Ψυχαγωγία

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Χαριτίνη Ηλιάδου. Η Χαριτίνη μίλησε μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή της στη σειρά «8 Λέξεις» που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου και πως προέκυψε η συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου, την εμπειρία της στην παρουσίαση αλλά και τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον Ερμογένη Σκιτίνη. Η ίδια δήλωσε:

Ήμουν μια ωραία μέρα στο σπίτι μιας φίλης και μου έστειλε μήνυμα ο Ανδρέας Γεωργίου στο Instagram και μου είπε να κάναμε ένα ραντεβού γιατί ήθελε να μου προτείνει κάτι και μου πρότεινε αυτό που κάνουμε τώρα. Ήρθα στην Κύπρο πριν από επτά χρόνια για σπουδές.

Υπάρχουν πολλά σενάρια για τον ρόλο μου. Κάθε φορά που μαθαίνω κάτι νέο για τον ρόλο μου με ενθουσιάζει. Με ενθουσιάζει πολύ ο ρόλος μου γιατί είναι κάτι που δεν περιμέναμε. Με ρωτούσαν όλοι αν υπάρχει ο ρόλος μου ή αν είμαι φάντασμα.  

Ήτανε μια πολύ όμορφη εμπειρία η παρουσίαση της εκπομπής. Γνώρισα υπέροχους ανθρώπους. Η συνεργασία μας ήταν άψογη θα το ξαναέκανα αλλά ήταν κάτι που το έζησαν πολύ ευχάριστα. Μου άφησε τα καλύτερα συναισθήματα  ούτε πικρίες για τ κόψιμο της εκπομπής και σίγουρα μπήκα πολύ συνειδητά.

Είμαι συνεχώς καλοπροαίρετη, προσπαθώ να είμαι δημιουργική.

Υπάρχει φιλική  σχέση με τον Ερμογένη. Δεν τον ήξερα πριν και προέκυψε η συνεργασία μας στο βίντεο κλιπ του. Είναι ένα πάρα πολύ καλό παιδί. Έχουμε πολλούς κοινούς φίλους και κάνουμε πολύ ωραία παρέα. 

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη στο «Με αγάπη Χριστιάνα»

Επόμενο άρθρο

Μιχάλης Χρίστου: "Δουλεύω σε καφετέρια για να επιβιώνω καλύτερα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο νεαρός ηθοποιός για τη νέα του δουλειά στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/09/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρένος Ρώτας: Ο ρόλος του στη σειρά "Αστέρια στην Άμμο" και η προσωπική του ζωή

Όσα δήλωσε ο νεαρός ταλαντούχος ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
22/09/2019 - 16:14

Ειρήνη Καραγιώργη: Η εγκυμοσύνη στα 16 και η στήριξη από την οικογένεια της

Η συναρπαστική ζωή της πρωταγωνίστριας της νέας σειράς του Alpha Κύπρου "8 Λέξεις"
22/09/2019 - 09:50

Ερμογένης Σκιτίνης: Απαντά αν είναι σε σχέση με την Χαριτίνη Ηλιάδου (ΒΙΝΤΕΟ)

"Το μεγαλύτερο διάστημα που έκανα αποχή από το σεξ ήταν ένας μήνας..."
21/09/2019 - 15:47

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

«Αστέρια στην Άμμο»: Η συγγραφέας έρχεται στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»!

Την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου, η Χριστιάνα Αριστοτέλους υποδέχεται τη Ρένα Ρώσση-Ζαΐρη
10/09/2019 - 16:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοιραία βουτιά για 67χρονο σε σηματοδοτημένη παραλία του Πρωταρά (ΦΩΤΟ)

Μερικά χιλιόμετρα πιο μακριά ξεψήχησε 80χρονος από την Αυστρία την ώρα που κολυμπούσε

Στη θάλασσα του κατεχόμενου Τρικώμου "έσβησε" 44χρονος Ελληνοκύπριος

Τι μεταδίδουν τα τουρκοκυπριακά μέσα για την τραγωδία

Οδηγούσε υπό την επήρεια ναρκωτικών και χωρίς άδεια, κυκλοφορία και ΜΟΤ

Χειροπέδες σε 24χρονο οδηγό που ανακόπηκε για έλεγχο από μέλη του ΟΠΕ
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες
Διεθνή

Ξεψύχησε ενώ της έκανε υποβρύχια πρόταση γάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κατάφερε ποτέ να βγει από το βυθό και να ακούσει την απάντηση της κοπέλας του

Πέραν των 100 τραυματιών από τους σεισμούς στην Αλβανία (ΦΩΤΟ)

Ζημιές και ρωγμές σε 130 σπίτια στην αλβανική πρωτεύουσα

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ