Ψυχαγωγία

"Η Αννίτα Πάνια...παντρεύεται"-Η απάντησή της μέσω του πρώην της, Νίκου Καρβέλα

Το διαδίκτυο έχουν κατακλύσει δημοσιεύματα που θέλουν την Αννίτα Πάνια να παντρεύεται με τον Νίκο Σαμοΐλη. Μάλιστα, τα τελευταία 24ωρα έχουν γίνει ακόμα πιο έντονα αναφέροντας ότι το μυστήριο θα γίνει στην Καλαμάτα σε χρόνο που θα αποφασίσει το ζευγάρι, ώστε να μη γίνει γνωστό στα ΜΜΕ το πότε και το πού, με τις φήμες και δημοσιεύματα να κάνουν λόγο για ένα από τα δυο επόμενα Σαββατοκύριακα.

Με ένα τραγούδι του πρώην συζύγου της, η Αννίτα Πάνια απαντά στις φήμες στην εφημερίδα Espresso και αποκλειστικά στον δημοσιογράφο Αλκίνοο Μπούνια, αναφέροντας

«Σας απαντώ με το τραγούδι...Δεν Παντρεύομαι του Νίκου Καρβέλα, αλλά με τη φωνή της Λίτσας Διαμάντη», είπε στην εφημερίδα Espresso, αναφέροντας ότι είναι πολύ καλά στην προσωπική της ζωή.

κλμ

Όσο για το ποιος είναι ο σύντροφός της; 

Παρουσιαστής, οικονομολόγος, και "φύλακας-άγγελος" τα τελευταία χρόνια τόσο σε προσωπικό όσο και επαγγελματικό επίπεδο.

ξκκν

Επόμενο άρθρο

Γεωργούλης:Ξεκίνησε την καριέρα του ως Ευρωβουλευτής με ερώτηση για το...FaceApp

Όλα όσα δήλωσε, η Κομισιόν και η επιτροπή στην οποία έγινε μέλος
23/07/2019 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Aυτά είναι τα 3+1 πιο must χτενίσματα για να πας καλεσμένη σε γάμο(ΦΩΤΟ)

Το wet look είναι αυτό που αν πετύχει θα σε ξεχωρίσει...
22/08/2019 - 18:40

Παντρεύεται ο Πάνος Μεταξόπουλος: Αυτή είναι η σύντροφος του (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως το ανακοίνωσε ο γνωστός χορογράφος
20/08/2019 - 15:16

O Ντουέιν «The Rock» Τζόνσον παντρεύτηκε την αγαπημένη του!

O γνωστός ηθοποιός ανακοίνωσε τον γάμο του μέσω Instagram
19/08/2019 - 17:03

Ιωάννα Παππά: Μετά την γέννηση του γιου της ...έρχεται ο γάμος!

Το σύμφωνο συμβίωσης και όσα αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός
19/08/2019 - 12:12

Με τα ιερά δεσμά του γάμου ενώθηκαν ο Σωτήρης Σαμψών και η Στέλλα Κόκκινου

Ο πρώην βουλευτής του ΔΗΣΥ παντρεύτηκε την εκλεκτή της καρδιάς του
19/08/2019 - 09:34

Η Έλενα Ράπτη παντρεύτηκε υπό άκρα μυστικότητα τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Σε στενό οικογενειακό κύκλο παντρεύτηκε τον αγαπημένο της η γνωστή πολιτικός
18/08/2019 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διατίθενται €4,7 εκατομμύρια για 124 μικρά έργα σε κοινότητες

"Μικρά έργα μεν, μεγάλα για την καθημερινότητα, την ασφάλεια, τη ζωή στην ύπαιθρο"

Γιατί ενδιαφέρει τον μέσο Κύπριο η καταστροφική πυρκαγιά στον Αμαζόνιο;

Πως με απλά μαθηματικά μεταφράζεται σε εξίσωση με αρνητικό πρόσημο για τη χώρα μας

Συνελήφθη 55χρονη για εμπρησμό αυτοκινήτου στην επαρχία Λάρνακας

Η πυρκαγιά ξέσπασε το πρωί ενώ το όχημα βρισκόταν σταθμευμένο σε ανοιχτό τεμάχιο γης
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ