Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους με τη κόρη της κοντά στον Γιώργο Εφραίμ στο γήπεδο(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρέθηκε μαζί με τη μικρή της κόρη και τον αδερφό της Ανδρέα Αριστοτέλους κοντά στον άντρα της ζωή της, Γιώργο Εφραίμ.

Σήμερα ο άσος του ποδοσφαίρου πανηγύρισε το 28ο Πρωτάθλημα και είχε κόντα του τις δυο γυναίκες της ζωής τους..

Δείτε την στιγμή που βρέθηκαν μέσα στο γήπεδο, με τη Χριστιάνα να φοράει ένα μεγάλο τζιν πουκάμισο.

ΚΛΜ,

Επόμενο άρθρο

Οutsider ή φαβορί η Κύπρος; Δείτε σε ποια θέση βρισκόμαστε στα στοιχήματα(ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν το τελικό, ποιος είναι το απόλυτο φαβορί για τη νίκη;
18/05/2019 - 21:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δήλωσε συμμετοχή για το νέο show του Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους

Όλοι έχουν μια ιστορία - Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;
24/06/2019 - 16:52

Πότε "ρίχνει αυλαία" η εκπομπή... "Με αγάπη Χριστιάνα";

Θα επιτρέψει στην εκπομπή η Χριστιάνα Αριστοτέλους πριν "κλείσει" για διακοπές;
22/06/2019 - 14:52

Είναι επίσημο!Η Αριστοτέλους επιστρέφει με ένα εντυπωσιακό show(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο τίτλος του show και όλες οι πρώτες πληροφορίες - Πώς θα δηλώσετε συμμετοχή...
18/06/2019 - 17:38

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Βόλτα με το... ποδήλατο παρέα με την Μελίνα! (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με την μικρή και τα "χρέη" της παρουσιάστριας
14/06/2019 - 19:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένας φίλος και συνεργάτης του Δημήτρη Χριστόφια θυμάται… (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κ. Βάσος Γεωργίου μιλά για τον πρώην Πρόεδρο της Δημοκρατίας

Τον γύρο του κόσμου κάνει η καταδίκη του 35χρονου Κύπριου serial killer

Εκτενή δημοσιεύματα στα ηλεκτρονικά πρωτοσέλιδα του ξένου τύπου

Αυτά είναι τα 8 πράσινα σημεία της Επαρχίας Λευκωσίας 

Ποια είδη αποβλήτων μπορούν να αφήσουν οι πολίτες σε αυτά τα σημεία
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Κυρώσεις Τραμπ στον ηγέτη του Ιράν Αλί Χαμενεΐ

«Νούμερο ένα χρηματοδότης της τρομοκρατίας στον κόσμο το Ιράν»

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό ύποπτου πακέτου κοντά στο Λευκό Οίκο

Σε κινητοποίηση οι Αρχές - Απαγορεύτηκε η διακίνηση πεζών

Βρυξέλλες: Συνέλαβαν άνδρα που ετοίμαζε τρομοκρατική επίθεση

Φέρεται ότι θα χτυπούσε στην Πρεσβεία των ΗΠΑ

tv news

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Όλοι περιμένουν στην εκκλησία την εμφάνιση της Όλγας...

Η αστυνομία ξεκινά επιχείρηση για τη σύλληψη του Ορφέα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/06/2019 - 20:20ALPHA NEWS