Ψυχαγωγία

Η αποκάλυψη του Τσιμιτσέλη για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει η Γερονικολού!

Στην εκπομπή «Στη φωλιά των Κου Κου» μίλησε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, ο οποίος αποκάλυψε το «παρασκήνιο» από τις φωτογραφίες που τραβάει την σύντροφο του, Κατερίνα Γερονικολού.

Οι περισσότερες φωτογραφίες  που δημοσιεύει στο Instagram το τελευταίο διάστημα είναι τραβηγμένες από τον σύντροφο της, εξάλλου έγινε γνωστό το «συνθηματικό» που χρησιμοποιούν (by Hugt by Hukg)) ωστόσο ο ηθοποιός ανέφερε ότι υπάρχει μια «ταλαιπωρία» μέχρι να αποφασίσει το μοντέλο. Συγκεκριμένα δήλωσε:  

Υπάρχουν πολλές φορές που το μοντέλο μου είναι της… ταλαιπωρίας (γέλια) αλλά σημασία έχει το τελικό αποτέλεσμα και το ταξίδι, όχι ο προορισμός…!

Επόμενο άρθρο

Συγκλονιστική η ερμηνεία της Αρτεμίου στο ΚΑΡΜΑ της Κυριακής! (BINTEO)

Ένα ερωτικό έγκλημα που «πάγωσε» την Κύπρο!
11/01/2019 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Λασκαράκη "σπάει" τη σιωπή της για το χωρισμό και το νέο έρωτά της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σκέφτηκα να μη χωρίσω για το καλό του παιδιού μου - Δεν ήθελα να ξαναερωτευτώ..."
20/02/2019 - 08:47

Γερονικολού - Τσιμιτσέλης: Το νέο κοινό επαγγελματικό τους βήμα!

Μαζί στη ζωή μαζί και στο θεατρικό σανίδι;
16/01/2019 - 14:06

Κατερίνα Γερονικολού: Το χαρακτηριστικό του Τσιμιτσέλη που... την εκνευρίζει!

Αποκαλύπτει τι είναι αυτό που δεν αντέχει στον σύντροφο της
14/01/2019 - 10:50

Η Κατερίνα Γερονικολού χωρίς μακιγιάζ είναι ακόμα πιο όμορφη! (ΦΩΤΟ)

Η selfie μέσα από το αυτοκίνητο και τα σχόλια που δέχτηκε
05/01/2019 - 09:51

Λιώσαμε! Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση του Τσιμιτσέλη στην Κατερίνα Γερονικολού

"Στην Κατερίνα ερωτεύτηκα τα πάντα. Έχει όλο το πακέτο..."
30/12/2018 - 14:25

Κατερίνα Γερονικολού: Η selfie με τον Τσιμιτσέλη στο.. ασανσέρ! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και πλέον δεν κρύβει τον έρωτα του
26/12/2018 - 17:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε παγκύπρια στάση εργασίας κατέρχονται αύριο οι οδηγοί ταξί (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκέντρωση έξω από το Υπ. Εργασίας - Καταγγέλλουν το κράτος για διακρίσεις

Νέα προσπάθεια ΟΑΥ για διάλογο με ιδιωτικά νοσηλευτήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος να συζητήσουν για το καθεστώς λειτουργίας στο πλαίσο του ΓεΣΥ

Όχημα παρέσυρε πεζό σε δρόμο της Λάρνακας

Ασθενοφόρο, μετέφερε 35ρονο στο Γενικό Νοσοκομείο της πόλης
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

Κατάπαυση του πυρός με το Ισραήλ ανακοίνωσε εκπρόσωπος της Χαμάς

Η εκτόξευση ρουκέτας προκάλεσε τον τραυματισμό πέντε ανθρώπων στο Ισραήλ

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ