Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η έκπληξη που την περίμενε στο γραφείο της! (ΦΩΤΟ)

Μια όμορφη έκπληξη περίμενετην Χριστιάνα Αριστοτέλους σήμερα στο γραφείο της.

Η έκπληξη δεν ήταν άλλη από το δώρο που της ετοίμασαν οι συνεργάτες της και με φωτογραφία που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha Κύπρου θέλησε να ευχαριστήσει δημόσια τους συνεργάτες της για το δώρο που έλαβε:  

Όταν μπαίνεις στο γραφείο σου και βλέπεις οτι ήρθε ο Άγιος Βασίλης! Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου σας αγαπώ πάρα πάρα πολύ! Και σας είμαι ευγνώμων για όλα όσα ζούμε μαζί και μοιραζόμαστε καθημερινά!

Το δώρο που έλαβε ήταν με αφορμή τα γενέθλια της που ήταν τον Σεπτέμβριο και ήταν ένα ζευγάρι παπούτσια και μια τσάντα!

 Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Αργυρός – Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Μαζί στη σκηνή!

Μάθετε που και γιατί θα συναντηθούν επί σκηνής
23/01/2019 - 15:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα ανακοίνωσε... την αντικαταστάτρια της στην εκπομπή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια on air και η παρουσιάστρια που θα "πάρει" την θέση της
16/04/2019 - 16:45

Κλόε Καρντάσιαν -Τρίσταν Τόμσον: Ξανά μαζί μετά το σκάνδαλο απιστίας (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που βρέθηκαν ξανά και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν
16/04/2019 - 11:15

Χαρίζει φανέλες στον κόσμο αν κερδίσει τη Ρεάλ Μαδρίτης (ΦΩΤΟ)

Τα λεφτά τους πίσω θα πάρουν όσοι οπαδοί της Λεγανές αγόρασαν φανέλες
15/04/2019 - 18:05

Ηλίας Βρεττός: "Συνειδητοποίησα ότι υπάρχει Θεός, ένιωσα το άγγιγμα Του"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το ατύχημα που τον έκανε να επαναπροσδιορίσει τη ζωή του
14/04/2019 - 15:50

Τα 65 χρόνια ζωής συμπλήρωσε ο Απόλλωνας

Γενέθλια μέρα η σημερινή για τον ιστορικό σύλλογο της Λεμεσού
14/04/2019 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενώπιον δικαστηρίου οι δυο ύποπτοι για το φόνο της 38χρονης Μαρί Ρόουζ

Καταιγιστικές οι εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση που συγκλόνισε την Κύπρο

Δεν λέει να αλλάξει το βροχερό σκηνικό του καιρού

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Γαλλία: Απαγορεύτηκαν οι διαδηλώσεις των Κίτρινων Γιλέκων κοντά στη Νοτρ Νταμ

Τι αναφέρει ανακοίνωση των Αστυνομικών Αρχών της χώρας

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 09:30DEAL