Ψυχαγωγία

Η αποκάλυψη του Τσιμιτσέλη για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει η Γερονικολού!

Στην εκπομπή «Στη φωλιά των Κου Κου» μίλησε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, ο οποίος αποκάλυψε το «παρασκήνιο» από τις φωτογραφίες που τραβάει την σύντροφο του, Κατερίνα Γερονικολού.

Οι περισσότερες φωτογραφίες  που δημοσιεύει στο Instagram το τελευταίο διάστημα είναι τραβηγμένες από τον σύντροφο της, εξάλλου έγινε γνωστό το «συνθηματικό» που χρησιμοποιούν (by Hugt by Hukg)) ωστόσο ο ηθοποιός ανέφερε ότι υπάρχει μια «ταλαιπωρία» μέχρι να αποφασίσει το μοντέλο. Συγκεκριμένα δήλωσε:  

Υπάρχουν πολλές φορές που το μοντέλο μου είναι της… ταλαιπωρίας (γέλια) αλλά σημασία έχει το τελικό αποτέλεσμα και το ταξίδι, όχι ο προορισμός…!

Επόμενο άρθρο

Συγκλονιστική η ερμηνεία της Αρτεμίου στο ΚΑΡΜΑ της Κυριακής! (BINTEO)

Ένα ερωτικό έγκλημα που «πάγωσε» την Κύπρο!
11/01/2019 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γερονικολού - Τσιμιτσέλης: Το νέο κοινό επαγγελματικό τους βήμα!

Μαζί στη ζωή μαζί και στο θεατρικό σανίδι;
16/01/2019 - 14:06

Κατερίνα Γερονικολού: Το χαρακτηριστικό του Τσιμιτσέλη που... την εκνευρίζει!

Αποκαλύπτει τι είναι αυτό που δεν αντέχει στον σύντροφο της
14/01/2019 - 10:50

Η Κατερίνα Γερονικολού χωρίς μακιγιάζ είναι ακόμα πιο όμορφη! (ΦΩΤΟ)

Η selfie μέσα από το αυτοκίνητο και τα σχόλια που δέχτηκε
05/01/2019 - 09:51

Λιώσαμε! Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση του Τσιμιτσέλη στην Κατερίνα Γερονικολού

"Στην Κατερίνα ερωτεύτηκα τα πάντα. Έχει όλο το πακέτο..."
30/12/2018 - 14:25

Κατερίνα Γερονικολού: Η selfie με τον Τσιμιτσέλη στο.. ασανσέρ! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και πλέον δεν κρύβει τον έρωτα του
26/12/2018 - 17:27

Οι ευχές του Γιάννη Τσιμιτσέλη αγκαλιά με την Γερονικολού (ΦΩΤΟ)

Η κοινή φωτογραφία του ζευγαριού που έκανε τα "likes" να πέσουν σαν βορχή...
25/12/2018 - 14:00

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

"Εμπόλεμη ζώνη" το κέντρο της Αθήνας στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τουλάχιστον 17 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Τσίπρας: Η Συμφωνία των Πρεσπών διασφαλίζει πλήρως τα εθνικά συμφέροντα μας

"Είναι ένα ιστορικό βήμα που θέτει οριστικό τέλος στον αλυτρωτισμό"

LIVE: Επεισόδια και συμπλοκές στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Χιλιάδες διαδηλωτές φωνάζουν "ΟΧΙ" στη συμφωνία των Πρεσπών
Διεθνή

Στους 79 οι νεκροί από την έκρηξη αγωγού καυσίμων στο Μεξικό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πρόκειται για μία από τις φονικότερες εκρήξεις σε πετρελαιαγωγό εδώ και 25 χρόνια

Mεξικό: Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός των νεκρών από έκρηξη σε αγωγό πετρελαίου

Προηγήθηκε διαρροή καυσίμων και τα θύματα πήγαν να γεμίσουν κουβάδες και κάνιστρα

Τραμπ: Παρουσίασε και επίσημα την πρόταση του για το μεταναστευτικό (ΦΩΤΟ)

Προσωρινές άδειες παραμονής έναντι χρηματοδότησης του τείχους από το Κογκρέσο

tv news

Ωμή βία και παράνοια στο πιο φρικιαστικό έγκλημα της σειράς «ΚΑΡΜΑ»

Ένα από τα πιο φρικιαστικά φονικά που διεπράχθησαν στο νησί,την Κυριακή στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/01/2019 - 20:20ALPHA NEWS