Ψυχαγωγία

Η απάντηση του Πάνου Βλάχου σε ανήθικη πρόταση που δέχτηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορεί να έχουμε ακούσει κατά καιρούς για ανήθικα μηνύματα που δέχονται γυναίκες που βρίσκονται μπροστά από τα φωτά της δημοσιότητας όμως αυτή τη φορά βλέπουμε ότι τα ανήθικα μηνύματα δεν έχουν «φύλο» αφού ο Πάνος Βλάχος γνωστοποίησε την ανήθικη πρόταση που δέχτηκε.

Ο γνωστός ηθοποιός δέχθηκε ανήθικη πρόταση για σεξουαλική συνεύρεση έναντι αμοιβής και δημοσιοποίησε το συγκεκριμένο μήνυμα στον λογαριασμό του στο Instagram. Συγκεκριμένα το μήνυμα έγραφε:

βλαχος

 Ο Πάνος Βλάχος έδωσε όμως και τη δική του απάντηση μέσα από ένα insta story όπου με χιουμοριστικό τρόπο ανέφερει:

«5000 για μια ολόκληρη βραδιά; Τα βρήκαμε στα 5.500»

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

Χωρίζουν Μπιγιονσέ και Τζέι ζι; (ΦΩΤΟ)

Φουντώνουν οι φήμες που θέλουν το ζευγάρι να τραβάει χωριστούς δρόμους…
05/01/2019 - 10:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κόνι Μεταξά:Η ανήθικη πρόταση που δέχτηκε στο Instagram και η απάντηση της(ΦΩΤΟ)

Η αποστομωτική απάντηση της τραγουδίστριας στα μηνύματα που δέχτηκε
12/06/2019 - 16:20

Κωνσταντίνος Βασάλος: Η ανήθικη πρόταση και το τεράστιο ποσό που του έδιναν

Όσα δήλωσε για τις γυμνές φωτογραφίες και τις προτάσεις που δέχεται κατά καιρούς...
02/04/2019 - 14:55

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου τρολάρει... τον Πάνο Βλάχο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και η παρομοίωση με... κινούμενο σχέδιο
16/01/2019 - 10:21

Τριανταφυλλίδου-Βλάχος: Τα καυτά φιλιά σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Η κοινή εμφάνιση που «μαγνήτισε» τα βλέμματα και διέψευσε τις φήμες χωρισμού
09/01/2019 - 16:39

Ο Πάνος Βλάχος κάνει σκι... στους χιονισμένους δρόμους της Αθήνας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ηθοποιός βρήκε έναν ξεχωριστό τρόπο να απολαύσει το χιόνι
08/01/2019 - 09:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ