Ψυχαγωγία

Η αποκάλυψη της Γερμανού που άφησε... άφωνους τους συνεργάτες της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια προσωπική της ιστορία εξομολογήθηκε η Ναταλία Γερμανού στον "αέρα" της εκπομπής "Καλύτερα δε γίνεται" για το πιο τρελό πράγμα που έχει κάνει για έναν έρωτα, αφήνοντας τους συνεργάτες της με το στόμα ανοιχτό. 

Η παρουσιάστρια μετά την προβολή ενός βίντεο που αναφερόταν σε διάσημους ανθρώπους και το τι τρελό έχουν κάνει για τον έρωτα, εξομολογήθηκε την δική της εμπειρία δηλώνοντας: 

Εγώ θυμάμαι, πάνω στην τρέλα του έρωτα, έφυγα δύο τα ξημερώματα από το σπίτι μου στα Μελίσσια και οδήγησα μέχρι την Πεύκη για να τον δω έστω και για λίγο.

Στη συνέχεια οι συνεργάτες της θέλοντας να την ειρωνευτούν της είπαν: Για σένα αυτό είναι πολύ τρελό. Να σηκωθείς μέσα στο βράδυ, να ντυθείς, να βγεις, να οδηγήσεις…

Τότε η παρουσιάστρια τους άφησε όλους άφωνους δηλώνοντας ότι όταν πήγε...ήταν γυμνή! 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Νίκολας Κέιτζ: "Η Κύπρος είναι μυθική...ρομαντική"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Η Κύπρος ήταν ένα καλό πνεύμα για εμένα...Άρα σίγουρα θα ξαναέρθω εδώ"
30/06/2019 - 21:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η μητέρα της Γερμανού είναι νεότατη και πανέμορφη - Μας την "σύστησε" πρώτη φορά

Η φωτογραφία που ανάρτησε μέσω Instagram με αφορμή τα γενέθλιά της
23/12/2020 - 14:35

To απόλυτο spoiler για το"The Bachelor"...δια στόματος Ναταλίας Γερμανού (VID)

Όλα όσα θα ήθελες να ξέρεις για τα ερχόμενα ανατρεπτικά επεισόδια του ριάλιτι γνωριμιών
13/12/2020 - 15:36

Η Γερμανού "εισβάλλει" στο "Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα" με ρόλο - έκπληξη (VID)

Στο σημερινό επεισόδιο με guest ρόλο που θα φέρει τα "πάνω-κάτω"
02/12/2020 - 14:37

Full in love η Ναταλία Γερμανού! Αυτό είναι το προφίλ του νέου της συντρόφου

Μικρότερος, χωρισμένος με οικογένεια και "λύνει και δένει" στα media
26/11/2020 - 10:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόστιμο σε περιπτερά στην Πάφο που εξυπηρετούσε πελάτη χωρίς μάσκα

Καταγγέλθηκαν 139 πολίτες και ένα υποστατικό για παραβίαση μέτρων κατά Covid-19

Οι εμβολιασμοί σε αριθμούς και οι δόσεις που φθάνουν από τη Δευτέρα στην Κύπρο

Ανοίξει ξανά την ερχόμενη Δευτέρα η "Πύλη" εμβολιασμού για τους 90 ετών και άνω

Έψαχναν για τον καταζητούμενο Ιωσήφ αλλά έπιασαν "λαβράκι"

Έρευνες σε διαμερίσματα όπου εντόπισαν κάνναβη- Χειροπέδες σε 34χρονη και στους γονείς του
Ελλάδα

Επιστρέφουν στα θρανία οι μαθητές γυμνασίων και λυκείων στην Ελλάδα

Δυόμιση μήνες μετά "ανοίγουν" τα σχολεία - Τα μέτρα πρόληψης και τα τεστ στους μαθητές

Παρατείνεται για ακόμη μια εβδομάδα το lockdown στην Ελλάδα

Επιστρέφουν στις αίθουσες οι μαθητές Λυκείων και Γυμνασίων από την 1η Φλεβάρη

Παραμένει σταθερός ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα, 28 ακόμη θάνατοι

288 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

ΠΟΥ: Οι υφασμάτινες μάσκες αποτελεσματικές και στα νέα στελέχη του κορωνοϊού

Δεν προβλέπει να προβεί σε αλλαγή των συστάσεών του

Πούτιν: Εισηγείται κατάργηση του ορίου ηλικίας συνταξιοδότησης

Τι προβλέπει το νομοσχέδιο που αφορά δημόσιους λειτουργούς και ο σκοπός του Ρώσου Προέδρου

Μεγάλο αίνιγμα η πηγή προέλευσης του νέου κορωνοϊού, λέει ο ΠΟΥ

Ομάδα του ΠΟΥ συνεχίζει τις έρευνες στην Κίνα και δηλώνει πως "όλα βρίσκονται στο τραπέζι"

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/01/2021 - 13:45THE CHASE