Ψυχαγωγία

Η Αστέρω διέκοψε το γύρισμα του Λούη και... του "γκρίνιαζε" on air(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστέρω Κυπριανού διακόπτει τηλεφωνικώς το γύρισμα του Λούη Πατσαλίδη στο "Λούης Night Show" και ξεκινά την γκρίνια...

Η γνωστή ηθοποιός πήρε τηλέφωνο τον σύζυγό της και γνωστό stand up comedian εν ώρα γυρίσματος (το οποίο είναι και καθιερωμένο κάθε εβδομάδα), με τον ίδιο να απαντάει την κλήση και να προσπαθεί να την "πειράξει" και να τρολάρει το γεγονός.

Ολόκληρο το Σατιρικό την χαιρέτισε με την ίδια να αιφνιδιάζεται, να κλείνει το τηλέφωνο στον Λούη, λέγοντας του "Ρε, άντε γεια". Δείτε το σχετικό απόσπασμα που "σκόρπισε" γέλια στο ακροατήριο...

Επόμενο άρθρο

Ατύχημα για την Ελεονώρα Μελέτη – Έκανε ράμματα στο πρόσωπο της...(ΦΩΤΟ

Την αποκάλυψη έκανε ο άνδρας της μέσα από τα social meddia
12/01/2019 - 13:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το μήνυμα του συνθέτη του "Stand by me", Mike Stoller στο "Λούης Night Show"!

Ο Λούης Πατσαλίδης και η Αλέξια τραγουδούν μαζί το "Stand by me" και... εντυπωσιάζουν
14/06/2019 - 14:44

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

Ο Ρέμος στα...ντραμς και ο Λούης στο τραγούδι σε μια special εκπομπή(ΒΙΝΤΕΟ)

Και όμως η κόρη του Ρέμου τραγούδησε πρώτη φορά... Αργυρό!
05/06/2019 - 19:18

"Σπάει τα ταμεία" ο Λούης και στην Ελλάδα! Δείτε απόσπασμα από την εμφάνισή του

Ο Κύπριος, ο Ελλαδίτης και η... βίλα! Τί έγινε στο "Φεστιβάλ Κωμωδίας";
03/06/2019 - 10:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς προηγούμενο οι ροές αιτητών ασύλου μέσω κατεχομένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Φτάνουν με αεροπορικές πτήσεις από Κωνσταντινούπολη και Αττάλεια στο παράνομο Ερκάν

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προειδοποιεί για ισχυρές καταιγίδες και χαλάζι

Εκδόθηκε νέα πορτοκαλί προειδοποίηση για τον καιρό

Με οδηγίες της Νομικής Υπηρεσίας η μετακίνηση του μνημείου Ισαάκ και Σολωμού

Καταγγελία στην Αστυνομία από τον ιδιοκτήτη του τεμαχίου γης στο οποίο ανεγέρθηκε
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Θύμα "εσκεμμένης, προμελετημένης εκτέλεσης" ο Κασόγκι

Τι κατέδειξε η ειδική ανεξάρτητη έρευνα του ΟΗΕ για τον θάνατό του

Προειδοποιεί με κυρώσεις την Τουρκία για τους S-400 ο Τραμπ

Πως σκοπεύουν οι ΗΠΑ να απαντήσουν στον Ερντογάν για την αγορά του πυραυλικού συστήματος

Τα είπαν στην Ουάσιγκτον Μογκερίνι και Πομπέο

Προκλήσεις που αντιμετωπίζουν οι ΗΠΑ και η Ευρώπη στην ατζέντα της συνάντησης

tv news

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ