Ψυχαγωγία

Η απίστευτη ομοιότητα του Κούλλη Νικολάου με τη κορούλα του (ΦΩΤΟ)

Tρυφερός μπαμπάς που δεν ξεχνά να αγκαλιάζει καθημερινά τη κορούλα του και να της λέει πόσο πολύ την αγαπάει.

Ο παραγωγός και ηθοποιός, Κούλλης Νικολάου, μας δείχνει χαλαρές οικογενειακές στιγμές που περνάει το καλοκαίρι του, μαζί με τη κορούλα του στην πισίνα.

Ο ίδιος όπως γράφει στην λεζάντα εκμυστηρεύεται ότι είναι η “ζωή του” και με μια τρυφερή φωτογραφία μας δείχνει την απίστευτη ομοιότητα που έχουν.

Δείτε την σχετική ανάρτηση στο HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Περιμένει το δεύτερο παιδάκι του - Η τρυφερή ανακοίνωση

"Ο γιος μου είναι ο σκοπός μου. Ξέρω ότι είναι μια κλισέ δήλωση, αλλά είναι η αλήθεια!"
13/05/2021 - 10:47

Η Μαριλένη Σταύρου μας δείχνει για πρώτη φορά το προσωπάκι της κορούλας της

Η τρυφερή φωτογραφία από την πρόσφατη βόλτα τους και η... total pink εμφάνιση της μικρής
11/05/2021 - 13:37

Ελένη Μενεγάκη: Οι συγκινητικές φωτογραφίες από τη γέννηση του παιδιού της

Η « γιορτή της μητέρας» σήμερα και τα social media έχουν «πάρει» τις τελευταίες ώρες φωτιά
09/05/2021 - 17:34

Η Μαριάννα Παινέση έφερε στον κόσμο το μωράκι της (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα της λόγια και οι φωτογραφίες έξω από το μαιευτήριο
09/05/2021 - 10:25

Αντετοκούνμπο: «Αν ζητούσε ο γιος μου να αποσυρθώ, θα το έκανα την ίδια στιγμή»

Την απόλυτη προτεραιότητα που δίνει στο παιδί του φανέρωσε με δηλώσεις του ο Greek Freak
08/05/2021 - 09:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Έφυγε" από τη ζωή ο τέως Δήμαρχος Μόρφου, Χαράλαμπος Πίττας

"Μεγάλη η απώλειά σου αγαπητέ φίλε", έγραψε σε ανάρτησή του ο Βίκτωρας Χατζηαβραάμ

Σοβαρό τροχαίο στη Λεμεσό: Όχημα κατέπεσε σε χαράδρα δέκα μέτρων (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες πληροφορίες για την επιχείρηση απεγκλωβισμού
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια έξω από την Ισραηλινή Πρεσβεία στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστυνομία απώθησε τους διαδηλωτές κάνοντας χρήση χημικών

Σχεδόν 2.000 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, πάνω από 600 οι διασωληνωμένοι

Το τελευταίο 24ωρο καταγράφηκαν ακόμη 43 θάνατοι

Στα χέρια της ελληνικής δικαιοσύνης ο Γιάννης Λαγός

«Για την Ορθοδοξία και την Ελλάδα, αξίζει κάθε θυσία» είπε πριν εισέλθει στο Εφετείο
Διεθνή

Ζοζέπ Μπορέλ: "Αυτοί οι συνεχείς κύκλοι βίας πρέπει να τερματιστούν"

Έκτακτη τηλεδιάσκεψη των ΥΠΕΞ της ΕΕ την Τρίτη για τη σύγκρουση Ισραήλ - Παλαιστινίων

Τραγικές εικόνες στην Ινδία: «Ξεβράζει» πτώματα ο ποταμός Γάγγης (ΦΩΤΟ)

Η χώρα "μετρά" 4.000 θανάτους από covid-19 κάθε μέρα εδώ και περίπου δύο εβδομάδες

ΗΠΑ: Υποχρεωτική η μάσκα σε μαθητές στα σχολεία

Oι οδηγίες των CDC μετά τις συστάσεις για τα πλήρως εμβολιασμένα άτομα

tv news

Η Μάγδα σε μια έκρηξη θυμού μαλώνει με τον Αιμίλιο. Φεύγοντας θολωμένη τρακάρει!

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η Αγγελική καταλαβαίνει ότι κινδυνεύει εφόσον οι Αργυροί ξέρουν ποια είναι...

Δείτε εδώ όλες τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/05/2021 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ