Ψυχαγωγία

Η αποκάλυψη του Τσιμιτσέλη για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει η Γερονικολού!

Στην εκπομπή «Στη φωλιά των Κου Κου» μίλησε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, ο οποίος αποκάλυψε το «παρασκήνιο» από τις φωτογραφίες που τραβάει την σύντροφο του, Κατερίνα Γερονικολού.

Οι περισσότερες φωτογραφίες  που δημοσιεύει στο Instagram το τελευταίο διάστημα είναι τραβηγμένες από τον σύντροφο της, εξάλλου έγινε γνωστό το «συνθηματικό» που χρησιμοποιούν (by Hugt by Hukg)) ωστόσο ο ηθοποιός ανέφερε ότι υπάρχει μια «ταλαιπωρία» μέχρι να αποφασίσει το μοντέλο. Συγκεκριμένα δήλωσε:  

Υπάρχουν πολλές φορές που το μοντέλο μου είναι της… ταλαιπωρίας (γέλια) αλλά σημασία έχει το τελικό αποτέλεσμα και το ταξίδι, όχι ο προορισμός…!

Επόμενο άρθρο

Συγκλονιστική η ερμηνεία της Αρτεμίου στο ΚΑΡΜΑ της Κυριακής! (BINTEO)

Ένα ερωτικό έγκλημα που «πάγωσε» την Κύπρο!
11/01/2019 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Δεν βρισκόμαστε σχεδόν ποτέ με την Κατερίνα..."

Όσα δήλωσε για τη σχέση του και τη συνεργασία τους σε θέατρο και κινηματογράφο
08/05/2019 - 09:53

Τσιμιτσέλης-Γερονικολού: Πάσχα στο Παρίσι μαζί με Κύπρια ηθοποιό! (ΦΩΤΟ)

Δείτε με ποια Κύπρια... τσούγκρισε τα αβγά του το ζευγάρι
28/04/2019 - 11:55

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Πασχαλινές διακοπές στον πιο ρομαντικό προορισμό!(ΦΩΤΟ)

Ο προορισμός που επέλεξε το ερωτευμένο ζευγάρι, οι φωτογραφίες και η γκρίνια του ηθοποιού
27/04/2019 - 08:27

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Τρυφερές στιγμές σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Διασκέδασαν αδιαφορώντας για τα αδιάκριτα βλέμματα
18/04/2019 - 15:34

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για την σχέση της με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη μετά τον χωρισμό

Όσα ξεχωρίζει στον μέλλοντα σύζυγο της, Λευτέρη Σουλτάτο
14/04/2019 - 11:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παράλληλες έρευνες σε Λίμνη Μεμί και Κόκκινη Λίμνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής της Πυροσβεστικής στον Alpha για την πορεία των ερευνών

Αποκαταστάθηκε πλήρως η πετρελαϊκή ρύπανση στη θαλάσσια περιοχή Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Προϊστάμενος Ναυτικής Υπηρεσίας Τμήματος Αλιείας

Και η Κύπρος στη μάχη με τις φλόγες στο Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συνεχή επικοινωνία Υπουργεία Εξωτερικών Κύπρου-Ισραήλ, ενώ δεν αποκλείεται νέα αποστολή
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 06:15DEAL