Ψυχαγωγία

Χρ. Αριστοτέλους: Τα... παραλειπόμενα από την φωτογράφιση της για τη νέα σεζόν!

Σε ρυθμούς προετοιμασιών για τη νέα τηλεοπτική σεζόν βρίσκεται η Χριστιάνα Αριστοτέλους καθώς σήμερα πραγματοποίησε την επίσημη φωτογράφιση για τη νέα χρονιά. 

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha, με την πιο "αγαπησιάρικη" και ναζιάρικη διάθεση πραγματοποίησε την επίσημη φωτογράφιση της για τη νέα τηλεοπτική σεζόν, ωστόσο, η Χριστιάνα φαίνεται ότι αντιμετώπισε κάποια "προβλήματα" κατά τη διάρκεια της φωτογράφισης τα οποία αντιμετώπισε με χιούμορ και δε δίστασε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους!

Δείτε τα βίντεο που δημοσίευσε: 

 

Επόμενο άρθρο

Ο Sin boy δεν βγάζει ελληνικό διαβατήριο για να μην υπηρετήσει στον στρατό

Η καταγωγή του, η αγάπη του για την Ελλάδα και η... απόφαση του
29/07/2019 - 15:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους αποκαλύπτει...πόσα χρήματα έπαιρνε στη τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "παχουλοί" μισθοί τηλεοπτικών συμβολαίων και τα...εξωπραγματικά ποσά
27/01/2020 - 15:45

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Aν με απατούσε ο Εφραίμ θα μου το έλεγες;" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση "φωτιά" και οι...δηλώσεις περί απιστίας του άντρα της
22/01/2020 - 11:46

Νέο πρόσωπο στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια γνωστή ηθοποιός πήρε θεση δίπλα σε Χάρη, Τάσο, Βαρβάρα και Δήμητρα;
20/01/2020 - 15:46

Β. Παπαμιχαήλ: "Έχει τύχει να δουλέυω και να ζητώ χρήματα από τους γονείς μου"

Η αστάθεια της τηλεόρασης, η οποία την οδηγεί να ζητά δανεικά απ΄τους δικούς της
17/01/2020 - 17:28

Η Χριστιάνα "έστησε" τους φίλους της και πήγε με την...Μελίνα σε πάρτυ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χαριτωμένη αντίδραση, ο λόγος που πλέον δεν "ακολουθεί" και τα...μπουζούκια
17/01/2020 - 16:41

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Mέτρα από το ψευδοκράτος για τον κοροναϊό στο παράνομο αεροδρόμιο της Τύμπου

Θερμικές κάμερες και δωμάτιο απομόνωσης για εξέταση επιβατών "υψηλού κινδύνου"

Στα 270 έφτασαν τα κρούσματα της γρίπης Α' (ΒΙΝΤΕΟ)

"Περιμένουμε αύξηση των περιστατικών" δηλώνει η Δρ. Μαρία Κολιού

Υπουργός Δικαιοσύνης, Αστυνομία, UEFA και ΚΟΠ τα λένε για "στημένα" (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη η συνάντηση των αρμοδίων για τα τεκταινόμενα στον χώρο του ποδοσφαίρου
Ελλάδα

Σεισμός "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Στο Άουσβιτς ο Μητσοτάκης για να τιμήσει τη μνήμη 6 εκατομμυρίων Εβραίων

"Να μην ξεχάσουμε αυτό το οποίο συνέβη εδώ να μην ξαναζήσουμε τέτοια ανείπωτη τραγωδία"
Διεθνή

Αυστραλία: Φόβοι για αναζωπύρωση των πύρινων μετώπων λόγω σφοδρών ανέμων

Οι Αρχές καλούν τους πολίτες να ενισχύσουν τα μέτρα προστασίας τους

Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός των νεκρών από τον κοροναϊό

Μετά τη Γαλλία, επιβεβαιώθηκε το πρώτο κρούσμα και στη Γερμανία

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 28/01/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ