Ψυχαγωγία

"Χαστούκισα τη Μαντόνα και μετά έκανα...one-night stand με τον σύζυγό της"

H πρώην του Σταλόνε "καίει" την...Μαντόνα

Η πρώην σύζυγος του Συλβέστερ Σταλόνε μίλησε στην αμερικανική τηλεοπτική εκπομπή «The Talk» και άφησε άναυδους τους τηλεθεατές με τις αποκαλύψεις της για την Μαντόνα, αλλά και τον πρώην σύζυγο της Σον Πεν.

΄,Μ

Η εκθαμβωτική Μπριγκίτε Νίλσεν σχολίασε το γεγονός ότι αργοπορεί στις συναυλίες της, συγκεκριμένα σε συναυλία στο Λας Βέγκας άργησε πάνω από δυο ώρες με την ξανθιά καλλονή να δηλώνει: 

«Το 1987 ήμουν σε ένα κλαμπ στο κέντρο της πόλης. Ήταν αναιδής και με πατούσε συνεχώς. Κατέληξα να της ρίξω ένα χαστούκι στο πρόσωπο. Ήταν δυνατό, δεδομένου ότι είναι μικρόσωμη, ενώ εγώ γίγαντας».

Θυμάμαι που με πήραν σηκωτοί έξι μεγαλόσωμοι άνδρες και με πέταξαν έξω από το κλαμπ"

΄Λ

H...ερωτική εκδίκηση 

Η Μπριγκίτε είχε ήδη ενοχληθεί σκοπεύοντας να την εκδικηθεί ακόμα πιο πολύ, αναφέροντας:

«Ωστόσο, το καλύτερο μέρος της ιστορίας, ήταν δύο μήνες αργότερα στο νότο της Γαλλίας, πήρα το αίμα μου πίσω που ήταν τόσο αγενής μαζί μου, καθώς έκανα one night stand με τον τότε σύζυγό της, τον ηθοποιό Σον Πεν».

Αξίζει να σημειωθεί ότι το 1987, η Μπριγκίτε Νίλσεν ήταν ακόμη παντρεμένη με τον Σιλβέστερ Σταλόνε, ενώ η Μαντόνα πήρε διαζύγιο από τον Σον Πεν το 1989.

Λ

Επόμενο άρθρο

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θετική στον κορωνοϊό διαγνώστηκε και η Βασίλισσα της Ποπ, Μαντόνα (ΦΩΤΟ)

Όσα αποκάλυψε για τη περιπέτεια υγείας που την ανάγκασε να ματαιώσει επαγγελματικά σχέδια
07/05/2020 - 14:24

Η Μαντόνα εξετάστηκε και αποκαλύπτει εάν έχει...αντισώματα κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το εκκεντρικό βίντεο, η δήλωση "φωτιά" και η κατακραυγή των διεθνών μεσων
01/05/2020 - 15:09

Γιατί Χίλαρι έμεινες με τον Μπιλ Κλίντον ενώ σε απάτησε με την Μόνικα Λεβίνσκι;

"Ήταν μια εμπειρία που με στράγγιξε συναισθηματικά..."
08/02/2020 - 13:59

Kάλια Ελευθερίου: Η αντίδρασή της όταν έμαθε ότι την...απάτησαν

Η απώλεια του παιδικού της έρωτα σε δυστύχημα και η νέα ζωή στην Ελλάδα
26/01/2020 - 12:08

Νεαρή "έπιασε" τον σύντροφό της να ενδίδει σε ανήθικη πρόταση της μητέρας της

Η πλάκα που εξελίχθηκε σε ερωτική απογοήτευση - Δείτε το viral βίντεο και την...αντίδραση
24/01/2020 - 16:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξεσηκώθηκαν οι κάτοικοι του Κάτω Πύργου Τηλλυρίας (ΦΩΤΟ)

Εικόνες από την εκδήλωση διαμαρτυρίας έξω από το χωριό Μανσούρα

"Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο σοβαρό ατύχημα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με διάτρηση πνευμόνων νοσηλεύονται στη ΜΕΘ οι δυο αναβάτες

Κρήτη και Ρόδος, τα δυο φαβορί για τον ενδιάμεσο σταθμό της γραμμής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πράσινο φως για την ακτοπλοϊκή σύνδεση Κύπρου και Ελλάδας "άναψε" η Κομισιόν
Ελλάδα

43 κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 36 περιστατικά της νόσου Covid-19 είναι "εισαγόμενα"

Θρίλερ στο Ηράκλειο: Aλλοδαπός κρατούσε ομήρους εργαζόμενους εταιρείας

O δράστης κρατούσε μαχαίρι και αυτοτραυματίστηκε

Ανοίγει τα σύνορά της με το Ηνωμένο Βασίλειο η Ελλάδα

Την ανακοίνωση έκανε ο Κυβερνητικός Εκπρόσωπος - Παραμένει ως έχει η Σουηδία
Διεθνή

Το συγκινητικό αντίο στον κορυφαίο συνθέτη Ένιο Μορικόνε

Σύσσωμος ο πολιτικός κόσμος της Ιταλίας απέτισε φόρο τιμής στον μεγάλο καλλιτέχνη

Θετικός στον Covid-19 ο Yπουργός Υγείας του Πακιστάν

Ο τραγικός απολογισμός των νεκρών στις ΗΠΑ και η εικόνα της πανδημίας στον πλανήτη

Ανασχηματισμός στη Γαλλία: Ανακοινώθηκε η νέα κυβέρνηση

Στις θέσεις τους παραμένουν οι υπουργοί Οικονομικών και Εξωτερικών

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ