Ψυχαγωγία

Χρ. Αριστοτέλους: Οι ώρες που απουσιάζει ο Εφραίμ, η Μελίνα και οι σκέψεις της

Για τις ώρες που απουσιάζει λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων ο σύζυγος της, Γιώργος Εφραιμ, μίλησε η Χριστιάνα Αριστοτέλους. 

Αφορμή ένα θέμα που σχολιάζαν κατά τη διάρκεια της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και πως αντιμετωπίζουν τα παιδιά τον χωρισμό τον γονιών τους. Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha μοιράστηκε με τους συνεργάτες της, τις σκέψεις της σχετικά με τις ώρες που λείπει ο σύζυγος της από το σπίτι και τον ψάχνει η κορούλα της και αμέσως σκέφτηκε πως το αντιμετωπίζουν γονείς που πρέπει να πουν στο παιδί τους ότι θα χωρίσουν. Η ίδια δήλωσε: 

Εμένα ο Γιώργος λείπει πολλές φορές μέσα στην εβδομάδα και βλέπω την Μελίνα πόσες φορές θα πει τη λέξη "παπά" και θα τον ψάχνει... Και λέω πόσο δύσκολο είναι να εξηγήσεις σε ένα μωρό όταν χωρίζουν δυο άνθρωποι και είναι το παιδί σε τόσο τρυφερή ηλικία...  Τώρα ασπούμε της έλεγα ότι θα έρθει αλλά το σκεφτόμουνα πάρα πολύ...

Δείτς το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Το Ειδικό Σχολείο Αποστόλου Βαρνάβα βρέθηκε στις εγκαταστάσεις του Alpha Κύπρου!

Δείτε φωτογραφίες από την επίσκεψη των παιδιών στο κανάλι
15/04/2019 - 15:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ήρθε στην Κύπρο για διακοπές και αγνοείται εδώ και δύο χρόνια (ΦΩΤΟ)

Βγήκε μόνος του για βόλτα στη Λεμεσό και δεν επέστρεψε ποτέ

Τους έκοβε τα μαλλιά με το ζόρι αλλά για...καλό σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκοβε για δύο χρόνια τα μαλλιά ανυποψίαστων γυναικών στον Πρωταρά

Φρικιαστικές λεπτομέρειες για το διπλό φονικό έδωσε η Σάρα Σιαμς (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα βίωσε στα χέρια του συμβίου της Τζιωνή, οι ξυλοδαρμού και τα ναρκωτικά
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 15/07/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ