Ψυχαγωγία

He is back! Ο Πάμπος Σιαούνας θέλει να βαφτίσει τον γιο της Αριστοτέλους!-ΒΙΝΤΕΟ

Ο Πάμπος Σιαούνας, ο Κύπριος που συμμετείχε στο "Βρετανία έχεις ταλέντο" φιλοξενήθηκε το απόγευμα της Πέμπτης στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και προκάλεσε για ακόμα μια φορά "πανικό"!

Ο κύριος Πάμπος κατά τη διάρκεια της εκπομπής θέλησε να "λύσει" την παρεξήγηση που έγινε την τελευταία φορά με τον δημοσιογράφο της εκπομπής, Τάσο Ευαγγέλου και δήλωσε ότι θα ήθελε να του κάνουν πρόταση από την Κύπρο για μερικές εμφανίσεις. Μάλιστα εκμυστηρεύθηκε στην Χριστιάνα ότι αν δεν έχει αποφασίσει ποιος θα βαφτίσει τον γιο της θα ήθελε να γίνει αυτός ο νονός του!

Δείτε τις απολαυστικές ατάκες του κύριου Πάμπου και όλα όσα έγιναν στον αέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα"

Επόμενο άρθρο

"Βουράτε Γειτόνοι": Όλα όσα έγιναν στην δημοσιογραφική διάσκεψη (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "ευχαριστώ" και τα συγκινητικά λόγια της Παυλίδου
14/03/2019 - 17:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βαρβάρα Λάρμου: "Είμαι μόνη μου... Θέλω να παντρευτώ"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για την προσωπική της ζωή και την δουλειά της
25/03/2019 - 18:20

Λευτέρης Σαλωμίδης: Άφησε την Κύπρο και το επάγγελμα του για ένα καλύτερο αύριο

Όσα δήλωσε για τη νέα του ζωή στη Γερμανία και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
25/03/2019 - 16:50

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" μας δείχνει τις φωτογραφίες στις ταυτότητες τους!-ΒΙΝΤΕΟ

Ποιος από την ομάδα ήταν αγνώριστος και ποιος δεν άλλαξε καθόλου;
25/03/2019 - 16:08

Πανίκος Πιλάλης:"Έφυγα μια φορά από το γύρισμα.. Ένιωσα αδικία και εκμετάλλευση"

Όλα όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους ο γνωστός ηθοποιός
21/03/2019 - 17:48

Πένυ Φοινίρη: "Με φοβίζει ο γάμος... Θέλω να γίνω μαμά..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την δεύτερη σεζόν της "Φαμίλιας" και η αποκάλυψη της ηλικίας της
19/03/2019 - 18:02

Η Βερόνικα ζούσε για χρόνια τη σωματική βία στην οικογένεια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που έστειλε σε όλες τις γυναίκες που βιώνουν την ίδια κατάσταση και φοβούνται
18/03/2019 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο γεφύρι Τζιελεφού στην Πάφο

Προσοχή στους οδηγούς συστήνει η Αστυνομία

Στο κελί για 8 ημέρες 34χρονος για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου και εμπρησμού

Οδηγήθηκε σήμερα ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Χιονόπτωση στο Τρόοδος ή ηλιοφάνεια στην Αγία Νάπα; (ΦΩΤΟ)

Εσείς τι θα επιλέγατε για μία εξόρμηση σας; 
Ελλάδα

Διαψεύδει την παρενόχληση του ελικοπτέρου του Τσίπρα η Άγκυρα

"Τα τουρκικά μαχητικά άσκησαν τα συνήθη καθήκοντά τους"

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"

Η έπαρση της ελληνικής σημαίας στην Ακρόπολη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες στον Ιερό Βράχο ανήμερα της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου
Διεθνή

Επίθεση κατά στόχων της Χαμάς στη Γάζα εξαπέλυσαν οι ισραηλινές δυνάμεις

Ισραηλινά ΜΜΕ μετέδωσαν ότι στέλλονται ενισχύσεις στα σύνορα με τον παλαιστινιακό θύλακο

Brexit υπό άλλη μορφή ή δεύτερο δημοψήφισμα, οι εναλλακτικές της Μέι

Τα σενάρια της παράτασης μετά την ψηφοφορία στη Βουλή των Κοινοτήτων

Αγοράκι σε αναπηρικό καροτσάκι κάνει τραμπολίνο και γίνεται viral (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στέλνει μηνύματα υπομονής και επιμονής σε όλα τα παιδιά με κινητικά προβλήματα

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 18:40ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ