Ψυχαγωγία

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Χαριτίνη Ηλιάδου. Η Χαριτίνη μίλησε μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή της στη σειρά «8 Λέξεις» που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου και πως προέκυψε η συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου, την εμπειρία της στην παρουσίαση αλλά και τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον Ερμογένη Σκιτίνη. Η ίδια δήλωσε:

Ήμουν μια ωραία μέρα στο σπίτι μιας φίλης και μου έστειλε μήνυμα ο Ανδρέας Γεωργίου στο Instagram και μου είπε να κάναμε ένα ραντεβού γιατί ήθελε να μου προτείνει κάτι και μου πρότεινε αυτό που κάνουμε τώρα. Ήρθα στην Κύπρο πριν από επτά χρόνια για σπουδές.

Υπάρχουν πολλά σενάρια για τον ρόλο μου. Κάθε φορά που μαθαίνω κάτι νέο για τον ρόλο μου με ενθουσιάζει. Με ενθουσιάζει πολύ ο ρόλος μου γιατί είναι κάτι που δεν περιμέναμε. Με ρωτούσαν όλοι αν υπάρχει ο ρόλος μου ή αν είμαι φάντασμα.  

Ήτανε μια πολύ όμορφη εμπειρία η παρουσίαση της εκπομπής. Γνώρισα υπέροχους ανθρώπους. Η συνεργασία μας ήταν άψογη θα το ξαναέκανα αλλά ήταν κάτι που το έζησαν πολύ ευχάριστα. Μου άφησε τα καλύτερα συναισθήματα  ούτε πικρίες για τ κόψιμο της εκπομπής και σίγουρα μπήκα πολύ συνειδητά.

Είμαι συνεχώς καλοπροαίρετη, προσπαθώ να είμαι δημιουργική.

Υπάρχει φιλική  σχέση με τον Ερμογένη. Δεν τον ήξερα πριν και προέκυψε η συνεργασία μας στο βίντεο κλιπ του. Είναι ένα πάρα πολύ καλό παιδί. Έχουμε πολλούς κοινούς φίλους και κάνουμε πολύ ωραία παρέα. 

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη στο «Με αγάπη Χριστιάνα»

Επόμενο άρθρο

Μιχάλης Χρίστου: "Δουλεύω σε καφετέρια για να επιβιώνω καλύτερα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο νεαρός ηθοποιός για τη νέα του δουλειά στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/09/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Αντρέας Γεωργίου θα παίξει στην "Τόλμη και Γοητεία": Όλες οι πληροφορίες!

Ο γνωστός και ταλαντούχος ηθοποιός, σκηνοθέτης και παραγωγός θα ταξιδέψει στο Λος Άντζελες
14/11/2019 - 13:15

Έλενα Ευσταθίου:"Το ζαχαροπλαστείο είναι ο νέος μου επαγγελματικός χώρος"-ΒΙΝΤΕΟ

Τα σχόλια του κόσμου, οι influencers και το star system της Κύπρου
12/11/2019 - 16:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Η Κάθριν Κέλι Λανγκ εισβάλλει απόψε στις «8 ΛΕΞΕΙΣ» και μιλάει ελληνικά(BINTEO)

Η θρυλική «Μπρουκ» της σειράς «Τόλμη & Γοητεία», αλλάζει ρόλο και γίνεται «Γκρέις»
11/11/2019 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφτασε η Ολυμπιακή Φλόγα στη Λάρνακα ενόψει του Μαραθωνίου της Κυριακής (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκδηλώσεις και αναπαράσταση αρχαίων τελετών για τον 3ο Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιο

ΠΣΕΜ: «Καλούμε τους δύο ηγέτες να επανέλθουν στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων»

Δυναμικό το «παρών» των μαθητών στην πορεία στη Λάρνακα

«Δεν πιστεύω ότι κάτοικος του Ακάμα έβαλε το χέρι του στις πυρκαγιές» (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ιδιοκτήτες γης Ακάμα απορρίπτουν τις υπόνοιες ότι βρίσκονται πίσω από την πυρκαγιά
Ελλάδα

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "
Διεθνή

Βέλγιο: Απόφοιτος Πολυτεχνείου ετών...εννέα

Ο μικρός Λόρεντ Σίμονς αναμένεται να αποφοιτήσει άμεσα ως ηλεκτρολόγος μηχανικός

Στο Λονδίνο ο Ντόναλντ Τραμπ στις αρχές του Δεκέμβρη για τη Σύνοδο του ΝΑΤΟ

Ο Λευκός Οίκος ανακοίνωσε την επίσκεψη του Προέδρου των ΗΠΑ στη Βρετανική πρωτεύουσα

Βενετία: Κλειστή η πλατεία του Αγίου Μάρκου ενόψει νέων καταιγίδων (ΦΩΤΟ)

Ανυπολόγιστες οι ζημίες στην Ιταλική πόλη που πλήττεται για τέταρτη μέρα από καταιγίδες

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/11/2019 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ