Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με πετσέτα στο κεφάλι άρχισε να... τηγανίζει κεφτέδες!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους προσπαθεί να τα συνδιάζει όλα και τα καταφέρνει!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha Κύπρου λίγο πριν την έναρξη της σημερινής της εκπομπής μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους φωτογραφία μέσα από το σπίτι της και πιο συγκεκριμένα από την κουζίνα της. Το μενού σήμερα είχε κεφτέδες και η Χριστιάνα μπήκε στην κουζίνα... με μια πετσέτα στο κεφάλι και άρχισε το τηγάνισμα γράφοντας στη λεζάντα της φωτογραφίας:

Στο ενδιαμεσο ριχνουμε και ενα τηγανισμα κεφτεδες!!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους: 

Επόμενο άρθρο

Τελικά ποιος έκανε το πρώτο #10yearschallenge;

Η «σύγχυση» που επικρατεί για τη νέα πρόκληση στα κοινωνικά δίκτυα…
18/01/2019 - 14:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χρ.Αριστοτέλους: Ο επίμονος θαυμαστής και το μήνυμα που της έστειλε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη που έκανε on air η παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
22/02/2019 - 16:42

Κύπρος Χαριλάου: Οι δυσκολίες στον χώρο και η προσωπική του ζωή (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
21/02/2019 - 17:51

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Τη μέρα που θα κάνω μπότοξ θα βγω να το πω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το μπότοξ στον "αέρα" της εκπομπής...
19/02/2019 - 18:11

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "ετοιμάζεται" για... show(ΒΙΝΤΕΟ)

Με μια λέξη επιβεβαίωσε το γεγονός και προετοίμασε το έδαφος για τη νέα χρονιά
18/02/2019 - 17:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγνωστοι νυχτοβάτες "έζωσαν" με εύφλεκτη ύλη ατμοκαθαριστήριο στο Αυγόρου (ΦΩΤΟ)

Εκτεταμένες ζημιές στις κτιριακές εγκαταστάσεις και τον εξοπλισμό της επιχείρησης

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης κήρυξε το Σουδάν ο Πρόεδρος Αμαρ αλ Μπασίρ (ΦΩΤΟ)

Συγκρούσεις, διαδηλώσεις και διαμαρτυρίες στη μαζικότερη λαϊκή κινητοποίηση εναντίον του

Παλαιστίνη: Νεκρός 14χρονος διαδηλωτής απο ισραηλινά πυρά

Άλλοι περίπου τριάντα Παλαιστίνιοι τραυματίστηκαν ανατολικά της πόλης της Γάζας

Η Κέλι Νάιτ-Κραφτ υποψήφια νέα Πρέσβειρα των ΗΠΑ στον ΟΗΕ 

Ντόναλτ Τράμπ: "Έχει κάνει εξαίρετη δουλειά εκπροσωπώντας το έθνος μας"

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW