Ψυχαγωγία

Η αποκάλυψη της Γερμανού που άφησε... άφωνους τους συνεργάτες της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια προσωπική της ιστορία εξομολογήθηκε η Ναταλία Γερμανού στον "αέρα" της εκπομπής "Καλύτερα δε γίνεται" για το πιο τρελό πράγμα που έχει κάνει για έναν έρωτα, αφήνοντας τους συνεργάτες της με το στόμα ανοιχτό. 

Η παρουσιάστρια μετά την προβολή ενός βίντεο που αναφερόταν σε διάσημους ανθρώπους και το τι τρελό έχουν κάνει για τον έρωτα, εξομολογήθηκε την δική της εμπειρία δηλώνοντας: 

Εγώ θυμάμαι, πάνω στην τρέλα του έρωτα, έφυγα δύο τα ξημερώματα από το σπίτι μου στα Μελίσσια και οδήγησα μέχρι την Πεύκη για να τον δω έστω και για λίγο.

Στη συνέχεια οι συνεργάτες της θέλοντας να την ειρωνευτούν της είπαν: Για σένα αυτό είναι πολύ τρελό. Να σηκωθείς μέσα στο βράδυ, να ντυθείς, να βγεις, να οδηγήσεις…

Τότε η παρουσιάστρια τους άφησε όλους άφωνους δηλώνοντας ότι όταν πήγε...ήταν γυμνή! 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Νίκολας Κέιτζ: "Η Κύπρος είναι μυθική...ρομαντική"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Η Κύπρος ήταν ένα καλό πνεύμα για εμένα...Άρα σίγουρα θα ξαναέρθω εδώ"
30/06/2019 - 21:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

H μεγάλη φασαρία και η διαμάχη της Ναταλίας Γερμανού με παπαράτσι στην...Κύπρο

Όλα όσα αποκάλυψη για την άσχημη εμπειρία που είχε
29/09/2019 - 16:33

Η απίστευτη αποκάλυψη της Γερμανού: "Πέρσι έκανα ένα άθλιο μπότοξ..."

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια on air που άφησε άφωνους τους συνεργάτες της
28/09/2019 - 16:32

Ναταλία Γερμανού: "Δεν κλείστηκα σε μοναστήρι ούτε έπαψα να έχω προσωπική ζωή"

Όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια για την προσωπική της ζωή
09/09/2019 - 13:03

Η "μάχη" Γερμανού-Λιάγκα και όλο το παρασκήνιο μιας δελεαστικής πρότασης(ΦΩΤΟ)

«Περίμεναν πολλοί στη γωνία… Στην τηλεόραση κάνεις δεν χρωστάει καλή κουβέντα»
02/09/2019 - 08:56

Ναταλία Γερμανού: Η φωτογραφία με μαγιό που εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Δείτε που και με ποιον απολαμβάνει τις διακοπές της η γνωστή παρουσιάστρια
30/08/2019 - 17:12

Ναταλία Γερμανού: Η φωτογραφία χωρίς μακιγιάζ από τις καλοκαιρινές διακοπές της!

Η παρουσιάστρια απολαμβάνει στιγμές ξεκούρασης και χαλάρωσης
15/08/2019 - 10:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρήκαν τον 31χρονο που είχε δηλωθεί ως ελλείπον μετά από πληροφορία πολίτη

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση του άνδρα που απουσίαζε από το σπίτι του εδώ και μέρες

Καταγγέλλει παρανομίες και αδιαφορία ο θείος του άτυχου Στυλιανού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα δύο αδέλφια του εξακολουθούν να παραμένουν στην παιδική στέγη εδώ και 40 ημέρες

Στο μικροσκόπιο του ΟΑΥ εξήντα γιατροί για κατάχρηση του συστήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής του Οργανισμού προειδοποιεί πως οι έλεγχοι θα συνεχιστούν
Ελλάδα

Από το "τιμόνι" της Google, στο πλευρό του Πρωθυπουργού

Στηβ Βρανάκης: πρώην επικεφαλής του Google Creative Lab, νυν σύμβουλος του Κ.Μητσοτάκη

Αντιεξουσιαστές "μπούκαραν" στο τουρκικό προξενείο στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εισέβαλαν στο προαύλιο εις ένδειξη διαμαρτυρίας για την εισβολή στη Συρία

Τσίπρας σε Γιούνκερ: Να εφαρμοστούν οι κυρώσεις κατά της Τουρκίας για ΑΟΖ

Έθεσε και το θέμα των ενταξιακών διαπραγματεύσεων της Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Ικανοποιημένοι από τη συμφωνία ΗΠΑ - Άγκυρας οι Κούρδοι της Συρίας

Ο υψηλόβαθμος αξιωματούχος Αλντάρ Καλίλ να χαιρετίζει τη συμφωνία

Τραμπ για Ερντογάν: "Είναι φοβερός ηγέτης, σκληρός άνδρας και έκανε το σωστό"

Αποτέλεσμα της "σκληρής αγάπης" η συμφωνία για Συρία λέει ο Αμερικανός Πρόεδρος

Βαρύς ο απολογισμός των νεκρών στη βόρεια Συρία

Από τις μάχες έχουν χάσει τη ζωή τους 72 άμαχοι, σύμφωνα με το Παρατηρητήριο

tv news

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 17/10/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ