Ψυχαγωγία

Η απίστευτη ατάκα της Πανίτσας στην... Κάθριν Κέλι Λανγκ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με μια απίστευτη ατάκα στα κυπριακά απάντησε η Πανίτσα στην θρυλική ηθοποιό, Κάθριν Κέλι Λανγκ όταν της είπε ότι θέλει καφέ!

Η θρυλική "Μπρουκ" από την σειρά "Τόλμη και γοητεία" αυτές τις μέρες βρίσκεται στην Ελλάδα και πιο συγκεκριμένα στην Κέρκυρα όπου πραγματοποιούνται τα γυρίσματα της σειράς "8 Λέξεις" και σε μερικά επεισόδια θα την δούμε να "εισβάλλει" στη σειρά. 

Σε μια από τις αναρτήσεις του Ανδρέα Γεωργίου στο Instagram, είδαμε ένα απίστευτο στιγμιότυπο ανάμεσα στην Πανίτσα Χατζηαράπη, στενή συνεργάτιδα του και την Μπρουκ όπου ζητάει έναν καφέ και εκείνη δίνει την θεϊκή απάντηση:

"Έι ρα ήπιες τρεις καφέδες που το πρωί. Εννά πελλάνεις"

Δείτε το ξεκαρδιστικό βίντεο που ανάρτησε: 

Επόμενο άρθρο

Αλέξης Γεωργούλλης: Οι selfies από το Ευρωκοινοβούλιο και η κριτική που δέχτηκε

Όσα δήλωσε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ο ευρωβουλευτής
16/10/2019 - 16:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Αντρέας Γεωργίου θα παίξει στην "Τόλμη και Γοητεία": Όλες οι πληροφορίες!

Ο γνωστός και ταλαντούχος ηθοποιός, σκηνοθέτης και παραγωγός θα ταξιδέψει στο Λος Άντζελες
14/11/2019 - 13:15

Η Κάθριν Κέλι Λανγκ εισβάλλει απόψε στις «8 ΛΕΞΕΙΣ» και μιλάει ελληνικά(BINTEO)

Η θρυλική «Μπρουκ» της σειράς «Τόλμη & Γοητεία», αλλάζει ρόλο και γίνεται «Γκρέις»
11/11/2019 - 13:01

Πέντε νέα πρόσωπα που δεν περιμέναμε στις «8 ΛΕΞΕΙΣ» του ALPHA Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Τα πάντα ανατρέπονται. Τίποτα δεν θα είναι ίδιο, με όσα θα …αποκαλυφθούν!
06/11/2019 - 21:49

Ανδρέας Ανδρεόπουλος: "Μικρότερος είχα καβαλήσει το καλάμι. Έχω υπάρξει αγενής."

Όσα δήλωσε για τον ρόλο του στις "8 Λέξεις" και την επιθυμία του κάνει οικογένεια
31/10/2019 - 17:27

Ανδρέας Γεωργίου: Η απάντηση του σε όσους τον χαρακτηρίζουν "ατάλαντο"

Οι ηθοποιοί από το Instagram και όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός, σκηνοθέτης και παραγωγός
29/10/2019 - 13:18

H "Μπρουκ" αποκαλύπτεται για τις "8 λέξεις"-Τί ζήτησε από Γεωργίου και παραγωγή;

Η αγάπη της για την Ελλάδα και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε...
25/10/2019 - 10:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Από τη μέρα που έχασα το παιδί μου ζω, χωρίς συναισθήματα» (BINTEO)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της Κoύλλας Καραπατέα που έχασε τον γιο της σε δυστύχημα

Επιδόματα και άδειες ασθενείας αστυνομικών στο "μικροσκόπιο" του Οδυσσέα

Τι κατέδειξε η έρευνα της Ελεγκτικής Υπηρεσίας για το Υπουργείο Δικαιοσύνης για το 2018

Yδροστρόβιλος και χαλάζι από τα έντονα καιρικά φαινόμενα που πλήττουν την Κύπρο

Δείτε βίντεο και φωτογραφίες από την κακοκαιρία σε κοινότητες της επαρχίας Λεμεσού
Ελλάδα

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Ο Μοχάμαντ Σαφάντι νέος Πρωθυπουργός του Λιβάνου

Τα τρία μεγάλα κόμματα κατέληξαν σε συμφωνία

Αναγεννιέται, μετά από 15 χρόνια, το εμβληματικό Motorola Razr (ΦΩΤΟ)

Έρχεται ανανεωμένο, με αναδιπλούμενη οθόνη και Android λειτουργικό σύστημα

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ