Ψυχαγωγία

Η Άννα Παναγιωτοπούλου "ξεσπά" κατά του Ντάνου και του...υποκριτικού ταλέντου

Η γνωστή ηθοποιός Άννα Παναγιωτοπούλου, μιλώντας στο Πρωινό, μεταξύ άλλων ξέσπασε κατά του Γιώργου Αγγελόπουλου.

Η ίδια σε ερώτηση της δημοσιογράφου τοποθετήθηκε "ανοιχτά" και έριξε τα "πυρά" της κατά του πρώην νικητή ριάλιτι, ο οποίος συμμετείχε στη σειρά "Τατουάζ" και πρωταγωνιστεί στη νέα ταινία του Μάρκου Σεφερλή. Συγκεκριμενα ανέφερε:

«Τώρα είναι δυνατόν να συζητάμε για έναν άνθρωπο που έκανε… Τι έκανε; Έτρεχε; Η δουλειά του ήταν να ανεβάζει τους ανθρώπους σε κρις κραφτ και να τους πηγαίνει βόλτα. Τι να πω; Τι καλά που το έπαιξε; Θα αποτρελαθούμε! Σκέψου να ξεκινήσω εγώ να πηγαίνω τον κόσμο με το κρις κραφτ βόλτα. Μπορείς να το φανταστείς; Αυτοί πώς φαντάζονται ότι μπορούν να κάνουν τη δική μου δουλειά; Αυτό είναι τρελό πράγμα».

Επόμενο άρθρο

Η Αφροδίτη Γεωργίου είναι...έγκυος στο πρώτο της παιδάκι!

Ο "πελαργός" της χτύπησε την πόρτα ένα χρόνο μετά το γάμο της
19/09/2019 - 11:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γ. Αγγελόπουλος: Η Θεία Κοινωνία και η "πληρωμένη απάντηση" στην Χρηστίδου (VID)

Η διαφωνία, τα λεγόμενα και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε
16/11/2020 - 09:36

Η Πρώτη Κυρία της Ελλάδας έκανε πραγματικότητα το όνειρο του Ντάνου

Εγκαινίασε τον χώρο για τα κακοποιημένα παιδιά που εμπνεύστηκε ο Γιώργος Αγγελόπουλος
06/10/2020 - 10:52

Ο Ντάνος σώζει ζωές με κόκκινο μαγιό ως άλλος ναυαγοσώστης του "Baywatch" (ΦΩΤΟ)

Tα στιγμιότυπα από τον εναλλακτικό ρόλο του στη παραλία
11/05/2020 - 15:07

Το άγνωστό "όχι" του Ντάνου στον Κοκλώνη για...τηλεοπτική συνεργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επαγγελματική πρόταση που δέχτηκε
01/05/2020 - 16:54

Ο Ντάνος μένει σπίτι και..."λιώνει" στην γυμναστική (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο από το σαλόνι του σπιτιού του
20/03/2020 - 18:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καλούν την Κυβέρνηση να αναθεωρήσει την παράταση κλεισίματος των Δημοτικών

«Η τηλεκπαίδευση δεν μπορεί να υποκαταστήσει τη διδασκαλία με φυσική παρουσία»

Είδαν να "κάνουν φτερά" από τον λογαριασμό τους χιλιάδες ευρώ λόγω απάτης (VID)

Επιτήδειοι αποσπούν προσωπικά δεδομένα μέσω παραπλανητικών μηνυμάτων
Ελλάδα

Παρατείνεται για ακόμη μια εβδομάδα το lockdown στην Ελλάδα

Επιστρέφουν στις αίθουσες οι μαθητές Λυκείων και Γυμνασίων από την 1η Φλεβάρη

Παραμένει σταθερός ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα, 28 ακόμη θάνατοι

288 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας

Στα 26 τα κρούσματα από μεταλλάξεις του κορωνοϊού στην Ελλάδα

Σε επιφυλακή οι υγειονομικές Αρχές, διερευνώνται κι άλλα περιστατικά
Διεθνή

Το Βέλγιο απαγόρευσε τα «μη αναγκαία ταξίδια» μέχρι την 1η Μαρτίου

Ανησυχία για την υψηλή μεταδοτικότητα της βρετανικής παραλλαγής του νέου κορωνοϊού

Τραγωδία στην Ιταλία: Νεκρή η 10χρονη Αντονέλλα μετά από "πρόκληση" του TikTok

Το μικρό παιδί υπέστη καρδιακή ανακοπή, λόγω έλλειψης οξυγόνου

Μικρότερες ποσότητες εμβολίου στην Ε.Ε. θα παραδώσει αρχικά η AstraZeneca

Αύξηση της προβλεψιμότητας και της σταθερότητας των παραδόσεων ζητά η Ε.Ε.

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/01/2021 - 01:3010Η ΕΝΤΟΛΗ