Ψυχαγωγία

Χώρισε η Αγγελική Λάμπρη μετά από δεκατέσσερα χρόνια γάμου

Χωριστούς δρόμους αποφάσισαν να τραβήξουν η ηθοποιός Αγγελική Λάμπρη και ο σκηνοθέτης Αντώνης Αγγελόπουλος μετά από 14 χρόνια γάμου και την απόκτηση ενός παιδιού. 

Σύμφωνα με δημοσίευμα της Real Life, το ζευγάρι δεν κατάφερε να αντιμετωπίσει τα γκρίζα σύννεφα που εμφανίστηκαν στον γάμο του όπου σε συνδιασμό με την ρουτίνα και την φθορά της καθημερινότητας πήραν την απόφαση να χωρίσουν. Άτομα από το περιβάλλον τους κάνουν λόγο για έναν "βελούδινο χωρισμό" και αναφέρουν: 

Η Αγγελική και ο Αντώνης έχουν κρατήσει πια μια φιλική σχέση και έχουν συνεχή επικοινωνία για χάρη της πανέμορφης κόρης τους, που αποτελεί την απόλυτη προτεραιότητας τους. Δεν θέλησαν ποτέ να στρέψουν τα φώτα της δημοσιότητας πάνω τους, γι' αυτό και κατάφεραν για ένα διάστημα να μη μαθευτεί ότι δεν είναι πλέον μαζί. 

α

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα συγκινητικά λόγια του Παύλου Χαϊκάλη για την πρώην γυναίκα του

"Δεν μπορώ να είμαι ευτυχισμένος όταν λείπει η γυναίκα των ονείρων μου!"
18/07/2019 - 14:03

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Μαρία Σολωμού-Πάνος Μουζουράκης: Tίτλοι τέλους στον ... έρωτά τους;

Η απάντηση της ηθοποιού και τα σύννεφα στη σχέση τους
07/07/2019 - 16:34

Η Πάμελα Άντερσον απατήθηκε και χωρίζει: "Ζούσε διπλή ζωή...Καταστράφηκα"

Με μια ανάρτηση αποκαλύπτει την άστατη ζωή του πρώην της συντρόφου
25/06/2019 - 17:22

Μελίνα Ασλανίδου: Η διάψευση του γάμου της έγινε με τον... χωρισμό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας, το σχόλιο της και το τέλος στη σχέση τους
24/06/2019 - 10:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΥΠΕΣ: Ζήτησε την στήριξη των Ευρωπαίων για διαχείριση του μεταναστευτικού

Υπογράμμισε εκ νέου τις υπέρμετρες μεταναστευτικές πιέσεις που καταγράφονται στην Κύπρο
Ελλάδα

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

Ινδία: Εκτόξευσε τη δεύτερη αποστολή της στη Σελήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα επιδιώξει προσελήνωση κοντά στον νότιο πόλο που έχει εξερευνηθεί ελάχιστα

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS