Ψυχαγωγία

Χρηστίδου και Γερμανού φόρεσαν το ίδιο φόρεμα την ίδια μέρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με το ίδιο ρούχο εμφανίστηκαν η Σίσσυ Χρηστίδου και η Ναταλία Γερμανού στις εκπομπές τους το περασμένο Σάββατο. 

Οι πρώην συνεργάτιδες επέλεξαν την ίδια ολόσωμη φόρμα για να βγουν στον "αέρα" και σε φωτογραφίες που ανάρτησαν και οι δυο μετά στο Instagram το παρατήρησαν όλοι. Μάλιστα ο συνεργάτης της Σίσσυς Χρηστίδου, Παύλος Σταματόπουλος το "αποκάλυψε" την επόμενη ημέρα ενώ στον αέρα της εκπομπής βγήκε η Ναταλία Γερμανού για να δώσει εξηγήσεις αφού η εκπομπή της ξεκινά μετά της Σίσσυς. Η Ναταλία γι'αυτή την σύμπτωση δήλωσε: 

Το ήξερα, το είδα και μου άρεσε πάρα πολύ και είπα θα το βάλω και εγώ. Η στυλίστρια μου είπε ότι το φόραγε και η Σίσσυ στην εκπομπή αλλά της είπα ότι το ξέρω και δε με πειράζει καθόλου, θα το βάλω και εγώ. Μου άρεσε πάρα πολύ. Ρώτησα αν πειράζει να το βάλω και εγώ. Όταν θέλω κάτι το θέλω εκείνη την ώρα δε μπορούσα να περιμένω.

 

Επόμενο άρθρο

Ο λόγος που η Kylie Minogue δάκρυσε on stage (ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της σε φεστιβάλ 14 χρόνια μετά τη διάγνωση με καρκίνο μαστού
01/07/2019 - 14:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στόλισε οικογενειακώς χωρίς...Μαραντίνη η Σίσσυ Χριστίδου (ΦΩΤΟ)

«Και του χρόνου παιδιά!!! #MerryChristmas» έγραψε στη λεζάντα της στο Instagram
26/11/2019 - 10:22

Η Έλλη Κοκκίνου απαντά πρώτη φορά για το unfollow που έκανε στην Σίσσυ Χρηστίδου

Οι δημοσιογράφοι επέμεναν για μια απάντηση και η τραγουδίστρια ξεκαθάρισε!
22/11/2019 - 09:02

Πανικόβλητη η Χρηστίδου με το παιδί της - Οι σειρήνες πολέμου και το...καταφύγιο

Όλα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια για το ταξίδι της στο Ισραήλ
16/11/2019 - 11:00

Σίσσυ Χρηστίδου: Οι σειρήνες πολέμου στο Ισραήλ και το συγκλονιστικό μήνυμα της

Το ταξίδι της παρουσιάστριας με τον γιο της και οι στιγμές αγωνίας που βίωσαν
14/11/2019 - 11:49

Η απάντηση "κόλαφος" της Γερμανού στη Μέγκι Ντρίο: "Στοχοποιώ γίγαντες, όχι..."

Τα 'καρφιά" ανάμεσα στις δυο γυναίκες συνεχίζονται...
10/11/2019 - 11:07

Ναταλία Γερμανού: Έχω φερθεί πολύ άσχημα σε ανθρώπους.Με αχαριστία..."

Όσα αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή η γνωστή παρουσιάστρια
09/11/2019 - 10:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι ξεκαθαρίζουν οι οργανωμένοι γονείς για τις τετράμηνες εξετάσεις

"Η Παιδεία του τόπου δεν χωρά ούτε κομματικούς χρωματισμούς, ούτε προσωπικές φιλοδοξίες"

Οκτώ χρόνια από την ημέρα που το "EDRO 3" εξέπεμψε SOS (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Η ιστορία του πλοίου που παραμένει ένα από τα καλύτερα αξιοθέατα της Πάφου

Άλλαξε όψη το κέντρο πρωτεύουσας (ΦΩΤΟ)

Εικόνες από την ανάπλαση του εμπορικού τριγώνου - Άνοιξε για τους πεζούς η Στασικράτους
Ελλάδα

Οκτάχρονος «Αϊνστάιν» εντυπωσιάζει με τις επιδόσεις του στα μαθηματικά

Έχει υψηλό IQ 140 και είναι μόλις στην τρίτη Δημοτικού

Άτυπο πρόγευμα εργασίας 20 ΥΠΕΞ της ΕΕ διοργανώνει ο Ν. Δένδιας

"Εντάσσεται σε σειρά ενεργειών της διπλωματίας να στηρίξει εμπράκτως τη διεύρυνση της ΕΕ"

Ανατροπή στην πολύκροτη υπόθεση θανάτου του φοιτητή στην Κάλυμνο

Στέλνει τα νέα στοιχεία στον Άρειο Πάφο η οικογένεια του άτυχου νεαρού
Διεθνή

Χονγκ Κονγκ: Χιλιάδες διαδηλωτές σε πορεία για την ημέρα Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων

Έξι μήνες από τότε που για πρώτη φορά ένα εκατομμύριο άνθρωποι βγήκαν στους δρόμους

Στη δημοσιότητα τα στοιχεία των θυμάτων της επίθεσης στη Φλόριντα (ΦΩΤΟ)

Βίντεο με μαζικές δολοφονίες παρουσίαζε ο δράστης λίγο πριν το μακελειό

Συρρικνώθηκαν για 4ο μήνα οι εξαγωγές της Κίνας

Μειώθηκε το εμπορικό πλεόνασμα με τις ΗΠΑ

tv news

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 08/12/2019 - 17:50ALPHA NEWS