Ψυχαγωγία

Χώρισε η Μαρκέλλα Κωνσταντίνου λίγο πριν το γάμο - Όλες οι πληροφορίες (ΦΩΤΟ)

Η Μαρκέλλα Μαρίνα Κωνσταντίνου χώρισε με τον σύντροφό της, Μένιο Παναγιώτου λίγο πριν ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας. 

Μέσα από αποκάλυψη από το περιοδικό “OK!”, στο οποίο είναι εξώφυλλο μιλά για τον χωρισμό της και την επιστροφή της στο χώρο της μόδας. 

Αξίζει να σημειωθεί ότι πέρσι της έγινε η πρόταση γάμου ενώ το ζευγάρι έχει μια κορούλα, την Έστελ Μαρίνα.

λ΄,

Η ίδια είχε δηλώσει σε συνέντευξή της στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" πριν μόλις πέντε μήνες

Ετοιμάζομαι να ντυθώ νυφούλα. Είμαστε εννιά χρόνια μαζί...

Πάντα προγραμματίζαμε το γάμο. Η πρόταση ήταν έκπληξη και για εμένα. Ήμασταν σε διήμερο στον Καλοπαναγιώτη και μέσα στα στενά του χωριού  γονάτισε και με ζήτησε σε γάμο. Το 2020 θα παντρευτούμε.

Δεν περιμένω πολλά στο χώρο του μόντελινγκ στην Κύπρο. Είναι μια μικρή αγορά. Ο χώρος της τηλεόρασης δεν με γέμιζε στο παρελθόν.

 

 

Επόμενο άρθρο

H Νεκταρία Παναγή μιλάει πρώτη φορά για τον έρωτα της ζωής της (ΒΙΝΤΕΟ)

"Θέλω να κάνω οικογένεια... Τα παιδιά είναι ευλογία"
25/04/2019 - 14:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα συγκινητικά λόγια του Παύλου Χαϊκάλη για την πρώην γυναίκα του

"Δεν μπορώ να είμαι ευτυχισμένος όταν λείπει η γυναίκα των ονείρων μου!"
18/07/2019 - 14:03

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Μαρία Σολωμού-Πάνος Μουζουράκης: Tίτλοι τέλους στον ... έρωτά τους;

Η απάντηση της ηθοποιού και τα σύννεφα στη σχέση τους
07/07/2019 - 16:34

Η Πάμελα Άντερσον απατήθηκε και χωρίζει: "Ζούσε διπλή ζωή...Καταστράφηκα"

Με μια ανάρτηση αποκαλύπτει την άστατη ζωή του πρώην της συντρόφου
25/06/2019 - 17:22

Μελίνα Ασλανίδου: Η διάψευση του γάμου της έγινε με τον... χωρισμό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας, το σχόλιο της και το τέλος στη σχέση τους
24/06/2019 - 10:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 23:30ΚΑΡΜΑ