Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Μούζουρα: Το περιστατικό με Follower και η παρακολούθηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε η Χριστιάνα Μούζουρα. Η νεαρή ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για την δουλειά της, τον έρωτα, τον "εθισμό" της στα κοινωνικά δίκτυα και για τις αντιπαλότητες στον χώρο. 

Αγαπώ τόσο πολύ τη δουλειά μου αλλά αν έρθει κάποιος δεν θα το παραμερίσω. Είμαι μόνη μου αυτό το διάστημα. Η σχέση σου δίνει αλλά σου παίρνει κιόλας.

Η συναναστροφή μου με τα παιδιά δεν με ενέπνευσε να θέλω δικά μου παιδιά. Είναι πολύ δύσκολο. Δεν έχει χτυπήσει καθόλου το βιολογικό μου ρολόι.

Ασχολούμαι πολύ με τα κοινωνικά δίκτυα σε σημείο που μου θύμωσαν οι φίλοι μου γιατί μου λένε ότι είμαι μονίμως με το κινητό στο χέρι. Είναι τραγικό όμως γιατί ξυπνάω και είμαι με το κινητό στο χέρι. Έχω πάρει ακραία μηνύματα. Κάποιος έβλεπε τα story μου και που ήμουν και έτυχε να με παρακολουθήσει και μου έστελνε μήνυμα ότι ήταν δίπλα μου.

Υπάρχουν αντιπαλότητες και τις έχω νιώσει αλλά τις προσπέρασα. Είμαι άνθρωπος που δεν ασχολείται. Μπορεί να μου πεις κάτι αλλά θα το ξεχάσω μετά.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη: 

Επόμενο άρθρο

Παντρεύεται η Έλια Ιωαννίδου - Δείτε το προσκλητήριο του γάμου της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε παντρεύεται η ηθοποιός τον αγαπημένο της και όλες τις λεπτομέρειες
02/05/2019 - 16:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

"Ξέσπασε" ο Μάριος Αθανασίου για τη λανθασμένη αντιμετώπιση της απιστίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον ρόλο στο "Έρωτας Μετά" και τη δική του φιλοσοφία περί προδοσίας
27/03/2020 - 07:35

H κόρη της Έμιλυς Κολιανδρή "εισέβαλε" στο πλάνο ενώ έκανε συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Είδαμε για πρώτη φορά τη μικρή Σμαράγδα - Ποια ήταν η αντίδρασή της ηθοποιού;
25/03/2020 - 13:33

H Κολιανδρή αποκαλύπτει τι επιφυλάσσει ο ρόλος της στο "Έρωτας μετά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου που θα καθηλώσει
25/03/2020 - 08:50

Αισιόδοξα μηνύματα από την Κίνα στέλνει Ελληνίδα φοιτήτρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κατάσταση που επικρατεί στη χώρα όπου ξέσπασε η πανδημία του κορωνοϊού
18/03/2020 - 17:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραγιάννης: «Η εικόνα είναι τέτοια που δεν ανατρέπει τον προγραμματισμό» (VID)

Τι λέει ο Καθηγητής για την τρίτη φάση χαλάρωσης των μέτρων, νηπιαγωγεία και αεροδρόμια

Αφήνει το «τιμόνι» της Νομικής Υπηρεσίας ο Κληρίδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μήνας αποφάσεων για τον Νίκο Αναστασιάδη - Τα σενάρια και η ονοματολογία
Ελλάδα

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του
Διεθνή

Η ιστορική στιγμή της εκτόξευσης της επανδρωμένης αποστολής της SpaceX (BINTEO)

Πρώτη εκτόξευση από τις ΗΠΑ προς τον Διεθνή Διαστημικό Σταθμό, μετά από εννέα χρόνια

Kινεζικό εμβόλιο κατά του Covid-19 πιθανόν να είναι έτοιμο στο τέλος του χρόνου

Πέραν των 2.000 ατόμων συμμετείχαν σε κλινικές δοκιμές

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 02:15WORLD PARTY