Ψυχαγωγία

Χρηστίδου και Γερμανού φόρεσαν το ίδιο φόρεμα την ίδια μέρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με το ίδιο ρούχο εμφανίστηκαν η Σίσσυ Χρηστίδου και η Ναταλία Γερμανού στις εκπομπές τους το περασμένο Σάββατο. 

Οι πρώην συνεργάτιδες επέλεξαν την ίδια ολόσωμη φόρμα για να βγουν στον "αέρα" και σε φωτογραφίες που ανάρτησαν και οι δυο μετά στο Instagram το παρατήρησαν όλοι. Μάλιστα ο συνεργάτης της Σίσσυς Χρηστίδου, Παύλος Σταματόπουλος το "αποκάλυψε" την επόμενη ημέρα ενώ στον αέρα της εκπομπής βγήκε η Ναταλία Γερμανού για να δώσει εξηγήσεις αφού η εκπομπή της ξεκινά μετά της Σίσσυς. Η Ναταλία γι'αυτή την σύμπτωση δήλωσε: 

Το ήξερα, το είδα και μου άρεσε πάρα πολύ και είπα θα το βάλω και εγώ. Η στυλίστρια μου είπε ότι το φόραγε και η Σίσσυ στην εκπομπή αλλά της είπα ότι το ξέρω και δε με πειράζει καθόλου, θα το βάλω και εγώ. Μου άρεσε πάρα πολύ. Ρώτησα αν πειράζει να το βάλω και εγώ. Όταν θέλω κάτι το θέλω εκείνη την ώρα δε μπορούσα να περιμένω.

 

Επόμενο άρθρο

Ο λόγος που η Kylie Minogue δάκρυσε on stage (ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της σε φεστιβάλ 14 χρόνια μετά τη διάγνωση με καρκίνο μαστού
01/07/2019 - 14:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σίσσυ Χρηστίδου: To άγνωστο πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει (ΦΩΤΟ)

Η νέα αρετουσάριστη φωτογραφία και όλα εκμυστηρεύτηκε
29/07/2020 - 11:48

Έχασε 20 κιλά η Σίσσυ Χρηστίδου και ποζάρει για πρώτη φορά με...μπικίνι (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη, αδυνατισμένη και πιο χαρούμενη από ποτέ
20/07/2020 - 14:48

Η Σίσσυ Χρηστίδου αποκαλύπτει πρώτη φορά την δίαιτα που την έκανε άλλον άνθρωπο

Η αυτοσχέδια πρακτική της που είχε εντυπωσιακά αποτελέσματα σε 5 μήνες
19/07/2020 - 09:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ: Βομβαρδισμένο τοπίο η Πρεσβεία της Κύπρου στον Λίβανο

Εκτεταμένες οι ζημιές στα κτίρια της διπλωματικής αποστολής της Λευκωσίας στη Βηρυτό

Διασωληνωμένος ο 62χρονος που δέχθηκε επίθεση με μαχαίρι από τη σύζυγό του

Υπό 8ήμερη κράτηση η 53χρονη για την απόπειρα φόνου στην Πάφο

"Τρομερή η κατάσταση, δεν υπάρχει πλέον Βηρυτός" (BINTEO)

Η συγκλονιστική μαρτυρία Κύπριας για τη φονική έκρηξη στο Λίβανο
Ελλάδα

Τραγωδία στην Ελλάδα: Δέκα νεκροί από τροχαίο στην Εγνατία οδό

Δύο σοβαρά τραυματισμένοι νοσηλεύονται στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης 

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης
Διεθνή

Τι είναι το νιτρικό αμμώνιο που προκάλεσε την πολύνεκρη τραγωδία στο Λίβανο

2.750 τόνοι ήταν ξεχασμένοι σε αποθήκη στο λιμάνι της Βηρυτού

Τινάχθηκαν στον αέρα 2.750 τόνοι νιτρικού αμμωνίου

"Δεν θα αναπαυθούμε προτού βρούμε τον υπεύθυνο" λέει ο Πρωθυπουργός Λιβάνου

Covid-19: Πέραν των 700 χιλιάδων θανάτων "μετρά" ο πλανήτης

Το τελευταίο 24ωρο καταγράφηκαν 254,988 νέα περιστατικά

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 12:15DEAL