Ψυχαγωγία

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χριστόφορος Χριστοφόρου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και μίλησε για την ταινία «Βουράτε Γειτόνοι» που κάνει πρεμιέρα σε λίγες ημέρες και εξομολογήθηκε ένα περιστατικό που συνέβη στο θέατρο και έπρεπε να ανέβει η παράσταση με μόνο οκτώ θεατές. Ο ίδιος ανέφερε:

Έχουμε την μεγάλη επιστροφή των γειτόνων. Γίνεται χαμός, ήταν αναμενόμενο αλλά όχι τόσο πολύ. Είναι κάποιες σειρές που έχουν μπει στο DNA του κόσμου και μια από αυτές είναι και το Βουράτε Γειτόνοι. Ένα στοίχημα του Γιώργου Τσιάκκα που ήθελε να κάνουμε την ταινία 15 χρόνια μετά.  Προσφέρουμε κάτι στον κόσμο, δυο ώρες ατελείωτου γέλιου. Δεν έχει να κάνει καμία σχέση με παλιές ιστορίες. Είναι μια υπέροχη ταινία με φοβερά πλάνα. Ο Στάμος ο Τσάμης που έβαλε όλη την μαεστρία του. Εμείς περιμένουμε να μας αγαπήσει για ακόμα μια φορά ο κόσμος.

Μας έτυχε να παίξουμε πολλές φορές σε άδειο Θέατρο σε όλους τους ηθοποιούς. Το λιγότερο που είχαμε παίξει ήταν οκτώ άτομα σε μεγάλο θέατρο και είμασταν έξι ηθοποιοί. Είναι μεγαλύτερη ευθύνη γιατί αυτά τα οκτώ άτομα έπρεπε να περάσουν επίσης καλά. Ακόμα και με ένα άτομο δεν θα το διώξεις… Είναι υποχρέωση του ηθοποιού. Λες ότι κάτι δεν πάει καλά, λες δεν ήρθαν γιατί δεν τους αρέσουμε….

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Χριστόφορου Χριστοφόρου στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Μπράντλεϊ Κούπερ - Ιρίνα Σάικ: Έτσι βάζουν τέλος στις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι το ζευγάρι δεν περνά καμιά... "κρίση"
17/03/2019 - 15:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Μιχάλης Χατζηγιάννης... υπηρέτησε τη μητέρα πατρίδα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν ο τραγουδιστής στο στρατό
19/04/2019 - 12:07

Σταυριανή Κωνσταντίνου:"Βίωσα την κακία στην δουλειά μου - Δεν θα άλλαζα κανάλι"

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για την οικογένεια της και την δουλειά της
18/04/2019 - 17:45

Νάτια Χαραλάμπους: "Ένιωσα ότι έχω αδικηθεί στον χώρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στην Αριστοτέλους
17/04/2019 - 18:00

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Σχολιάζει την δήλωση που είχε κάνει στο παρελθόν για το σεξ σε... δημόσιο χώρο στην Κύπρο
16/04/2019 - 18:00

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε Μιτσερό και Ξυλιάτο οι σαρωτικές έρευνες για τον εντοπισμό της 6χρονης Sierra

Οι εξελίξεις γύρω από το φρικτό διπλό έγκλημα μετά την ομολογία του 35χρονου ύποπτου

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

Αίγυπτος: Ψηφίζουν για την παραμονή του Προέδρου Σίσι στην εξουσία

Οι νέες διατάξεις θα του επιτρέψουν να αυξήσει τη διάρκεια της δεύτερης προεδρικής θητείας

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW