Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με πετσέτα στο κεφάλι άρχισε να... τηγανίζει κεφτέδες!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους προσπαθεί να τα συνδιάζει όλα και τα καταφέρνει!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha Κύπρου λίγο πριν την έναρξη της σημερινής της εκπομπής μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους φωτογραφία μέσα από το σπίτι της και πιο συγκεκριμένα από την κουζίνα της. Το μενού σήμερα είχε κεφτέδες και η Χριστιάνα μπήκε στην κουζίνα... με μια πετσέτα στο κεφάλι και άρχισε το τηγάνισμα γράφοντας στη λεζάντα της φωτογραφίας:

Στο ενδιαμεσο ριχνουμε και ενα τηγανισμα κεφτεδες!!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους: 

Επόμενο άρθρο

Τελικά ποιος έκανε το πρώτο #10yearschallenge;

Η «σύγχυση» που επικρατεί για τη νέα πρόκληση στα κοινωνικά δίκτυα…
18/01/2019 - 14:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως ο Ουγγαρέζος έκανε unfollow και την...Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος, το τρίτο άτομο που μετέφερε γεγονότα,τα μηνύματα που αντάλλαξαν και το παρασκήνιο
15/10/2019 - 17:02

Χρ. Αριστοτέλους: "Πήγαινα σπίτι και δεν είχα έναν άνθρωπο να πάρω τηλέφωνο..."

Οι δύσκολες στιγμές που έζησε, η μοναξιά και η εξομολόγηση της
13/10/2019 - 15:53

Συγκινεί το "Soundtrack of love" με τις ιστορίες...έρωτα και φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σύριος που είδε τον Απόστολο Ανδρέα και ο παραπληγικός εκ γενετής που έκανε website
09/10/2019 - 19:36

Bάφτιση Jr.Εφραίμ:Η παραμυθένια διακόσμηση και οι νέες ακυκλοφόρητες φωτογραφίες

Τα γλυκά, τα χρώματα και η χαρά του ζευγαριού για το νεοφώτιστο
08/10/2019 - 13:56

Βαφτίστηκε ο... Jr. Εφραίμ (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Γιώργος Εφραίμ βάφτισαν το γιο τους
06/10/2019 - 19:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πυρκαγιά σε δύσβατη περιοχή στη Μηλιού στην Πάφο

Στη "μάχη ρίχθηκαν" και τα δύο ελικόπτερα της Κυπριακής Δημοκρατίας

Χωρίς ηλεκτροδότηση, με καταρρακτώδεις βροχές η Λεμεσός

Ποιες περιοχές επηρεάζονται στην επαρχία Λεμεσού και Λάρνακας

Έχουν τη λύση 15 χρόνια και δεν τα βρίσκουν Πολεοδομία-Δημαρχείο Στροβόλου (VID)

Το γιοφύρι της οδού Αλεξανδρουπόλεως κλείνει κάθε φορά που "κατεβαίνει" ο Πεδιαίος
Ελλάδα

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Κλεμμένο ασθενοφόρο χτύπησε πλήθος κόσμου στο Όσλο

«Υπό έλεγχο η κατάσταση» σύμφωνα με την αστυνομία - Συνελήφθη ο δράστης

Διαστημική selfie από τα...17.000 μίλια για γυναίκα αστροναύτη (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ)

Κατά τη διάρκεια του πρώτου γυναικείου διαστημικού περιπάτου

Αθώος δηλώνει ο αδελφός του βομβιστή του Μάντσεστερ Αρένα

Θεωρείται ότι βοήθησε στη συλλογή, την αποθήκευση και προετοιμασία των εκρηκτικών

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/10/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ