Ψυχαγωγία

Η Αριάνα Γκράντε κατάφερε να ξεπεράσει τους... Beatles!

Νέο ρεκόρ για την ποπ τραγουδίστρια! 

Η Αριάνα Γκράντε κατάφερε με το τελευταίο της άλμπουμ «Thank you, next» να βρεθεί στις τρεις πρώτες θέσεις του Billboard hot 100 ένα ρεκόρ που μόνο οι Beatles είχαν καταφέρει να σπάσουν πριν εξήντα χρόνια. 

Η νεαρή τραγουδίστρια διανύει μια από τις καλύτερες φάσεις της καριέρας της και το νέο της τραγούδι  «7 rings» κάνει την δική του επιτυχημένη πορεία και βρίσκεται ξανά στην 1η θέση του billboard hot 100 και όπως όλα δείχνουν είναι ένα από τα τραγούδια της χρονιάς

 

Επόμενο άρθρο

Σταύρος Κυπριανού: Έκανε τον "Γολγοθά" του...βιβλίο και συγκινεί (ΦΩΤΟ)

"Υπάρχουν Άγγελοι - Μια αληθινή ιστορία για το μεγαλείο δωρεάς οργάνων"
24/03/2019 - 17:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σελένα Γκόμεζ-Αριάνα Γκράντε: Έχασαν εκατομμύρια... followers!

Μάθετε πόσα εκατομμύρια followers έχασαν από τους λογαρισμούς τους στο Instagram
14/02/2019 - 08:35

Επικό fail για την Αριάνα Γκράντε: Έκανε τατουάζ αλλά με... ορθογραφικό λάθος!

Δείτε τι "χτύπησε" τελικά πάνω στο χέρι της η γνωστή τραγουδίστρια
01/02/2019 - 12:23

Η Αριάνα Γκράντε κατηγορείται για... κλοπή τραγουδιού!

Το προσβλητικό σχόλιο και η δημόσια απολογία της τραγουδίστριας...
23/01/2019 - 13:13

38 χρόνια από τη δολοφονία του θρυλικού Τζον Λένον (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το Imagine, το Happy Christmas και τα πιο χαρακτηριστικά και διδακτικά αποφθέγματα του
08/12/2018 - 10:54

Mac Miller: Πέθανε ο ράπερ και πρώην σύντροφος της Αριάνα Γκράντε! (ΦΩΤΟ)

Η αιτία θανάτου και όλες οι λεπτομέρειες...
08/09/2018 - 14:10

Ιερέας "χούφτωσε" την Αριάνα Γκράντε και τώρα ζητά να τον συγχωρέσουμε(ΒΙΝΤΕΟ)

Καρέ -καρέ το χάδι στην τραγουδίστρια και η απολογία του
04/09/2018 - 11:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

17 νέες συλλήψεις νεαρών για άναμμα φωτιάς έξω από εκκλησία

Συνελήφθησαν ως "αλήτες και περιπλανώμενοι"

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 79χρονη που έλειπε από το σπίτι της

Εντοπίστηκε και νεαρός που έλειπε από τον Φεβρουάριο
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Βολιβία: Τουλάχιστον 25 νεκροί από λεωφορείο που έπεσε σε χαράδρα

Το δυστύχημα συνέβη σε απόσταση 90 χλμ βόρεια της Λα Πας

Τρόπους να φύγουν από τη Σρι Λάνκα ψάχνουν οι τουρίστες

Τα μέτρα ασφαλείας ενισχύθηκαν και ένοπλοι φρουροί έχουν πάρει θέση σε εισόδους

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ