Ψυχαγωγία

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χριστόφορος Χριστοφόρου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και μίλησε για την ταινία «Βουράτε Γειτόνοι» που κάνει πρεμιέρα σε λίγες ημέρες και εξομολογήθηκε ένα περιστατικό που συνέβη στο θέατρο και έπρεπε να ανέβει η παράσταση με μόνο οκτώ θεατές. Ο ίδιος ανέφερε:

Έχουμε την μεγάλη επιστροφή των γειτόνων. Γίνεται χαμός, ήταν αναμενόμενο αλλά όχι τόσο πολύ. Είναι κάποιες σειρές που έχουν μπει στο DNA του κόσμου και μια από αυτές είναι και το Βουράτε Γειτόνοι. Ένα στοίχημα του Γιώργου Τσιάκκα που ήθελε να κάνουμε την ταινία 15 χρόνια μετά.  Προσφέρουμε κάτι στον κόσμο, δυο ώρες ατελείωτου γέλιου. Δεν έχει να κάνει καμία σχέση με παλιές ιστορίες. Είναι μια υπέροχη ταινία με φοβερά πλάνα. Ο Στάμος ο Τσάμης που έβαλε όλη την μαεστρία του. Εμείς περιμένουμε να μας αγαπήσει για ακόμα μια φορά ο κόσμος.

Μας έτυχε να παίξουμε πολλές φορές σε άδειο Θέατρο σε όλους τους ηθοποιούς. Το λιγότερο που είχαμε παίξει ήταν οκτώ άτομα σε μεγάλο θέατρο και είμασταν έξι ηθοποιοί. Είναι μεγαλύτερη ευθύνη γιατί αυτά τα οκτώ άτομα έπρεπε να περάσουν επίσης καλά. Ακόμα και με ένα άτομο δεν θα το διώξεις… Είναι υποχρέωση του ηθοποιού. Λες ότι κάτι δεν πάει καλά, λες δεν ήρθαν γιατί δεν τους αρέσουμε….

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Χριστόφορου Χριστοφόρου στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Μπράντλεϊ Κούπερ - Ιρίνα Σάικ: Έτσι βάζουν τέλος στις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι το ζευγάρι δεν περνά καμιά... "κρίση"
17/03/2019 - 15:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage από την επίσημη φωτογράφιση της! (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη λίγο πριν την έναρξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" και του "Soundtrack of love"
30/07/2019 - 10:35

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Υπό κράτηση 20χρονος για εμπρησμό εστιατορίου

Η πυρκαγιά στο εστιατόριο εξερράγη χθες γύρω στις 4.00 τα ξημερώματα

Υφυπουργός Άμυνας Ιράν: "Η Τεχεράνη διαθέτει πυραύλους ακριβείας"

Προειδοποιεί τις ΗΠΑ: "Δεν χρειάζεται να πάμε στη Νέα Υόρκη για να τους αντιμετωπίσουμε"

Γερμανικό Πρακτορείο Ειδήσεων: Ανθρωπιστική κρίση στην Κύπρο λόγω προσφύγων;

Συνολικά   κατατέθηκαν   περίπου   7610   πρώτες αιτήσεις  ασύλου
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Στο «κόκκινο» η Wall Street λόγω δασμών από την Κίνα

Το Εμπορικό Επιμελητήριο απορρίπτει την 'εντολή' του Τραμπ

Ιάβα: Τέσσερις νεκροί και 30 αγνοούμενοι μετά την πυρκαγιά σε φεριμπότ

Τα αίτια της πυρκαγιάς παραμένουν αδιευκρίνιστα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 23:30ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ