Ψυχαγωγία

Χαριτίνη Ηλιάδου: Δείτε τo νέο της επαγγελματικό βήμα (ΦΩΤΟ)

Η Χαριτίνη Ηλιάδου, εκτός από όλα τα άλλα της επαγγελματικά "ανοίγματα", όπως φαίνεται, το 2020 είχε προγραμματισμένο να κάνει ακόμη ένα, το οποίο δεν έχει να κάνει με την τηλεόραση και το χώρο του θεάματος.

Η ηθοποιός, μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram, δημοσίευσε την καινούργια της σελίδα στην εν λόγω δημοφιλή πλατφόρμα, με όνομα "artminimal2020", όπου θα ανεβάζει σχέδια τα οποία ζωγραφίζει η ίδια και θα μοιράζεται εικόνες που έχουν να κάνουν με την θεραπευτική της συνήθεια, την τέχνη.

Όπως είνα γνωστό, η Χαριτίνη προτιμάει να περνάει δημιουργικά τον ελεύθερο της χρόνο και έτσι, αποφάσισε τα συγκεκριμένα έργα να τα δημοσιεύει, ώστε να αποτελεί πηγή έμνπευσης και να δίνει καλλιτεχνικές ιδέες και σε άλλους νεαρούς αρτίστες.

Δείτε τις αναρτήσεις:

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Μέγκαν και Χάρι "απειλούν" το Παλάτι με αποκαλυπτική συνέντευξη στην Όπρα

Ποιος απέκλεισε την Μαρκλ από το βασιλικό συμβούλιο και η θέση του Δούκα Φίλιππου
14/01/2020 - 13:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Ηλιάδου μαθαίνει...γαλλικά στην Λαμπροπούλου και γίνονται "viral" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απογοήτευση της "δασκάλας" και η ξεκαρδιστική προφορά της μαθήτριας
23/01/2020 - 11:54

Η Χαριτίνη Ηλιάδου μαζί με τον...."Φτερωτό Θεό" στην Βουδαπέστη (ΦΩΤΟ)

Η συνάντηση με τον πασίγνωστο Τούρκο ηθοποιό και ο ενθουσιασμός που τον γνώρισε
29/12/2019 - 17:04

Χαριτίνη Ηλιάδου: Tαξίδι στην Βουδαπέστη μαζί με τον...Ερμογένη Σκιτίνη (ΦΩΤΟ)

Η χειμερινή πρωτεύουσα που επέλεξαν και οι φωτογραφίες που "μαρτύρησαν" το...ταξίδι
27/12/2019 - 12:26

Χ. Ηλιάδου: Ποζάρει με τα...εσώρουχα μπροστά στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο (ΦΩΤΟ)

Η σέξυ φωτογραφία με το κόκκινο συνολάκι και το χρώμα της...διάθεσης της
22/12/2019 - 16:15

Αναστασιάδης και Ακιντζί προσκλεκλημένοι σε έκθεση έργων τέχνης

Στο πλαίσιο της συμφωνίας των δύο κοινοτήτων για επιστροφή πινάκων τέχνης
20/12/2019 - 18:36

Χαριτίνη Ηλιάδου: Ντύθηκε...Lara Croft και πήγε στα γενέθλιά της! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή τούρτα και πόσα κεράκια έσβησε η δημοφιλής ηθοποιός
30/11/2019 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μικρός αριθμός κλήσεων στο ΥΠΕΞ για τον κοροναϊό

Υπήρξε κάποιο ενδιαφέρον κατά το Σαββατοκύριακο για ενημέρωση

"Εν έφταια εγώ, ούτε που ήμουν, ούτε τι εφόρουν, ο βιαστής είσαι εσύ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζεύτηκαν στην πλατεία Διοικητηρίου στη Λεμεσό και φώναξαν κατά της βίας κατά γυναικών

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στο δρόμο προς το χιονισμένο Τρόοδος

Έκλεισε δρόμος λόγω του μεγάλου αριθμού οχημάτων στην περιοχή
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Οι πολικές θερμοκρασίες, εχθρός των επιχειρήσεων διάσωσης στη Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Μητέρα και κόρη ανασύρθηκαν ζωντανές μετά από είκοσι οκτώ ώρες στα συντρίμμια

Σε τραγωδία μετατράπηκε πάρτι σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Δύο νεκροί και πέντε τραυματίες μετά από πυροβολισμούς

"Ο κοροναϊός μπορεί να μεταδοθεί πριν εμφανιστούν τα συμπτώματα"

Καθόλου αισιόδοξα τα νέα που έρχονται από την Κίνα και την εξάπλωση του ιού

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ