Ψυχαγωγία

Η Βασίλισσα Ελισάβετ έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκαν ο Χάρι και η Μέγκαν

Τα 93α γενέθλια της γιορτάζει σήμερα η Βασίλισσα Ελισάβετ και ο ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν ευχήθηκαν στην "γιαγιά" τους μέσω Instagram!

O Δούκας και η Δούκισσα του Σάσεξ εδώ και λίγες ημέρες έχουν τον δικό τους λογαριασμό στο Instagram και έτσι με αφορμή τα γενέθλια της βασίλισσας έκαναν την δική τους ανάρτηση με φωτογραφίες τις βασίλισσας από το παρελθόν αλλά και πιο πρόσφατες μαζί με το ζευγάρι. Μάλιστα στη λεζάντα της φωτογραφίας έγραψαν:

Χρόνια πολλά μεγαλειοτάτη, κυρία, γιαγιά. Σου ευχόμαστε να έχεις την πιο όμορφη ημέρα. Χάρι & Μέγκαν

Δείτε πιο κάτω την ανάρτηση και τις φωτογραφίες που επέλεξαν για να της ευχηθούν: 

 

Επόμενο άρθρο

Τα "καρφιά" του Βρεττού σε πρώην του: "Μόλις βγήκαν στην δημοσιότητα ψωνίστηκαν"

Ο τραγουδιστής απαντά αν είναι ερωτευμένος αυτή την περίοδο
21/04/2019 - 10:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Η έκπληξη των παιδιών της για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια μας δείχνει για πρώτη φορά τον γιο της, Γιώργο
22/07/2019 - 09:06

ΑΕΚ ετών... 25

Γενέθλια μέρα η σημερινή (18/07) για την ομάδα της Λάρνακας
18/07/2019 - 10:00

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο άτομα για υπόθεση απαίτησης περιουσίας με απειλές

Τέθηκαν υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων της Αστυνομίας

Καιρός: Στους 40 βαθμούς Κελσίου ανεβαίνει ο υδράργυρος (ΦΩΤΟ)

Κίτρινη προειδοποίηση για υψηλές θερμοκρασίες από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Νοτιοκορεάτικα πυρά κατά στρατιωτικού αεροσκάφους Ρωσίας για παραβίαση

Είναι η πρώτη φορά που ρωσικό αεροσκάφος παραβίασε τον εναέριο χώρο της Νότιας Κορέας

Στη μάχη με τις φλόγες η Πορτογαλία σε μεγάλη δασική πυρκαγιά κοντά στη Λισαβόνα

Στον αγώνα κατάσβεσης βρίσκονται 1.300 πυροσβέστες με 318 οχήματα και 17 αεροσκάφη

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ