Ψυχαγωγία

Η Άννα Παναγιωτοπούλου "ξεσπά" κατά του Ντάνου και του...υποκριτικού ταλέντου

Η γνωστή ηθοποιός Άννα Παναγιωτοπούλου, μιλώντας στο Πρωινό, μεταξύ άλλων ξέσπασε κατά του Γιώργου Αγγελόπουλου.

Η ίδια σε ερώτηση της δημοσιογράφου τοποθετήθηκε "ανοιχτά" και έριξε τα "πυρά" της κατά του πρώην νικητή ριάλιτι, ο οποίος συμμετείχε στη σειρά "Τατουάζ" και πρωταγωνιστεί στη νέα ταινία του Μάρκου Σεφερλή. Συγκεκριμενα ανέφερε:

«Τώρα είναι δυνατόν να συζητάμε για έναν άνθρωπο που έκανε… Τι έκανε; Έτρεχε; Η δουλειά του ήταν να ανεβάζει τους ανθρώπους σε κρις κραφτ και να τους πηγαίνει βόλτα. Τι να πω; Τι καλά που το έπαιξε; Θα αποτρελαθούμε! Σκέψου να ξεκινήσω εγώ να πηγαίνω τον κόσμο με το κρις κραφτ βόλτα. Μπορείς να το φανταστείς; Αυτοί πώς φαντάζονται ότι μπορούν να κάνουν τη δική μου δουλειά; Αυτό είναι τρελό πράγμα».

Επόμενο άρθρο

Η Αφροδίτη Γεωργίου είναι...έγκυος στο πρώτο της παιδάκι!

Ο "πελαργός" της χτύπησε την πόρτα ένα χρόνο μετά το γάμο της
19/09/2019 - 11:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεχάστε τον Ντάνο που ξέρατε! Δείτε την απίστευτη αλλαγή στην εμφάνισή του(ΦΩΤΟ)

Η ανατρεπτική εμφάνιση και το νέο επαγγελματικό βήμα
03/08/2019 - 12:36

Nτάνος-Φουρλάς-Αγαπητού: Το "καλοκαιρινό ραντεβού" και η κοινή εξόρμηση(ΦΩΤΟ)

Πού βρέθηκαν οι γνωστοί Κύπριοι και ο Ελλαδίτης ηθοποιός;
02/06/2019 - 18:40

Η καλοκαιρινή απόδραση του Ντάνου στη... Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από γνωστό ξενοδοχείο της πόλης και οι βόλτες
02/06/2019 - 16:49

Ο Ντάνος σε πάνελ... εκλογικής βραδιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός κατέθεσε τις απόψεις του για τη νεολαία και την πολιτική
26/05/2019 - 22:44

Κοσμοσυρροή στο Πάντειο Πανεπιστήμιο! Ο Ντάνος έκανε...διάλεξη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πήγαν μέχρι και οι "αιώνιοι φοιτητές" - Όλα όσα έγιναν
23/03/2019 - 10:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρήκαν τον 31χρονο που είχε δηλωθεί ως ελλείπον μετά από πληροφορία πολίτη

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση του άνδρα που απουσίαζε από το σπίτι του εδώ και μέρες

Καταγγέλλει παρανομίες και αδιαφορία ο θείος του άτυχου Στυλιανού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα δύο αδέλφια του εξακολουθούν να παραμένουν στην παιδική στέγη εδώ και 40 ημέρες

Στο μικροσκόπιο του ΟΑΥ εξήντα γιατροί για κατάχρηση του συστήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής του Οργανισμού προειδοποιεί πως οι έλεγχοι θα συνεχιστούν
Ελλάδα

Χρηματοκιβώτιο με 42.000 ευρώ έκανε "φτερά" από κατάστημα στο Βόλο

Ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό των δραστών

Από το "τιμόνι" της Google, στο πλευρό του Πρωθυπουργού

Στηβ Βρανάκης: πρώην επικεφαλής του Google Creative Lab, νυν σύμβουλος του Κ.Μητσοτάκη

Αντιεξουσιαστές "μπούκαραν" στο τουρκικό προξενείο στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εισέβαλαν στο προαύλιο εις ένδειξη διαμαρτυρίας για την εισβολή στη Συρία
Διεθνή

Ικανοποιημένοι από τη συμφωνία ΗΠΑ - Άγκυρας οι Κούρδοι της Συρίας

Ο υψηλόβαθμος αξιωματούχος Αλντάρ Καλίλ να χαιρετίζει τη συμφωνία

Τραμπ για Ερντογάν: "Είναι φοβερός ηγέτης, σκληρός άνδρας και έκανε το σωστό"

Αποτέλεσμα της "σκληρής αγάπης" η συμφωνία για Συρία λέει ο Αμερικανός Πρόεδρος

Βαρύς ο απολογισμός των νεκρών στη βόρεια Συρία

Από τις μάχες έχουν χάσει τη ζωή τους 72 άμαχοι, σύμφωνα με το Παρατηρητήριο

tv news

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/10/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ