Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους πήγε για ρεπορτάζ στην...λαϊκή και της είπαν και τον καφέ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Χάρης Παπαθεοχάρους βρέθηκαν σήμερα το πρωί στην λαϊκή αγορά της Λευκωσίας και μεταξύ γκάλοπ και νέων γνωριμιών, τραγούδησαν, αντάλλαξαν απόψεις αλλά έμαθαν και τα μελλούμενα από τον "καφέ".

Φυσικά δεν έλειψαν τα πειράγματα για τον Γιώργο Εφραίμ από τους ανθρώπους στη αγορά αλλά και τα παράπονα, ότι δεν της ετοιμάζει το πρωί τον καφέ.

Δείτε την "εισβολή" της Χριστιάνας στην λαϊκή και όλα τα παραλειπόμενα. 

Επόμενο άρθρο

Χριστοφή: "Πληρωνόμουν λιγότερα γιατί δεν ήξερα να εκπροσωπήσω τον εαυτό μου..."

Οι οικονομικές διαπραγματεύσεις και η...συμφωνία με τους γονείς της για να γίνει ηθοποιός
29/01/2020 - 16:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η καλοκαιρινή εξόρμηση της Αριστοτέλους και η πόζα στην αμμουδιά (ΦΩΤΟ)

"Ψηφίζει" Κύπρο και απολαμβάνει τον ήλιο και την θάλασσα
19/07/2020 - 13:28

Τα 5 καλοκαιρινά fashion looks της Χριστιάνας Αριστοτέλους που...αγαπήσαμε(ΦΩΤΟ)

Μοντέρνα και όμορφα σύνολα για ιδιαίτερες εμφανίσεις
15/07/2020 - 12:35

Αριστοτέλους: Η on air έκπληξη της μικρής Μελίνας στο φινάλε της εκπομπής (VID)

Η συγκίνηση της παρουσιάστριας λίγο πριν αποχαιρετήσει (για φέτος) το τηλεοπτικό κοινό
10/07/2020 - 18:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοβούνται τον Δεκαπενταύγουστο και τα οικογενειακά τραπέζια οι επιδημιολόγοι

Έκκληση προς τους πολίτες να τηρήσουν τα μέτρα από το Δρ. Πέτρο Καραγιάννη

Σύνδεσμος Θαλάσσιων Αθλημάτων: Κινδυνεύουν οι επιχειρήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποίησαν διαμαρτυρία έξω από τα Υπουργεία Οικονομικών και Εσωτερικών

Έκρηξη χημικών στη Λεμεσό: Από θαύμα δεν θρηνήσαμε θύματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην ατμόσφαιρα απελευθερώθηκαν τοξικά σωματίδια, ενώ η περιοχή εκκενώθηκε άμεσα
Ελλάδα

Συγκλονισμός για το θάνατο του Γιώργου Λιβέρα στις φονικές πλημμύρες της Εύβοιας

Δεκάδες κατεστραμμένα σπίτια - Τι λέει ο άνδρας της ΕΜΑΚ που έσωσε ένα μωράκι

126 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα δέκα εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας - Τα έκτακτα μέτρα της ελλ. κυβέρνησης
Διεθνή

ΗΠΑ: Λεηλασίες και πυροβολισμοί σε συνοικία με πολυτελή καταστήματα στο Σικάγο

Τουλάχιστον 13 αστυνομικοί έχουν τραυματιστεί - Δεκάδες συλλήψεις

Φωτογραφίες από το Oruc Reis και τα πολεμικά πλοία που το συνοδεύουν

"Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις έχουν λάβει όλα τα απαραίτητα μέτρα" αναφέρει το ΥΠΑΜ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ