Ψυχαγωγία

Η απίστευτη αποκάλυψη της Γερμανού: "Πέρσι έκανα ένα άθλιο μπότοξ..."

Ακομπλεξάρτιση, η Ναταλία Γερμανού, αποκάλυψε στον άερα της εκπομπής "Καλύτερα δε γίνεται" αποκάλυψε ότι πέρσι έκανε μπότοξ αλλά το αποτέλεσμα ήταν άθλιο αφήνοντας τους συνεργάτες της άφωνους!

Με αφορμή τις πλαστικές επεμβάσεις που έκανε μία διαγωνιζόμενη στο Greece’s Next Top Model, η Ναταλία Γερμανού δεν δίστασε να πει για το άθλιο μπότοξ που έκανε η ίδια. Συγκεκριμένα δήλωσε::

«Πέρυσι έκανα ένα άθλιο μπότοξ και δεν μπορούσα να κουνήσω τίποτα στη μούρη μου… Δεν κουνιόταν πραγματικά τίποτα. Αν είσαι τόσο μικρή σαν την κοπέλα στο GNTM δεν χρειάζεται πραγματικά να κάνεις τίποτα»!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

SOS για τις υψηλές θερμοκρασίες εκπέμπουν οι ειδικοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια είναι τα συμπτώματα της θερμοπληξίας και ποιες οι συστάσεις παιδιάτρου προς γονείς

ΦΩΤΟ: Κατασβέστηκε η φωτιά που ξέσπασε πλησίον του Λυκείου Λατσιών

Η πυρκαγιά κατέκαψε δυο δεκάρια χαμηλής άγριας βλάστησης

Σοβαρό τροχαίο στην Πάφο με επτά τραυματίες

Στο σημείο έσπευσαν ασθενοφόρα για τη μεταφορά τους στο νοσοκομείο.
Ελλάδα

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Ανθρώπινο σφάλμα πίσω από την πτώση του ουκρανικού Boeing 737 στο Ιράν

Η αεροπορική τραγωδία στοίχισε τη ζωή σε 178 ανθρώπους - Τα ευρήματα νέας έκθεσης

Πάπας Φραγκίσκος για Αγία Σοφία: "Είμαι πολύ πονεμένος"

Όσα είπε στην κυριακάτικη ομιλία του στην πλατεία του Αγίου Πέτρου

Επιμένει ο Ερντογάν: "Η Αγία Σοφία είναι εσωτερικό ζήτημα της Τουρκίας"

Η παρέμβαση Πάπα Φραγκίσκου και Αρχιεπισκόπου Αθηνών

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 16:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ