Ψυχαγωγία

Η αντίδραση της Μέγκαν στο πορτρέτο της από την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι!

Η Μέγκαν Μαρκλ είδε το βασιλικό πορτρέτο που της ετοίμασε η Μπιγιονσέ και ο Τζέι Ζι και μόλις μάθαμε την αντίδραση της!

Το βασιλικό πορτρέτο που ετοίμασε το ζευγάρι για την Μέγκαν το είδαμε στα φετινά Brit Awards όταν τιμήθηκαν για τη συνεργασία τους ως group τον Φεβρουάριο και δεν έφτιαξαν απλώς ένα κλασικό ευχαριστήριο video. Συγκεκριμένα, έστειλαν ένα ιδιαίτερο μήνυμα στήριξης στη δούκισσα με ένα βασιλικό πορτρέτο του καλλιτέχνη Tim O'Brien. Μάλιστα, η γνωστή τραγουδίστρια λόγω της ιδιαίτερης αγάπης που έχει στην Μέγκαν την τίμησε κατά τη διάρκεια  Blacκ History Month (του μήνα κατά τον οποίο μνημονεύονται τα κατορθώματα μαύρων ανθρώπων της ιστορίας) με ένα φωτογραφικό κολάζ. 

Με αφορμή την ειδική παραγωγή του καναλιού CBS, με τίτλο Meghan and Harry Plus One,που προβλήθηκε την Παρασκευή, μίλησε ο καλός φίλος της δούκισσας και makeup artist, Daniel Martin, αποκάλυψε ότι εκείνος ήταν που πληροφόρησε την Meghan Markle για το περιστατικό.

"Της έστειλα μια φωτογραφία, νομίζω ήταν ένα στιγμιότυπο αυτών των δύο μπροστά στο πορτρέτο. Νομίζω ότι το μόνο που έγραψα ήταν 'Κορίτσι'", είπε ο Daniel. "Μου απάντησε με ένα emoji με μεγάλα μάτια".

 

Επόμενο άρθρο

Το πρώτο μπάνιο της Αριστοτέλους με το παιδί της στη θάλασσα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη μικρή Μελίνα και τη μαμά-Χριστιάνα να παίζουν στην αμμουδιά
24/05/2019 - 22:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπιγιονσέ: Η εξομολόγηση για τον κίνδυνο που αντιμετώπισε στην εγκυμοσύνη της

Όσα δήλωσε για την σοβαρή περιπέτεια που πέρασε και την καθήλωσε στο κρεβάτι
19/04/2019 - 09:37

Η Μέγκαν Μαρκλ θα φορέσει δύο νυφικά! Ενα παραδοσιακό και ένα πιο...λαμπερό!

Και γιατί να μην βάλει δύο; Αυτή "φοράει" αυτή... πληρώνει!
19/04/2018 - 10:10

Η Beyonce μετέτρεψε το Φεστιβάλ Μουσικής Coachella σε "Beychella"

Η Queen B είναι η πρώτη μαύρη καλλιτέχνης που ανέβηκε στη σκηνή του Coachella
17/04/2018 - 10:18

Ποιος θα είναι ο σχεδιαστής του πριγκιπικού νυφικού της Μέγκαν Μαρκλ;

Θα είναι σίγουρα ο γάμος της χρονιάς και το νυφικό που θα συζητηθεί όσο κανένα άλλο
15/03/2018 - 15:59

Πόσα θα στοιχίσει το νυφικό της Μέγκαν;Θα είναι 200,000 πιο ακριβό από της Κέιτ!

Το υπέρογκο ποσό, ο Έλληνας σχεδιαστής που μπορεί να το υπογράψει και η... μεγάλη έκπληξη!
08/03/2018 - 09:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 07:00ALPHA ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ