Ψυχαγωγία

Η Αλεξία Αναστασίου έβαλε το...μαγιό της και πήγε για μπάνιο στη θάλασσα! (ΦΩΤΟ)

Η Αλεξία Αναστασίου έβαλε το μαγιό της και πήγε για μπάνιο σε παραλία της Λάρνακας!

Η παρουσιάστρια έκανε την Κυριακάτικη της βόλτα στη Λάρνακα και στη θέα της θάλασσας δεν κατάφεραι να αντισταθεί! Έτσι, αψήφησε το κρύο, έβαλε το μαγιό της και έκανε την πρώτη της βουτιά για το 2019 δημοσιεύοντας μάλιστα στιγμιότυπο από την "τολμηρή" της κίνηση στον λογαριασμό της στο Instagram όπου έγραψε:

Όταν η θάλασσα σε καλεί, δεν γίνεται να πεις όχι 😜

Δείτε την ανάρτηση της Αλεξίας Αναστασίου: 

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί ο πατέρας του Παντελίδη: "Πέρασαν τρία χρόνια με κλάματα…" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μνημόσυνο του αδικοχαμένου τραγουδιστή και όσα δήλωσε on camera ο πατέρας του
17/02/2019 - 13:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Είμαι περήφανη...": Η Αλεξία Αναστασίου με το....νεοσύλλεκτο γιο της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία, τα χαμόγελα και η νέα σελίδα στη ζωή της
19/07/2019 - 10:29

Αλεξία Αναστασίου: «Περίμενα καλύτερη αντιμετώπιση..»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τις μεγάλες αποφάσεις που πήρε και για τα νέα επαγγελματικά της σχέδια
18/09/2018 - 16:37

Η έκπληξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην Αλεξία Αναστασίου

Η συγκινητική έκπληξη της εκπομπής, που την έκανε να δακρύσει από συγκίνηση
01/11/2017 - 16:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφοδος της Αστυνομίας σε 14 clubs και pubs της Πάφου

Καταγγέλθηκαν ότι μετέδιδαν μουσική χωρίς να έχουν σε ισχύ την απαραίτητη άδεια

Αισιοδοξία ότι θα υπερχειλίσουν και φέτος τα φράγματα της Κύπρου (ΦΩΤΟ)

"Δεν πρέπει όμως να επαναπαυόμαστε", λέει όμως ο Διευθυντής του Τμήματος Αναπτύξεως Υδάτων

Πρωϊνό στο Κάβο Γκρέκο, ηλιοβασίλεμα στην Πέγεια... (ΒΙΝΤΕΟ)

4,5 λεπτά απαράμιλλης κυπριακής ομορφιάς σε ένα μοναδικό βίντεο
Ελλάδα

Στο φως σπουδαία ευρήματα σε αρχαίους τάφους στη Φλώρινα (ΦΩΤΟ)

Χρυσά προσωπεία, χρυσά δακτυλίδια και χάλκινα κράνη σε 209 τάφους

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς
Διεθνή

Για τον Περσικό Κόλπο αναχωρούν δυνάμεις των ΗΠΑ μετά το χτύπημα στην Aramco

Aμυντικού χαρακτήρα η αποστολή με επίκεντρο την αεροπορία , λέει ο αμερικανός ΥΠΕΞ

Τραμπ προς Ευρωπαίους: Θα αφήσω ελεύθερους τους τζιχαντιστές στα σύνορά σας

"Ζητάμε από τις χώρες από τις οποίες ήλθαν να παραλάβουν αυτούς τους αιχμαλώτους πολέμου"

«Αστακός» το Παρίσι: Μεγάλη πορεία από "κίτρινα γιλέκα"

Η διαδήλωση θα μεγαλώσει από τα άτομα που διαμαρτύρονται για την κλιματική αλλαγή

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/09/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ