Ψυχαγωγία

"Χαστούκισα τη Μαντόνα και μετά έκανα...one-night stand με τον σύζυγό της"

H πρώην του Σταλόνε "καίει" την...Μαντόνα

Η πρώην σύζυγος του Συλβέστερ Σταλόνε μίλησε στην αμερικανική τηλεοπτική εκπομπή «The Talk» και άφησε άναυδους τους τηλεθεατές με τις αποκαλύψεις της για την Μαντόνα, αλλά και τον πρώην σύζυγο της Σον Πεν.

΄,Μ

Η εκθαμβωτική Μπριγκίτε Νίλσεν σχολίασε το γεγονός ότι αργοπορεί στις συναυλίες της, συγκεκριμένα σε συναυλία στο Λας Βέγκας άργησε πάνω από δυο ώρες με την ξανθιά καλλονή να δηλώνει: 

«Το 1987 ήμουν σε ένα κλαμπ στο κέντρο της πόλης. Ήταν αναιδής και με πατούσε συνεχώς. Κατέληξα να της ρίξω ένα χαστούκι στο πρόσωπο. Ήταν δυνατό, δεδομένου ότι είναι μικρόσωμη, ενώ εγώ γίγαντας».

Θυμάμαι που με πήραν σηκωτοί έξι μεγαλόσωμοι άνδρες και με πέταξαν έξω από το κλαμπ"

΄Λ

H...ερωτική εκδίκηση 

Η Μπριγκίτε είχε ήδη ενοχληθεί σκοπεύοντας να την εκδικηθεί ακόμα πιο πολύ, αναφέροντας:

«Ωστόσο, το καλύτερο μέρος της ιστορίας, ήταν δύο μήνες αργότερα στο νότο της Γαλλίας, πήρα το αίμα μου πίσω που ήταν τόσο αγενής μαζί μου, καθώς έκανα one night stand με τον τότε σύζυγό της, τον ηθοποιό Σον Πεν».

Αξίζει να σημειωθεί ότι το 1987, η Μπριγκίτε Νίλσεν ήταν ακόμη παντρεμένη με τον Σιλβέστερ Σταλόνε, ενώ η Μαντόνα πήρε διαζύγιο από τον Σον Πεν το 1989.

Λ

Επόμενο άρθρο

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Cardi B: Αποκάλυψε τον λόγο που συγχώρεσε τον...άπιστο σύζυγό της(ΦΩΤΟ)

Η πίεση που ένιωσε από τoυς θαυμαστές της στα social media και η δεύτερη ευκαιρία
10/12/2019 - 10:48

H κόρη της Μαντόνα σε "όργιο" για χάρη της...τέχνης(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το οπτικοακουστικό υλικό, το θέμα της έκθεσης και τα αποκαλυπτικά στιγμιότυπα
09/12/2019 - 19:36

Άσπα Τσίνα:"Τρελάθηκα όταν έμαθα ότι ο σύντροφος μου είχε σχέση με άλλη γυναίκα"

Οι αποκαλύψεις για το χωρισμό της από τον πατέρα του παιδιού της και η απιστία
20/11/2019 - 10:10

Αποκαλυπτικός όσο ποτέ ο Στέφανος Μιχαήλ:"Ναι, με έχουν απατήσει..."

Όλα όσα αποκάλυψε ο ηθοποιός της σειράς "8 λέξεις" και αν συγχώρεσε την απιστία που έγινε!
19/11/2019 - 10:50

Ξένια Κωνσταντινίδου: "Με απάτησε σύντροφός μου..." - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Η αποκάλυψη, το παρασκήνιο και ο λόγος που ήρθε ο χωρισμός
15/11/2019 - 18:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο νεαρούς για πλαστά χαρτονομίσματα

Στην οικία του ενός βρέθηκε ακόμη ένα παρόμοιο χαρτονόμισμα

Διαμαρτύρονται κάτοικοι της περιοχής Σταυροβουνίου για το ασφαλτικό εργοστάσιο

Ζητούν από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας "να μην θυσιάσει την υγεία των παιδιών τους"

Καταγγελία για 34χρονη υπάλληλο για υπεξαίρεση 32 χιλιάδων ευρώ

Εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης εναντίων της και καταζητείται από την Αστυνομία
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες

Σε κάθειρξη έξι ετών χωρίς αναστολή καταδικάστηκε ο Σώρρας

Κρίθηκε ένοχος στην κατηγορία της απόπειρας απάτης σε βάρος του δημοσίου
Διεθνή

Ολοκληρώθηκε το πιο ισχυρό ρωσικό παγοθραυστικό Arktika (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Παρουσιάζεται ως το πιο ισχυρό πλοίο του είδους του στον κόσμο

Φονική κακοκαιρία πλήττει τη Nότια Γαλλία

Ένας άνθρωπος έχασε τη ζωή του και πέντε τραυματίστηκαν

Κηπουρός ανακάλυψε κλεμμένο πίνακα του Κλιμτ αξίας 60 εκατ. ευρώ

Είχε κλαπεί 23 χρόνια πριν και βρέθηκε κατά λάθος

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Το σπάνιο κορίτσι που έχει 10% όραση και 110% ταλέντο στη μουσική & το τραγούδι!

«24 Ώρες» μαζί με τη Νικολέτα Λειβαδιώτη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 14/12/2019 - 16:15ΚΡΑΤΑΣ ΜΥΣΤΙΚΟ;