Ψυχαγωγία

He is back!Ο γνωστός Eurofan youtuber ακούει το τραγούδι της Τάμτα και σχολιάζει

Ο Youtuber που είχε γίνει viral πέρσι με τον ενθουσιασμό του για το "Fuego" και την Ελένη Φουρέιρα επέστρεψε!

Σίγουρα θα τον θυμάστε από πέρσι αφού κάθε βίντεο που ανέβαζε στο κανάλι του στο Youtube, ItsDro, γινόταν μέσα σε λίγα viral.Έτσι και φέτος, ο γνωστός Eurofan δε θα μπορούσε να μην ακούσει το τραγούδι της φετινής μας συμμετοχής στον διαγωνισμό της Eurovision και να το σχολιάσει. Πάτησε λοιπόν "Replay" και μπορεί ο ενθουσιασμός του να μην ήταν ο ίδιος και να μην υπήρχαν οι τσιρίδες ωστόσο εξήγησε ότι του αρέσει ο τρόπος που κορυφώνεται το τραγούδι της Τάμτα!

Δείτε εδώ το βίντεο που σχολιάζει!

Επόμενο άρθρο

Η Τζένιφερ Λόπεζ παντρεύεται για τέταρτη φορά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε, η πρόταση γάμου και το εντυπωσιακό μονόπετρο
10/03/2019 - 10:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτό δεν το περιμέναμε! Η Τάμτα αναδείχθηκε η πιο...κακοντυμένη της Eurovision

Όλες οι λεπτομέρειες, η ψηφοφορία και ποιος άνδρας νίκησε τον "διαγωνσιμό"
27/05/2019 - 11:33

Η στυλίστρια της Τάμτα απαντά στα σχόλια για την εμφάνιση της στη Eurovision

Η σκληρή κριτική για την εμφάνιση της Τάμτα και η απάντηση
25/05/2019 - 15:56

Η επιστροφή της Τάμτα από το Τελ Αβιβ και οι πρώτες δηλώσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για το αποτέλεσμα και το "6" της Γεωργίας - "Κρίμα που πρέπει να απολογηθώ..."
20/05/2019 - 11:37

Αποθέωση από το BBC: Η Φουρέιρα είναι η... Beyonce της Eurovision (ΦΩΤΟ)

Το tweet για την τραγουδίστρια και το... fuego για την Κύπρο
19/05/2019 - 13:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Αίσιος τέλος στην επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε χαράδρα

Ανασύρθηκε τραυματισμένος από γκρεμό στην περιοχή λουτρών της Αφροδίτης

Επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε γκρεμό στα λουτρά της Αφροδίτης

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία

Το μέλλον και η λειτουργία του ΑΞΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Και πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου θα προφέρει από το 2021
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ