Ψυχαγωγία

Η αποστομωτική απάντηση του Καπουτζίδη για τα φιλιά μεταξύ ανδρών στη Eurovision

Αποστομωτική ήταν η απάντηση που έδωσε ο Γιώργος Καπουτζίδης σε όσους κριτίκαραν και σχολίασαν αρνητικά τα φιλιά μεταξύ ανδρών που προβλήθηκαν κατά τη διάρκεια του α' ημιτελικού της Eurovision. 

Διαβάστε επίσης: "H αγάπη δεν έχει... φύλο" - Το μήνυμα της Eurovision σε όλο τον πλανήτη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Καπουτζίδης μαζί με την Μαρία Κοζάκου είναι οι δυο σχολιαστές της Eurovision για την Ελλάδα και κατά τη διάρκεια του Α' Ημιτελικού προβλήθηκαν φιλιά μεταξύ ανδρών όταν ανέβηκε στη σκηνή  η transgender Dana International με τον παρουσιαστή να σχολιάζει ότι «η αγάπη δεν έχει όρια».

Τα φιλιά σχολιάστηκαν έντονα στα κοινωνικά δίκτυα, με ένα διαδικτυακό φίλο του Γιώργου Καπουτζίδη να του στέλνει ένα επικριτικό μήνυμα το οποίο με τη σειρά του δημοσίευσε και έγραφε: 

«Συγχαρητήρια για εχθές που φιλιόσαντε (sic) οι άντρες και έλεγες η αγάπη δεν έχει όρια. Θα έπρεπε να ντρέπεσαι. Προσπαθείτε να περάσετε αφύσικο για φυσιολογικό. Το φυσιολογικό είναι να φιλιέται ένας άντρας με γυναίκα...»

Α

 

Ο Γιώργος Καπουτσίδης αποφάσισε να μην αφήσει ασχολίαστό το συγκεκριμένο μήνυμα και απάντησε στον "Θανάση":

«Το φυσιολογικό είναι να μην ξαναστείλεις μήνυμα σε άνθρωπο που δεν γνωρίζεις. Και δεν προσπαθώ να περάσω απολύτως τίποτα. Εσύ προσπαθείς να μου επιβάλεις τη γνώμη σου για το τι είναι φυσιολογικό και τι όχι. Και τη γνώμη σου την έχω χεσμένη. Και εγώ και όλοι οι άνθρωποι που είδες να φιλιούνται. Άντε και μην ξαναστείλεις. Όρεξη είχα νομίζεις να διαβάζω τις μαλακίες σου»

σ

 

Επόμενο άρθρο

Κι όμως! Η Τάμτα αποκάλυψε ότι φοράει περούκα στη σκηνή της Eurovision! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η στιγμή που βγάζει την περούκα και η αποθέωση από τους Eurofans
16/05/2019 - 14:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Καπουτζίδης:Τα υβριστικά σχόλια που πήγε σε Gay Pride και η ευχή να...πεθάνει

Όλα όσα ανέφερε ο γνωστός ηθοποιός για τα social media και τις επιθέσεις που δέχεται
27/11/2019 - 13:24

Γιώργος Καπουτζίδης: "Δεν μπορούσα να κοιμηθώ... Ξύπνησα με πόνους στην πλάτη.."

Όσα αποκάλυψε για το πρώτο θεατρικό του εγχείρημα στο "Λούης Night Show"
26/10/2019 - 17:08

Αυτός είναι ο καλεσμένος-έκπληξη που θα φέρει τα πάνω κάτω στο Λούης Night Show

Πασίγνωστος ηθοποιός και παρουσιαστής "εισβάλλει" στην εκπομπή του Λούη
17/10/2019 - 14:18

Τα γενέθλια του Γιώργου Καπουτζίδη και το σχόλιο της Βανδή για την ηλικία τους!

Μάθετε πόσων χρονών έγινε ο γνωστός παρουσιαστής
01/08/2019 - 16:33

"Η Φουρέιρα ρίχνει το στάδιο"-Η δήλωση Καπουτζίδη και βίντεο από τις πρόβες της!

Ξανά στον διαγωνισμό τραγουδιού η περσινή μας εκπρόσωπος
18/05/2019 - 19:16

Το twitter υποκλίθηκε στον Καπουτζίδη! Ο ελιγμός που έκανε στην Eurovision(ΦΩΤΟ)

Αρνήθηκε να πει "Βόρεια Μακεδονία" και βρήκε τη μέση λύση...
16/05/2019 - 23:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπόθεση 22,5 κιλών κάνναβης: Χειροπέδες στον 29χρονο που καταζητούσαν οι Αρχές

Ο 41χρονος τέλει υπό οκταήμερη κράτηση αφού παρουσιάστηκε σήμερα ενώπιον Δικαστηρίου

Αρχίζουν τα έργα και η Λεωφόρος Μακαρίου αλλάζει όψη (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε αρχίζουν οι εργασίες και πόσο θα διαρκέσουν
Ελλάδα

Ραγδαία αύξηση στην Ελλάδα: 50 νέα κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο

Τα 24 εξ αυτών εντοπίστηκαν μετά από ελέγχους στις πύλες εισόδου

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς
Διεθνή

Η Ιταλία αποφάσισε απαγόρευση εισόδου σε επιβάτες από 13 χώρες

«Δεν μπορούμε να ακυρώσουμε τις θυσίες που έκαναν οι Ιταλοί τους περασμένους μήνες»

Αγία Σοφία: Τουρκικά Μέσα μιλούν για «ναι» του ΣτΕ στη μετατροπή σε τέμενος

Την Παρασκευή πιθανότατα η δημοσίευση της απόφασης

ΗΠΑ: Ψευδοϊερέας πουλούσε απολυμαντικό για φάρμακο κατά του κορωνοϊού

Ο Γκρίνον και οι 3 γιοί του εκμεταλλεύτηκαν δηλώσεις του Προέδρου Ντόναλντ Τραμπ

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/07/2020 - 23:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ