Ψυχαγωγία

Η αποκάλυψη της Μενεγάκη για τον γάμο Λασκαράκη-Σουλτάτου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε ότι γνώριζε εδώ και μήνες για τον γάμο της Βάσως Λασκαράκη με τον Λευτέρη Σουλτάτο!

Διαβάστε επίσης: Παντρεύονται η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος! (ΦΩΤΟ)

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha κατά τη διάρκεια της εκπομπής σχολίαζαν την αναγγελία του γάμου του ζευγαριού, που είδε το φως της δημοσιότητας χθες και η παρουσιάστρια ανέφερε: 

Συγγνώμη, εγώ το ήξερα εδώ και μήνες. Αλλά πρέπει να αφήνουμε τους ανθρώποιυς να μιλήσουν όποτε πρέπει να μιλήσουν. Μην κάνετε αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν. Μπράβο σας ρε παιδιά, εγώ πολύ χαίρομαι για εσάς. Έτσι να είσαστε και έτσι θα είσαστε και τα επόμενα χρόνια. Όχι αυτά τα πρώτα μόνο.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η νέα... απαγόρευση της βασίλισσας Ελισάβετ στην Μέγκαν Μαρκλ!

Τα κοσμήματα βασιλικής συλλογής και η αντίδραση του πρίγκιπα Χάρι
05/04/2019 - 09:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη:Το συγκινητικό δώρο που έκανε η κόρη της στον μπαμπά της...(ΦΩΤΟ)

Η ζωγραφιά και η απεικόνιση της οικογένειας τους μέσα από τη μικρή Μαρίνα
16/06/2019 - 16:10

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς photoshop και πιο σέξυ από ποτέ στην αμμουδιά(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που υπενθυμίζει ότι είναι η πιο όμορφη παρουσιάστρια της Ελλάδας
16/06/2019 - 12:01

Η Βάσω Λασκαράκη μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της: "Σε 7 ημέρες στήθηκε ο γάμος"

Η συγκίνηση της όταν αναφέρθηκε στον σύζυγο της και ο λόγος που παντρεύτηκαν νωρίτερα
12/06/2019 - 15:20

Ελένη Μενεγάκη: Η απόδραση σε παραλία της Άνδρου και η φωτογραφία με μαγιό!

Η πρωινή βουτιά της αγαπημένης παρουσιάστριας και το μήνυμα της
09/06/2019 - 10:50

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αβέρωφ Νεοφύτου: Μονόδρομος η πλήρης εφαρμογή του ΓεΣΥ (BINTEO)

Και επίσημα Εκτελεστικός Διευθυντής του ΟκΥΠΥ ο Κυριάκος Γεωργίου

Ο ανήλικος Ali ελλείπει από το χώρο διαμονής του (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Κηδεύτηκε βιαστικά στο Κάιρο ο Μοχάμεντ Μόρσι (BINTEO)

Κριτική στην Αίγυπτο για τις συνθήκες κράτησης του από τον Ερντογάν και οργανώσεις

Δύο 14χρονοι επιτέθηκαν σεξουαλικά σε συνομήλικη τους και τη σκότωσαν

Τα ενοχοποιητικά στοιχεία που παρουσιάστηκαν ενώπιον του δικαστηρίου

Άρχισε να τρέμει ολόκληρη και να σφίγγει τα χείλη η Άγκελα Μέρκελ (ΒΙΝΤΕΟ)

Το περιστατικό συνέβη δίπλα στον Ουκρανό Πρόεδρο, κατά την ανάκρουση του γερμανικού ύμνου

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ