Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Μούζουρα: Το περιστατικό με Follower και η παρακολούθηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε η Χριστιάνα Μούζουρα. Η νεαρή ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για την δουλειά της, τον έρωτα, τον "εθισμό" της στα κοινωνικά δίκτυα και για τις αντιπαλότητες στον χώρο. 

Αγαπώ τόσο πολύ τη δουλειά μου αλλά αν έρθει κάποιος δεν θα το παραμερίσω. Είμαι μόνη μου αυτό το διάστημα. Η σχέση σου δίνει αλλά σου παίρνει κιόλας.

Η συναναστροφή μου με τα παιδιά δεν με ενέπνευσε να θέλω δικά μου παιδιά. Είναι πολύ δύσκολο. Δεν έχει χτυπήσει καθόλου το βιολογικό μου ρολόι.

Ασχολούμαι πολύ με τα κοινωνικά δίκτυα σε σημείο που μου θύμωσαν οι φίλοι μου γιατί μου λένε ότι είμαι μονίμως με το κινητό στο χέρι. Είναι τραγικό όμως γιατί ξυπνάω και είμαι με το κινητό στο χέρι. Έχω πάρει ακραία μηνύματα. Κάποιος έβλεπε τα story μου και που ήμουν και έτυχε να με παρακολουθήσει και μου έστελνε μήνυμα ότι ήταν δίπλα μου.

Υπάρχουν αντιπαλότητες και τις έχω νιώσει αλλά τις προσπέρασα. Είμαι άνθρωπος που δεν ασχολείται. Μπορεί να μου πεις κάτι αλλά θα το ξεχάσω μετά.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη: 

Επόμενο άρθρο

Παντρεύεται η Έλια Ιωαννίδου - Δείτε το προσκλητήριο του γάμου της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε παντρεύεται η ηθοποιός τον αγαπημένο της και όλες τις λεπτομέρειες
02/05/2019 - 16:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

Αλέξια:Το απόλυτο ποπ είδωλο των 80s που έγινε η ντίβα της τζαζ μουσικής(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την μεγάλη συναυλία με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων
14/06/2019 - 17:38

Παναγιώτης Πολεμίτης: Όσα δήλωσε για την εμπειρία του στο ταξίδι φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμπειρία που ξεχώρισε μέχρι στιγμής στις εξήντα δύο ημέρες ταξιδιού
11/06/2019 - 17:32

Βαρβάρα Χριστοφή: "Δε συμβιβάζομαι... Μου αρέσουν οι προκλήσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/06/2019 - 17:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αβέρωφ Νεοφύτου: Μονόδρομος η πλήρης εφαρμογή του ΓεΣΥ (BINTEO)

Και επίσημα Εκτελεστικός Διευθυντής του ΟκΥΠΥ ο Κυριάκος Γεωργίου

Ο ανήλικος Ali ελλείπει από το χώρο διαμονής του (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Κηδεύτηκε βιαστικά στο Κάιρο ο Μοχάμεντ Μόρσι (BINTEO)

Κριτική στην Αίγυπτο για τις συνθήκες κράτησης του από τον Ερντογάν και οργανώσεις

Δύο 14χρονοι επιτέθηκαν σεξουαλικά σε συνομήλικη τους και τη σκότωσαν

Τα ενοχοποιητικά στοιχεία που παρουσιάστηκαν ενώπιον του δικαστηρίου

Άρχισε να τρέμει ολόκληρη και να σφίγγει τα χείλη η Άγκελα Μέρκελ (ΒΙΝΤΕΟ)

Το περιστατικό συνέβη δίπλα στον Ουκρανό Πρόεδρο, κατά την ανάκρουση του γερμανικού ύμνου

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ