Ψυχαγωγία

Η αποκάλυψη της Μενεγάκη για τον γάμο Λασκαράκη-Σουλτάτου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε ότι γνώριζε εδώ και μήνες για τον γάμο της Βάσως Λασκαράκη με τον Λευτέρη Σουλτάτο!

Διαβάστε επίσης: Παντρεύονται η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος! (ΦΩΤΟ)

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha κατά τη διάρκεια της εκπομπής σχολίαζαν την αναγγελία του γάμου του ζευγαριού, που είδε το φως της δημοσιότητας χθες και η παρουσιάστρια ανέφερε: 

Συγγνώμη, εγώ το ήξερα εδώ και μήνες. Αλλά πρέπει να αφήνουμε τους ανθρώποιυς να μιλήσουν όποτε πρέπει να μιλήσουν. Μην κάνετε αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν. Μπράβο σας ρε παιδιά, εγώ πολύ χαίρομαι για εσάς. Έτσι να είσαστε και έτσι θα είσαστε και τα επόμενα χρόνια. Όχι αυτά τα πρώτα μόνο.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η νέα... απαγόρευση της βασίλισσας Ελισάβετ στην Μέγκαν Μαρκλ!

Τα κοσμήματα βασιλικής συλλογής και η αντίδραση του πρίγκιπα Χάρι
05/04/2019 - 09:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κι όμως! Η Μενεγάκη έκανε χορογραφία στο TikTok μαζί με τις κόρες της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιγμιότυπο όπου χορεύει με τρελά κέφια στο σπίτι και η χάρη που ζήτησε από τις μικρές
30/05/2020 - 13:16

"Ελένη, εκεί που πας κοίτα να είσαι ευτυχισμένη..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Από τα δύσκολα παιδικά χρόνια στην απόλυτη επιτυχία και το "αντίο" από την τηλεόραση
24/05/2020 - 17:42

“Η Ελένη Μενεγάκη με στήριξε και με βοήθησε πάρα πολύ σαν αδερφό της” (ΦΩΤΟ)

Συγκινεί ο Γιώργος Τσαλίκης για την παρουσιάστρια
24/05/2020 - 16:00

Πόσα χρόνια έχουν διαφορά Ελένη - Μάκης;

Η "ωραία Ελένη" της τηλεόρασης τα άφησε όλα για να ζήσει τον έρωτά της
24/05/2020 - 11:10

Η Ακρίτα αποχαιρετά την... Ελένη: "Ας έχει μια καλή ζωή με όμορφα ταξίδια..."

"Yπήρξε το πιο επιδραστικό πρόσωπο στην ιστορία της ιδιωτικής τηλεόρασης"
23/05/2020 - 14:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραγιάννης: «Η εικόνα είναι τέτοια που δεν ανατρέπει τον προγραμματισμό» (VID)

Τι λέει ο Καθηγητής για την τρίτη φάση χαλάρωσης των μέτρων, νηπιαγωγεία και αεροδρόμια

Αφήνει το «τιμόνι» της Νομικής Υπηρεσίας ο Κληρίδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μήνας αποφάσεων για τον Νίκο Αναστασιάδη - Τα σενάρια και η ονοματολογία
Ελλάδα

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του
Διεθνή

Η ιστορική στιγμή της εκτόξευσης της επανδρωμένης αποστολής της SpaceX (BINTEO)

Πρώτη εκτόξευση από τις ΗΠΑ προς τον Διεθνή Διαστημικό Σταθμό, μετά από εννέα χρόνια

Kινεζικό εμβόλιο κατά του Covid-19 πιθανόν να είναι έτοιμο στο τέλος του χρόνου

Πέραν των 2.000 ατόμων συμμετείχαν σε κλινικές δοκιμές

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 02:15WORLD PARTY