Ψυχαγωγία

Η Αλεξία Αναστασίου έβαλε το...μαγιό της και πήγε για μπάνιο στη θάλασσα! (ΦΩΤΟ)

Η Αλεξία Αναστασίου έβαλε το μαγιό της και πήγε για μπάνιο σε παραλία της Λάρνακας!

Η παρουσιάστρια έκανε την Κυριακάτικη της βόλτα στη Λάρνακα και στη θέα της θάλασσας δεν κατάφεραι να αντισταθεί! Έτσι, αψήφησε το κρύο, έβαλε το μαγιό της και έκανε την πρώτη της βουτιά για το 2019 δημοσιεύοντας μάλιστα στιγμιότυπο από την "τολμηρή" της κίνηση στον λογαριασμό της στο Instagram όπου έγραψε:

Όταν η θάλασσα σε καλεί, δεν γίνεται να πεις όχι 😜

Δείτε την ανάρτηση της Αλεξίας Αναστασίου: 

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί ο πατέρας του Παντελίδη: "Πέρασαν τρία χρόνια με κλάματα…" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μνημόσυνο του αδικοχαμένου τραγουδιστή και όσα δήλωσε on camera ο πατέρας του
17/02/2019 - 13:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Είμαι περήφανη...": Η Αλεξία Αναστασίου με το....νεοσύλλεκτο γιο της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία, τα χαμόγελα και η νέα σελίδα στη ζωή της
19/07/2019 - 10:29

Αλεξία Αναστασίου: «Περίμενα καλύτερη αντιμετώπιση..»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τις μεγάλες αποφάσεις που πήρε και για τα νέα επαγγελματικά της σχέδια
18/09/2018 - 16:37

Η έκπληξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην Αλεξία Αναστασίου

Η συγκινητική έκπληξη της εκπομπής, που την έκανε να δακρύσει από συγκίνηση
01/11/2017 - 16:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η λίστα των κατασκηνώσεων που ακυρώνονται για το 2020 λόγω της πανδημίας

Η ανακοίνωση του Υπουργείου Παιδείας για τα προγράμματα που δεν θα πραγματοποιηθούν φέτος

Στον αέρα οι τελικές βαθμολογίες και οι απουσίες των μαθητών

Μπάχαλο στη Βουλή με τις τροποποιήσεις του Υπουργείου Παιδείας - Αναβλήθηκε η συζήτηση

Αυξημένο ενδιαφέρον για τις online λαϊκές αγορές (ΒΙΝΤΕΟ)

"Η κρίση δημιούργησε ευκαιρίες" δήλωσε στον Αlpha ο Υπουργός Γεωργίας
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

Σκαρφάλωσαν σε κτίριο για να σώσουν ηλικιωμένο από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματικές στιγμές μέχρι να καταφέρουν να φτάσουν στο φλεγόμενο διαμέρισμα

Χουριέτ: Οδηγίες Ερντογάν για αλλαγή του καθεστώτος της Αγίας Σοφιάς

Θέλουν να διαβάζουν προσευχή και εδάφιο της κατάκτησης από το κοράνι

Γκουτέρες: "Για να φροντίσουμε την ανθρωπότητα πρέπει να φροντίσουμε τη φύση"

Το μήνυμα του ΓΓ του ΟΗΕ με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 05/06/2020 - 17:40DEAL