Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η έκπληξη που την περίμενε στο γραφείο της! (ΦΩΤΟ)

Μια όμορφη έκπληξη περίμενετην Χριστιάνα Αριστοτέλους σήμερα στο γραφείο της.

Η έκπληξη δεν ήταν άλλη από το δώρο που της ετοίμασαν οι συνεργάτες της και με φωτογραφία που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha Κύπρου θέλησε να ευχαριστήσει δημόσια τους συνεργάτες της για το δώρο που έλαβε:  

Όταν μπαίνεις στο γραφείο σου και βλέπεις οτι ήρθε ο Άγιος Βασίλης! Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου σας αγαπώ πάρα πάρα πολύ! Και σας είμαι ευγνώμων για όλα όσα ζούμε μαζί και μοιραζόμαστε καθημερινά!

Το δώρο που έλαβε ήταν με αφορμή τα γενέθλια της που ήταν τον Σεπτέμβριο και ήταν ένα ζευγάρι παπούτσια και μια τσάντα!

 Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Αργυρός – Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Μαζί στη σκηνή!

Μάθετε που και γιατί θα συναντηθούν επί σκηνής
23/01/2019 - 15:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η πιο άβολη στιγμή της Αριστοτέλους στη ζωή της(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "ρεζίλι" μπροστά σε κεντρικό καφέ
15/02/2019 - 18:02

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή διακόσμηση κια τα δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων στους καλεσμένους
12/02/2019 - 08:32

"Λιώνει" η Αριστοτέλους:"Ο Γιώργος ξέρει που έχω κάθε ελιά στο σώμα μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε περί εορτής και δώρων του Αγίου Βαλεντίνου με τον γνωστό ποδοσφαιριστή
11/02/2019 - 19:23

Απίστευτη η Μαριέλλα Σαββίδου:Έδειξε τις χορευτικές της ικανότητες on air-ΒΙΝΤΕΟ

Το παιχνίδι της Αριστοτέλους και οι απολαυστικές φιγούρες της αγαπημένης ηθοποιού...
10/02/2019 - 17:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένατος θάνατος από γρίπη Α

Διαβάστε τα μέτρα πρόληψης της ασθένειας

Στο ψυχιατρείο ο σχιζοφρενής πατροκτόνος της Ορόκλινης

Το χρονικό της τραγωδίας που είχε αποτέλεσμα τον θάνατο του πατέρα

Τα επόμενα βήματα των ανακριτών μετά τις καταγγελίες για την υπόθεση Ουζόχο

Η Αστυνομία δίνει διευκρινίσεις για την μετάβαση ανακριτών στα γραφεία του ΚΟΑ
Ελλάδα

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

Ζάεφ: Μεγάλη τιμή η ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τι είπε σε συνέντευξή του ο πρωθυπουργός της Δημοκρατίας της Βόρειας Μακεδονίας

Μακραίνει η λίστα των νεκρών από τη γρίπη Α στη Ρουμανία

Ένα από τα τρία τελευταία θύματα του φονικού ιού είναι μία γυναίκα ηλικίας 27 ετών

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 17:40DEAL