Ψυχαγωγία

Η Beyonce στο νέο της βίντεο κλιπ αλλάζει 10 εμφανίσεις σε μόλις... 4 λεπτά!

Άκρως εντυπωσιακή η Beyonce στο βίντεο κλιπ, με τίτλο "Spirit" που ακούγεται στη νέα ταινία Lion King!

Η τραγουδίστρια δανείζει τη φωνή της στον χαρακτήρα "Νάλα" της ταινίας ενώ το τραγούδι που ερμηνεύει για την ταινία είναι  remake της ομώνυμης ταινίας του 1994. Αυτό όμως που εντυπωσίασε στο βίντεο κλιπ και σχολιάστηκε είναι το γεγονός ότι η τραγουδίστρια δεν αλλάζει μια φόρα ρούχα αλλά... δέκα μέσα σε μόλις 4,5 λεπτά! 

Μάλιστα στο βίντεο κλιπ, βλέπουμε και την επτάχρονη κόρη της σε μια σκηνή ενώ τα σχόλια που έγιναν για όλο το αποτέλεσμα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης είναι πολύ θετικά. 

Δείτε εδώ το βίντεο κλιπ της Beyonce με όλες τις εμφανίσεις της.

a

 

Επόμενο άρθρο

Χωρίς υποψηφιότητα η Τζούλια Ρόμπερτς στα βραβεία Emmy

Η αντίδραση της ηθοποιού μετά την ανακοίνωση των υποψηφιοτήτων
18/07/2019 - 09:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε αιματοκύλισμα με δύο νεκρούς κατέληξε βιντεοσκόπηση βίντεο-κλιπ

Τους "γάζωσαν" με αποτέλεσμα το θάνατο δύο ατόμων και των τραυματισμό έξι
28/12/2019 - 11:58

Beyonce και Adele... στην καλλιτεχνική συνεργασία της χρονιάς!

Όλες οι λεπτομέρειες της μεγάλης συνεργασίας τους
01/10/2019 - 09:28

Μπιγιονσέ: "Είχα φτάσει 99 κιλά αλλά αποδέχομαι το σώμα μου"

Η γνωστή τραγουδίστρια μιλά για τη δύσκολη γέννα των διδύμων και τα κιλά της εγκυμοσύνης
29/07/2019 - 09:22

"Έσπασε" η Beyonce το βασιλικό πρωτόκολλο όταν συναντήθηκε με τη Μέγκαν Μαρκλ!

Όλες οι λεπτομέρειες και γιατί πως απέδειξε ότι η Queen B αν θέλει...το κάνει καλύτερα
20/07/2019 - 19:08

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

Beyonce και Jay -Z τιμήθηκαν με το... Βραβείο Πρωτοπορίας!

Τιμήθηκαν από το GLAAD ως σύμμαχοι της κοινότητας LGBTQ
30/03/2019 - 10:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ψάχνουν τα αίτια της νέας τραγωδίας με θύμα τον 23χρονο Panayot (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστυνομία αυξάνει τις περιπολίες για μείωση των θανατηφόρων δυστυχημάτων

Μοναδικές εικόνες από το κατάλευκο Τρόοδος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χιονόπτωση συνεχίζεται και αύριο σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Προανήγγειλε τη λειτουργία τρένου στα ορεινά ο Κώστας Χαμπιαούρης

Θα εκμεταλλευτεί την προϋπάρχουσα σιδηροδρομική γραμμή - Ποιες κοινότητες θα εξυπηρετεί
Ελλάδα

"Ξήλωσαν" τρία "εργοστάσια" καλλιέργειας κάνναβης στην Αττική (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα εργαστήρια ήταν πλήρως οργανωμένα και διέθεταν σύγχρονο εξοπλισμό για καλλιέργεια

Σεισμός 4,6 ρίχτερ στη Ζάκυνθο

Στα 28,2 χιλιόμετρα εντοπίζεται το εστιακό του βάθος

"Η Ελλάδα προφανώς άρχισε να τρώγεται πάλι και είπαμε να την ξύσουμε"

Τούρκοι χάκερς υποστηρίζουν λένε ότι "χτύπησαν" ελληνικές κρατικές ιστοσελίδες
Διεθνή

«Κατάσταση έκτακτης ανάγκης» κήρυξε η Εθνική Εταιρεία Πετρελαίου της Λιβύης

Οι δυνάμεις Χάφταρ απέκλεισαν τερματικούς σταθμούς εξαγωγής

Προσπάθησαν να εισβάλουν σε θέατρο την ώρα που παρακολουθούσε παράσταση ο Μακρόν

Διαδηλωτές συγκεντρώθηκαν έξω από το κτίριο και φώναζαν "παραιτήσου"

Επτά αγνοούμενοι μετά από χιονοστιβάδα στα Ιμαλάια

Η Νότια Κορέα στέλνει ομάδα τεχνικής βοήθειας στο Νεπάλ για να τους εντοπίσουν

tv news

«24 Ώρες» με τη Μυροφόρα Γεωργίου, τη μάνα και τη σύζυγο δύο αγνοουμένων...

H γυναίκα -σύμβολό της κυπριακής τραγωδίας αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 18/01/2020 - 16:15ΚΡΑΤΑΣ ΜΥΣΤΙΚΟ;