Ψυχαγωγία

Η Αριάνα Γκράντε κατάφερε να ξεπεράσει τους... Beatles!

Νέο ρεκόρ για την ποπ τραγουδίστρια! 

Η Αριάνα Γκράντε κατάφερε με το τελευταίο της άλμπουμ «Thank you, next» να βρεθεί στις τρεις πρώτες θέσεις του Billboard hot 100 ένα ρεκόρ που μόνο οι Beatles είχαν καταφέρει να σπάσουν πριν εξήντα χρόνια. 

Η νεαρή τραγουδίστρια διανύει μια από τις καλύτερες φάσεις της καριέρας της και το νέο της τραγούδι  «7 rings» κάνει την δική του επιτυχημένη πορεία και βρίσκεται ξανά στην 1η θέση του billboard hot 100 και όπως όλα δείχνουν είναι ένα από τα τραγούδια της χρονιάς

 

Επόμενο άρθρο

Σταύρος Κυπριανού: Έκανε τον "Γολγοθά" του...βιβλίο και συγκινεί (ΦΩΤΟ)

"Υπάρχουν Άγγελοι - Μια αληθινή ιστορία για το μεγαλείο δωρεάς οργάνων"
24/03/2019 - 17:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο λόγος που η Αριάνα Γκράντε έβαλε τα κλάματα on stage

Το τραγούδι που έγινε αφορμή να βάλει τα κλάματα μπροστά σε χιλιάδες θεατές
15/06/2019 - 08:31

Το κέρινο ομοίωμα της Αριάνα Γκράντε ήταν η μεγαλύτερη αποτυχία! (ΦΩΤΟ)

Το παραμορφωμένο πρόσωπο και τα σχόλια στα κοινωνικά δίκτυα
30/05/2019 - 13:42

Σελένα Γκόμεζ-Αριάνα Γκράντε: Έχασαν εκατομμύρια... followers!

Μάθετε πόσα εκατομμύρια followers έχασαν από τους λογαρισμούς τους στο Instagram
14/02/2019 - 08:35

Επικό fail για την Αριάνα Γκράντε: Έκανε τατουάζ αλλά με... ορθογραφικό λάθος!

Δείτε τι "χτύπησε" τελικά πάνω στο χέρι της η γνωστή τραγουδίστρια
01/02/2019 - 12:23

Η Αριάνα Γκράντε κατηγορείται για... κλοπή τραγουδιού!

Το προσβλητικό σχόλιο και η δημόσια απολογία της τραγουδίστριας...
23/01/2019 - 13:13

38 χρόνια από τη δολοφονία του θρυλικού Τζον Λένον (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το Imagine, το Happy Christmas και τα πιο χαρακτηριστικά και διδακτικά αποφθέγματα του
08/12/2018 - 10:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ