Ψυχαγωγία

Η Άννα Παναγιωτοπούλου "ξεσπά" κατά του Ντάνου και του...υποκριτικού ταλέντου

Η γνωστή ηθοποιός Άννα Παναγιωτοπούλου, μιλώντας στο Πρωινό, μεταξύ άλλων ξέσπασε κατά του Γιώργου Αγγελόπουλου.

Η ίδια σε ερώτηση της δημοσιογράφου τοποθετήθηκε "ανοιχτά" και έριξε τα "πυρά" της κατά του πρώην νικητή ριάλιτι, ο οποίος συμμετείχε στη σειρά "Τατουάζ" και πρωταγωνιστεί στη νέα ταινία του Μάρκου Σεφερλή. Συγκεκριμενα ανέφερε:

«Τώρα είναι δυνατόν να συζητάμε για έναν άνθρωπο που έκανε… Τι έκανε; Έτρεχε; Η δουλειά του ήταν να ανεβάζει τους ανθρώπους σε κρις κραφτ και να τους πηγαίνει βόλτα. Τι να πω; Τι καλά που το έπαιξε; Θα αποτρελαθούμε! Σκέψου να ξεκινήσω εγώ να πηγαίνω τον κόσμο με το κρις κραφτ βόλτα. Μπορείς να το φανταστείς; Αυτοί πώς φαντάζονται ότι μπορούν να κάνουν τη δική μου δουλειά; Αυτό είναι τρελό πράγμα».

Επόμενο άρθρο

Η Αφροδίτη Γεωργίου είναι...έγκυος στο πρώτο της παιδάκι!

Ο "πελαργός" της χτύπησε την πόρτα ένα χρόνο μετά το γάμο της
19/09/2019 - 11:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ντάνος σώζει ζωές με κόκκινο μαγιό ως άλλος ναυαγοσώστης του "Baywatch" (ΦΩΤΟ)

Tα στιγμιότυπα από τον εναλλακτικό ρόλο του στη παραλία
11/05/2020 - 15:07

Το άγνωστό "όχι" του Ντάνου στον Κοκλώνη για...τηλεοπτική συνεργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επαγγελματική πρόταση που δέχτηκε
01/05/2020 - 16:54

Ο Ντάνος μένει σπίτι και..."λιώνει" στην γυμναστική (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο από το σαλόνι του σπιτιού του
20/03/2020 - 18:26

Βίκυ Σταυροπούλου: Η "πληρωμένη" απάντηση στην...Παναγιωτοπούλου για τις μπηχτές

Τι λέει για τα απαξιωτικά σχόλια δέχτηκε και ποια είναι η δημόσια τοποθέτηση της;
12/03/2020 - 10:20

"Έδειρα τον Λάκη Λαζόπουλο μπροστά στον κόσμο επειδή ζήτησε παραπάνω χρήματα"

Οι αποκαλύψεις και τα...χαστούκια γνωστής ηθοποιού
09/03/2020 - 18:35

"Ο Θανάσης Ευθυμιάδης ήταν καβαλημένος,ωραιοπαθής και μπήκε με...μέσο στη σειρά"

25 χρόνια μετά οι αποκαλύψεις "καίνε" τον ηθοποιό από την Άννα Παναγιωτοπούλου
09/03/2020 - 17:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φόνος 20χρονου στη Χλώρακα: Ελεύθερος υπό όρους ένας από τους συλληφθέντες

Στο κελί παραμένουν οι άλλοι 8 ύποπτοι για την υπόθεση θανάτου του νεαρού Σύρου

Επαναλειτουργούν στις 9 Ιουνίου τα νηπιαγωγεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η σύσκεψη στο Υπουργείο Παιδείας και οι κατευθυντήριες γραμμές που αναμένουν νηπιαγωγοί

Τρίτη φάση χαλαρώσεων σε τρία "κύματα"

Πότε επαναλειτουργούν νηπιαγωγεία, γυμναστήρια και εμπορικά κέντρα
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση 6,8 Ρίχτερ στη Χιλή

Ταρακουνήθηκε η περιοχή Αντοφαγάστα στην Κεντρική Χιλή

Στην Τουρκία μεταβαίνει αύριο ο Πρωθυπουργός της Λιβύης

Τι θα περιλαμβάνει η ατζέντα της συνάντησή του με τον Τούρκο Πρόεδρο

Τα 21 δευτερόλεπτα σιωπής Τριντό στην ερώτηση για τον Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παύση για να μη σχολιάσει και να ασκήσει κριτική στην τακτική του Προέδρου των ΗΠΑ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ