Ψυχαγωγία

Η Αστέρω διέκοψε το γύρισμα του Λούη και... του "γκρίνιαζε" on air(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστέρω Κυπριανού διακόπτει τηλεφωνικώς το γύρισμα του Λούη Πατσαλίδη στο "Λούης Night Show" και ξεκινά την γκρίνια...

Η γνωστή ηθοποιός πήρε τηλέφωνο τον σύζυγό της και γνωστό stand up comedian εν ώρα γυρίσματος (το οποίο είναι και καθιερωμένο κάθε εβδομάδα), με τον ίδιο να απαντάει την κλήση και να προσπαθεί να την "πειράξει" και να τρολάρει το γεγονός.

Ολόκληρο το Σατιρικό την χαιρέτισε με την ίδια να αιφνιδιάζεται, να κλείνει το τηλέφωνο στον Λούη, λέγοντας του "Ρε, άντε γεια". Δείτε το σχετικό απόσπασμα που "σκόρπισε" γέλια στο ακροατήριο...

Επόμενο άρθρο

Ατύχημα για την Ελεονώρα Μελέτη – Έκανε ράμματα στο πρόσωπο της...(ΦΩΤΟ

Την αποκάλυψη έκανε ο άνδρας της μέσα από τα social meddia
12/01/2019 - 13:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει την επίσκεψη του ζεύγους Αναστασιάδη στο Μπάγκιγχαμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει την επίσκεχη τους και χαρίζει στιγμές γέλιου
16/03/2019 - 17:50

Ο Λούης Πατσαλίδης προκαλεί τον... Νίκο Αναστασιάδη να πάει στην εκπομπή του!

Οι "πόρτες" του "Λούης Night Show" είναι ανοικτές για τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας
16/03/2019 - 13:51

Και όμως... τρόλαραν τον Λούη! Η απίστευτη μεταμφίεση στις Απόκριες(ΦΩΤΟ)

Έγινε Λούης Πατσαλίδης για μια ημέρα και κέρδισε τις εντυπώσεις
13/03/2019 - 16:51

Το άρμα του «Λούης Night Show» στην καρναβαλίστικη παρέλαση της Λεμεσού! (ΦΩΤΟ)

Το Λεμεσιανό καρναβάλι ξεκίνησε και δεν θα μπορούσε να απουσιάζει η ομάδα του Λούη
10/03/2019 - 13:11

Όταν οι Λεμεσιανοί δεν αφήσουν σε ησυχία δημοσιογράφο τις Απόκριες(ΒΙΝΤΕΟ)

Το αληθινό κλίμα τις Αποκριάς το μετέφεραν οι περαστικοί on air
09/03/2019 - 15:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αισθητή και στη Λεμεσό η σεισμική δόνηση βορειοανατολικά της Πάφου (ΦΩΤΟ)

Το φαινόμενο παρακολουθείται από το Σεισμολογικό Κέντρο του Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης

Της είπε ότι θα την πάει σπίτι της, την ξεμονάχιασε και τη λήστεψε

Χειροπέδες σε 33χρονο που φέρεται να επιτέθηκε σε γυναίκα με ψαλίδι

Γκανγκστερική καταδίωξη...ανήλικου με προειδοποιητικούς πυροβολισμούς στην Πάφο

Προσπάθησε να χτυπήσει με το αυτοκίνητο αστυνομικό που το κυνηγούσε με μοτοσικλέτα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 09:30DEAL