Ψυχαγωγία

He is back! Ο Πάμπος Σιαούνας θέλει να βαφτίσει τον γιο της Αριστοτέλους!-ΒΙΝΤΕΟ

Ο Πάμπος Σιαούνας, ο Κύπριος που συμμετείχε στο "Βρετανία έχεις ταλέντο" φιλοξενήθηκε το απόγευμα της Πέμπτης στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και προκάλεσε για ακόμα μια φορά "πανικό"!

Ο κύριος Πάμπος κατά τη διάρκεια της εκπομπής θέλησε να "λύσει" την παρεξήγηση που έγινε την τελευταία φορά με τον δημοσιογράφο της εκπομπής, Τάσο Ευαγγέλου και δήλωσε ότι θα ήθελε να του κάνουν πρόταση από την Κύπρο για μερικές εμφανίσεις. Μάλιστα εκμυστηρεύθηκε στην Χριστιάνα ότι αν δεν έχει αποφασίσει ποιος θα βαφτίσει τον γιο της θα ήθελε να γίνει αυτός ο νονός του!

Δείτε τις απολαυστικές ατάκες του κύριου Πάμπου και όλα όσα έγιναν στον αέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα"

Επόμενο άρθρο

"Βουράτε Γειτόνοι": Όλα όσα έγιναν στην δημοσιογραφική διάσκεψη (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "ευχαριστώ" και τα συγκινητικά λόγια της Παυλίδου
14/03/2019 - 17:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νικόλας Κυριάκου: "Όταν έχασα τη μητέρα μου δεν είχα κανέναν..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο Κύπριος τραγουδιστής για το νέο του τραγούδι και τη συνεργασία με τον Φοίβο
18/10/2019 - 17:43

Σάββας Πούμπουρας: Αποκάλυψε πότε θα γεννήσει η σύζυγος του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αγορά σπιτιού στην Κύπρο και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/10/2019 - 17:13

Έλια Ιωαννίδου: "Έλεγαν ότι γεννήθηκα στα πούπουλα και είμαι ψηλομύτα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για την μητέρα της στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/10/2019 - 17:51

Λούης:Οι πιο "χοντρές πατάτες" που έκανε στην εκπομπή και το..τσουχτερό πρόστιμο

"Πολιτικοί μου στέλνουν μήνυμα τις...πελάρες που έκαναν για να τους παίξω στο show
14/10/2019 - 19:18

Κ.Γαβριήλ: "Ίσως περνώ από στάδια κατάθλιψης-Προσπαθώ να διαχειριστώ τη μοναξιά"

Όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/10/2019 - 17:21

Στέλλα Στυλιανού: "Είναι μέσα στα "θέλω" μου ο γάμος…" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Σοκαρίστηκα... Δημιουργήθηκε ένα μπάχαλο στον σταθμό..."
04/10/2019 - 17:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πυρκαγιά σε δύσβατη περιοχή στη Μηλιού στην Πάφο

Στη "μάχη ρίχθηκαν" και τα δύο ελικόπτερα της Κυπριακής Δημοκρατίας

Χωρίς ηλεκτροδότηση, με καταρρακτώδεις βροχές η Λεμεσός

Ποιες περιοχές επηρεάζονται στην επαρχία Λεμεσού και Λάρνακας

Έχουν τη λύση 15 χρόνια και δεν τα βρίσκουν Πολεοδομία-Δημαρχείο Στροβόλου (VID)

Το γιοφύρι της οδού Αλεξανδρουπόλεως κλείνει κάθε φορά που "κατεβαίνει" ο Πεδιαίος
Ελλάδα

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Άγνωστα τα κίνητρα του δράστη που έκλεψε ασθενοφόρο και παρέσυρε πεζούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Τρόμος και πανικός στους δρόμους του Όσλο - Δείτε εικόνες ντοκουμέντο

Κλεμμένο ασθενοφόρο χτύπησε πλήθος κόσμου στο Όσλο

«Υπό έλεγχο η κατάσταση» σύμφωνα με την αστυνομία - Συνελήφθη ο δράστης

Διαστημική selfie από τα...17.000 μίλια για γυναίκα αστροναύτη (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ)

Κατά τη διάρκεια του πρώτου γυναικείου διαστημικού περιπάτου

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/10/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ