Ψυχαγωγία

Χρύσπα: Η αποκάλυψη για την διατροφική διαταραχή που πέρασε και τα κιλά της

Η Χρύσπα άνοιξε την καρδιά της και μίλησε για την διατροφική διαταραχή που πέρασε αλλά και τα σχόλια που άκουσε από συνεργάτες της για τα κιλά της. Η τραγουδίστρια καλεσμένη στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα μεσάνυχτα", εξήγησε ότι αν και δεν είχε κανένα πρόβλημα με την εικόνα της άρχισε να την απασχολεί όταν κάποιοι συνάδελφοι της και συνεργάτες της  σχολιάζαν αρνητικά τα κιλά της και την πίεζαν να κάνει διατροφή και γυμναστική. Η ίδια δήλωσε: 

Το περίεργο είναι ότι έχω περάσει αυτή την φάση με τα κιλά μου αλλά δεν έχω επηρεαστεί καθόλου με την πρόοδο μου στο τραγούδι. Δεν είχα ποτέ θέμα με τα κιλά μου μέχρι τότε. Όταν έγινα γνωστή και άρχισε να ασχολείται ο κόσμος μαζί μου και να βλέπω διάφορα δημοσιεύματα, τότε άρχισαν να ασχολούμαι. Και το περιβάλλον μου ιδιαίτερα, οι συνεργάτες μου. Πέρασα δύσκολα, πέρασα διατροφική διαταραχή αλλά καταλαβαίνεις ότι αυτό είναι μια φούσκα και σημασία έχει το ποιοι είμαστε. Δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι να κυκλοφορούμε σαν μοντέλα

 

Επόμενο άρθρο

Αυτό είναι το όνομα του... μικρού Εφραίμ

Αποκλειστικές πληροφορίες αποκαλύπτουν το όνομα του νεογέννητου
24/04/2019 - 09:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε on air τα κιλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κιλά που έχασε, ο λόγος και ο "ρόλος" της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου
17/04/2019 - 10:48

Άντρεα Κυριάκου: Το μήνυμα για τα σχόλια που δέχεται για τα κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ότι και να κάνεις πίστεψε με θα βρεθούν οι κακοπροαίρετοι που θα σχολιάσουν..."
30/03/2019 - 10:36

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο που δέχτηκε για τα κιλά της

Αποκάλυψε πόσα κιλά είναι και δηλώνει... "ευτυχισμένη"
25/03/2019 - 15:24

Η Χρηστίδου για τα σχόλια που δέχτηκε:"Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά;"

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για τα αρνητικά σχόλια που δέχτηκε
25/03/2019 - 10:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ