Ψυχαγωγία

Η Αστέρω διέκοψε το γύρισμα του Λούη και... του "γκρίνιαζε" on air(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστέρω Κυπριανού διακόπτει τηλεφωνικώς το γύρισμα του Λούη Πατσαλίδη στο "Λούης Night Show" και ξεκινά την γκρίνια...

Η γνωστή ηθοποιός πήρε τηλέφωνο τον σύζυγό της και γνωστό stand up comedian εν ώρα γυρίσματος (το οποίο είναι και καθιερωμένο κάθε εβδομάδα), με τον ίδιο να απαντάει την κλήση και να προσπαθεί να την "πειράξει" και να τρολάρει το γεγονός.

Ολόκληρο το Σατιρικό την χαιρέτισε με την ίδια να αιφνιδιάζεται, να κλείνει το τηλέφωνο στον Λούη, λέγοντας του "Ρε, άντε γεια". Δείτε το σχετικό απόσπασμα που "σκόρπισε" γέλια στο ακροατήριο...

Επόμενο άρθρο

Ατύχημα για την Ελεονώρα Μελέτη – Έκανε ράμματα στο πρόσωπο της...(ΦΩΤΟ

Την αποκάλυψη έκανε ο άνδρας της μέσα από τα social meddia
12/01/2019 - 13:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian
19/01/2019 - 17:50

Το απίστευτο τρολ του Λούη για το νέο challenge! (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης αποδέχτηκε την πρόκληση αλλά για ακόμα μια φορά έκανε τα δικά του...
16/01/2019 - 10:55

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τα... ρεπορτάζ στα χιόνια και δίνει ρέστα!

Μάζεψε τις πιο ξεκαρδιστικές συνδέσεις με τα χιόνια και μοίρασε απλόχερα γέλια
12/01/2019 - 14:48

Ο Λούης τρολάρει τo... «επεισοδιακό» ρεπορτάζ στο Τρόοδος! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια επίσκεψη στα χιόνια που τα είχε όλα…
05/01/2019 - 17:44

Το καλύτερο του ...2018! Ο Λούης τρολάρει την πόλη... Μπούτσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χριστουγεννιάτικος προορισμός που έγινε μήλον της έριδος
01/01/2019 - 14:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί για 8 ημέρες ο 38χρονος που συνελήφθη για κλοπές στην Λάρνακα

Εντοπίστηκαν στην κατοχή του κλοπιμαία και ναρκωτικά

Εδώ εντοπίστηκε αιμόφυρτη η 32χρονη γυναίκα από την Πολωνία (ΦΩΤΟ)

Το alphanews.live στη σκηνή της απόπειρας φόνου στην Αγλαντζιά
Ελλάδα

LIVE: Επεισόδια και συμπλοκές στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Χιλιάδες διαδηλωτές φωνάζουν "ΟΧΙ" στη συμφωνία των Πρεσπών

Αθήνα: Δρακόντεια μέτρα ασφαλείας για το μεγάλο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Περισσότεροι από διακόσιες χιλιάδες διαδηλωτές θα φωνάξουν "όχι" στη Συμφωνία των Πρεσπών
Διεθνή

Στους 79 οι νεκροί από την έκρηξη αγωγού καυσίμων στο Μεξικό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πρόκειται για μία από τις φονικότερες εκρήξεις σε πετρελαιαγωγό εδώ και 25 χρόνια

Mεξικό: Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός των νεκρών από έκρηξη σε αγωγό πετρελαίου

Προηγήθηκε διαρροή καυσίμων και τα θύματα πήγαν να γεμίσουν κουβάδες και κάνιστρα

Τραμπ: Παρουσίασε και επίσημα την πρόταση του για το μεταναστευτικό (ΦΩΤΟ)

Προσωρινές άδειες παραμονής έναντι χρηματοδότησης του τείχους από το Κογκρέσο

tv news

Ωμή βία και παράνοια στο πιο φρικιαστικό έγκλημα της σειράς «ΚΑΡΜΑ»

Ένα από τα πιο φρικιαστικά φονικά που διεπράχθησαν στο νησί,την Κυριακή στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/01/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ