Ψυχαγωγία

Χρύσπα: Η αποκάλυψη για την διατροφική διαταραχή που πέρασε και τα κιλά της

Η Χρύσπα άνοιξε την καρδιά της και μίλησε για την διατροφική διαταραχή που πέρασε αλλά και τα σχόλια που άκουσε από συνεργάτες της για τα κιλά της. Η τραγουδίστρια καλεσμένη στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα μεσάνυχτα", εξήγησε ότι αν και δεν είχε κανένα πρόβλημα με την εικόνα της άρχισε να την απασχολεί όταν κάποιοι συνάδελφοι της και συνεργάτες της  σχολιάζαν αρνητικά τα κιλά της και την πίεζαν να κάνει διατροφή και γυμναστική. Η ίδια δήλωσε: 

Το περίεργο είναι ότι έχω περάσει αυτή την φάση με τα κιλά μου αλλά δεν έχω επηρεαστεί καθόλου με την πρόοδο μου στο τραγούδι. Δεν είχα ποτέ θέμα με τα κιλά μου μέχρι τότε. Όταν έγινα γνωστή και άρχισε να ασχολείται ο κόσμος μαζί μου και να βλέπω διάφορα δημοσιεύματα, τότε άρχισαν να ασχολούμαι. Και το περιβάλλον μου ιδιαίτερα, οι συνεργάτες μου. Πέρασα δύσκολα, πέρασα διατροφική διαταραχή αλλά καταλαβαίνεις ότι αυτό είναι μια φούσκα και σημασία έχει το ποιοι είμαστε. Δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι να κυκλοφορούμε σαν μοντέλα

 

Επόμενο άρθρο

Αυτό είναι το όνομα του... μικρού Εφραίμ

Αποκλειστικές πληροφορίες αποκαλύπτουν το όνομα του νεογέννητου
24/04/2019 - 09:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αντελίνα απαντάει πρώτη φορά στα αρνητικά σχόλια για τα... κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζεται για την πρεμιέρα την Τρίτη 2 Ιουνίου στις 14.30 στον Alpha Κύπρου
29/05/2020 - 09:52

Η εντυπωσιακή αλλαγή του Άγγελου Μπράτη μετά την... "καραντίνα" (ΦΩΤΟ)

Φανερά αδυνατισμένος και πιο γοητευτικός με μούσια και γκρίζα μαλλιά
15/05/2020 - 17:37

Αγνώριστη η Adele! Με κορμοστασιά μοντέλου και εντελώς ανανεωμένη εμφάνιση(ΦΩΤΟ)

Η απίστευτη μεταμόρφωση μετά το διαζύγιο και το καλλίγραμμο σώμα που διατηρεί
06/05/2020 - 08:42

Η Κατερίνα Καινούργιου αποκάλυψε τα κιλά της και "έφταιξε" την...καραντίνα(ΦΩΤΟ)

Αυτό είναι το βάρος της καλλίγραμμης σιλουέτας που "χαζεύουμε" στα social media
27/04/2020 - 08:22

Το «πριν και το μετά» του Χρήστου Μάστορα:Η μάχη με τα περιττά κιλά και η αλλαγή

Από "fat" έγινε "fit" με πολύ προσπάθεια, σωματική και ψυχολογική κούραση
22/04/2020 - 12:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Με τέταρτο μηδενικό, πρόσω ολοταχώς στο μεγάλο άνοιγμα της 9ης Ιουνίου

Διατηρείται η καλή επιδημιολογική εικόνα ενώ πλησιάζει νέα δέσμη χαλαρώσεων μέτρων

Μιχαηλίδης στον Alpha: Σου δίνω WiFi, όμως βλέπω ό,τι περνά από τη συσκευή σου

Οι «κομάντος» της κυβερνοασφάλειας, τα υποψήφια θύματα και η...παραγωγική καραντίνα

Πτήση ζωής για 208 αδέσποτους σκύλους (BINTEO)

Πέταξαν με ναυλωμένη πτήση από Λάρνακα προς Βέλγιο με cargo αεροσκάφος
Ελλάδα

Προκαλεί Κύπρο & Ελλάδα ο Ακάρ: "Οι ένοπλες δυνάμεις της Τουρκίας είναι έτοιμες"

Κάλεσε στην Άγκυρα για συνομιλίες τον Έλληνα Υπουργό Εξωτερικών Νίκο Παναγιωτόπουλο

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»
Διεθνή

ΗΠΑ: Για βιαιοπραγία σε βαθμό κακουργήματος κατηγορούνται αστυνομικοί (BINTEO)

Η στιγμή που σπρώχνουν και ρίχνουν στο έδαφος έναν ηλικιωμένο διαδηλωτή

Υπόσχεται καταπολέμηση ρατσισμού και μεταρρυθμίσεις σε αστυνομία ο Τζο Μπάιντεν

«Υποσχέθηκα στην οικογένεια του Τζορτζ Φλόιντ ότι δεν θα γίνει απλώς ένα άλλο hashtag»

Τέσσερις στους δέκα Αμερικανούς εφάρμοσαν τα "γιατροσόφια" του Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει ακάθεκτος τις προκλητικές εμφανίσεις ο Τραμπ χωρίς μάσκα και μέτρα προφύλαξης

tv news

Ένα ατύχημα αλλάζει τα δεδομένα... Η Μαρίνα παίζει το τελευταίο της χαρτί...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 07/06/2020 - 09:30ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ