Ψυχαγωγία

Χαριτίνη Ηλιάδου: Η τηλεοπτική φάρσα που έκανε οn air ο..."πρώην" της (ΒΙΝΤΕΟ)

Kαλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ήταν σήμερα η Χαριτίνη Ηλιάδου!

Η ραδιοφωνική παραγωγός μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την καριέρα, την ζωή και την καθημερινότητα της, ενώ παράλληλα αποκάλυψε για πρώτη φορά την αλλαγή στα επαγγελματικά σχέδια της. 

Ιδιαίτερη εντύπωση δε, έκανε η φάρσα που της ετοίμασαν οι συνεργάτες της εκπομπής της Χριστιάνας Αριστοτέλους, αφού την πήραν τηλέφωνο ζωντανά και υποδύθηκαν τον..."πρώην" της. Το αποτέλεσμα; Ξεκαρδιστικό!

Διαβάστε την συνέχεια και δείτε το στιγμιότυπο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Χάρι - Μέγκαν Μαρκλ: Η μεγάλη “στροφή” στα επαγγελματικά βήματα τους

Ακολουθούν τα “χνάρια” των Ομπάμα, των Κλίντον και της Όπρα Γουίνφρεϊ
29/06/2020 - 16:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη Χαριτίνης: Αυτό είναι το νέο... επαγγελματικό της βήμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
20/05/2020 - 18:18

Η Λεκάκη ξανά με τον πρώην άντρα της και η Καβογιάννη ως... σύμμαχος

Οι ηθοποιοί γίνονται... παρουσιαστές για την κρατική τηλεόραση με άρωμα Σουηδίας
17/05/2020 - 13:22

Η μαμά του Φρασκαρέλι

Ένα φοβερό στόρι - ενδεικτικό μητρικής αγάπης, με πρωταγωνιστή πρώην παίκτη της Ομόνοιας
10/05/2020 - 21:24

H Χαριτίνη Ηλιάδου "μένει σπίτι" και διαβάζει παραμύθια για τα παιδιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια πρωτοβουλία του Μουσείου Παραμυθιού που υποστηρίζει ο Alpha
25/04/2020 - 16:29

H επική τούμπα της Χαριτίνης Ηλιάδου προσπαθώντας να κάνει "Tik Tok" (ΒΙΝΤΕΟ)

Κλάψαμε στα γέλια με την ραδιοφωνική παραγωγό και ηθοποιό της σειράς "8 λέξεις"
03/04/2020 - 14:58

Πένθος για την Τζένιφερ Λόπεζ: "Έφυγε" από τη ζωή ο...πρώην σύντροφός της (ΦΩΤΟ)

Θλίψη προκάλεσε στον καλλιτεχνικό χώρο η είδηση του θανάτου του
24/03/2020 - 07:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επέστρεψαν και είναι καλά στην υγεία τους η 14χρονη Αγγέλα και η 17χρονη Άννα

Λήξη συναγερμού για τα δύο κορίτσια που δηλώθηκαν στην Αστυνομία ως ελλείποντα πρόσωπα

Χωρίς ρεύμα περιοχές της Λευκωσίας λόγω βλάβης στο δίκτυο της ΑΗΚ

Xρειάζεται μια με μιάμιση ώρα για επιδιόρθωση της βλάβης και αποκατάσταση της παροχής

Αυτό είναι το αντίδοτο των Κυπρίων στον καύσωνα και την υγρασία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως "πολεμούν" τις υψηλές θερμοκρασίες και ποιές είναι οι συμβουλές των ειδικών;
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 03:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ