Ψυχαγωγία

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χριστόφορος Χριστοφόρου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και μίλησε για την ταινία «Βουράτε Γειτόνοι» που κάνει πρεμιέρα σε λίγες ημέρες και εξομολογήθηκε ένα περιστατικό που συνέβη στο θέατρο και έπρεπε να ανέβει η παράσταση με μόνο οκτώ θεατές. Ο ίδιος ανέφερε:

Έχουμε την μεγάλη επιστροφή των γειτόνων. Γίνεται χαμός, ήταν αναμενόμενο αλλά όχι τόσο πολύ. Είναι κάποιες σειρές που έχουν μπει στο DNA του κόσμου και μια από αυτές είναι και το Βουράτε Γειτόνοι. Ένα στοίχημα του Γιώργου Τσιάκκα που ήθελε να κάνουμε την ταινία 15 χρόνια μετά.  Προσφέρουμε κάτι στον κόσμο, δυο ώρες ατελείωτου γέλιου. Δεν έχει να κάνει καμία σχέση με παλιές ιστορίες. Είναι μια υπέροχη ταινία με φοβερά πλάνα. Ο Στάμος ο Τσάμης που έβαλε όλη την μαεστρία του. Εμείς περιμένουμε να μας αγαπήσει για ακόμα μια φορά ο κόσμος.

Μας έτυχε να παίξουμε πολλές φορές σε άδειο Θέατρο σε όλους τους ηθοποιούς. Το λιγότερο που είχαμε παίξει ήταν οκτώ άτομα σε μεγάλο θέατρο και είμασταν έξι ηθοποιοί. Είναι μεγαλύτερη ευθύνη γιατί αυτά τα οκτώ άτομα έπρεπε να περάσουν επίσης καλά. Ακόμα και με ένα άτομο δεν θα το διώξεις… Είναι υποχρέωση του ηθοποιού. Λες ότι κάτι δεν πάει καλά, λες δεν ήρθαν γιατί δεν τους αρέσουμε….

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Χριστόφορου Χριστοφόρου στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Μπράντλεϊ Κούπερ - Ιρίνα Σάικ: Έτσι βάζουν τέλος στις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι το ζευγάρι δεν περνά καμιά... "κρίση"
17/03/2019 - 15:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ντίμας-Χατζηεφραίμ:Η πρώτη κοινή συνέντευξη τους λίγο πριν γίνουν γονείς(ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωριμία τους, το όνομα που θα πάρει η κόρη τους και ο... χωρισμός που δεν γνωρίζαμε
24/06/2019 - 17:25

Πότε "ρίχνει αυλαία" η εκπομπή... "Με αγάπη Χριστιάνα";

Θα επιτρέψει στην εκπομπή η Χριστιάνα Αριστοτέλους πριν "κλείσει" για διακοπές;
22/06/2019 - 14:52

Μαρίνος Κόνσολος:Οι προτάσεις που δέχτηκε για συμμετοχή σε πάνελ εκπομπής-ΒΙΝΤΕΟ

Η Ελένη Μενεγάκη, η τέταρτη σεζόν του "Έλα στη θέση μου" και η προσωπική του ζωή
21/06/2019 - 17:29

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ