Βackstage στιγμιότυπα από τα...γυρίσματα του νέου trailer (ΒΙΝΤΕΟ)

Oι φωτογραφίες που δημοσίευσαν οι ηθοποιοί πριν το…”action”
12/07/2020 - 15:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί οι τρεις για την ένοπλη ληστεία σε τράπεζα του Στροβόλου

Ο ρόλος που είχε ο κάθε ένας από τους τρεις νεαρούς υπόπτους

Οι τέσσερις άγνωστες αεροπορικές τραγωδίες που έζησε η Κύπρος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είδα μια κόλαση μπροστά μου" λέει στον Alpha πρώην στέλεχος της πολιτικής Αεροπορίας

Σε κινητοποίηση η Πυροσβεστική για πυρκαγιά που ξέσπασε στην Επισκοπή

Η φωτιά εκδηλώθηκε σε έδαφος των Βρετανικών Βάσεων
Ελλάδα

Πυκνοί καπνοί έχουν καλύψει τον ουρανό της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη η πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών

Μητσοτάκης: Δίνουμε με πειθαρχία και σοβαρότητα τη μάχη κατά της πανδημίας

«Μαζί αλλά και ο καθένας ξεχωριστά: Φοράμε τη μάσκα μας. Δεν συνωστιζόμαστε»

BINTEO: Μεγάλη πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών στην Αττική

Μαύροι καπνοί έχουν σκεπάσει την περιοχή - Κλειστή η Εθνική Οδός Αθηνών - Λαμίας
Διεθνή

Νέα Ζηλανδία: Ανακοινώνει ακόμα 7 κρούσματα κορωνοϊού και παρατείνει τα μέτρα

Για 2 ακόμη εβδομάδες θα εφαρμόζονται τα περιοριστικά μέτρα στο Όκλαντ

Συνάντηση Μέρκελ - Μακρόν με το βλέμμα στραμμένο στην Ανατολική Μεσόγειο

Τι θα βρεθεί στην ατζέντα των δύο Ευρωπαίων ηγετών στις 20 Αυγούστου

Η αύξηση κρουσμάτων παγκοσμίως, επαναφέρει τα περιοριστικά μέτρα

Με προστατευτική μάσκα επέστρεψαν οι μαθητές σε γερμανικά σχολεία

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 16:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ