Ψυχαγωγία

Η Beyonce στο νέο της βίντεο κλιπ αλλάζει 10 εμφανίσεις σε μόλις... 4 λεπτά!

Άκρως εντυπωσιακή η Beyonce στο βίντεο κλιπ, με τίτλο "Spirit" που ακούγεται στη νέα ταινία Lion King!

Η τραγουδίστρια δανείζει τη φωνή της στον χαρακτήρα "Νάλα" της ταινίας ενώ το τραγούδι που ερμηνεύει για την ταινία είναι  remake της ομώνυμης ταινίας του 1994. Αυτό όμως που εντυπωσίασε στο βίντεο κλιπ και σχολιάστηκε είναι το γεγονός ότι η τραγουδίστρια δεν αλλάζει μια φόρα ρούχα αλλά... δέκα μέσα σε μόλις 4,5 λεπτά! 

Μάλιστα στο βίντεο κλιπ, βλέπουμε και την επτάχρονη κόρη της σε μια σκηνή ενώ τα σχόλια που έγιναν για όλο το αποτέλεσμα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης είναι πολύ θετικά. 

Δείτε εδώ το βίντεο κλιπ της Beyonce με όλες τις εμφανίσεις της.

a

 

Επόμενο άρθρο

Χωρίς υποψηφιότητα η Τζούλια Ρόμπερτς στα βραβεία Emmy

Η αντίδραση της ηθοποιού μετά την ανακοίνωση των υποψηφιοτήτων
18/07/2019 - 09:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπιγιονσέ: "Είχα φτάσει 99 κιλά αλλά αποδέχομαι το σώμα μου"

Η γνωστή τραγουδίστρια μιλά για τη δύσκολη γέννα των διδύμων και τα κιλά της εγκυμοσύνης
29/07/2019 - 09:22

"Έσπασε" η Beyonce το βασιλικό πρωτόκολλο όταν συναντήθηκε με τη Μέγκαν Μαρκλ!

Όλες οι λεπτομέρειες και γιατί πως απέδειξε ότι η Queen B αν θέλει...το κάνει καλύτερα
20/07/2019 - 19:08

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

Beyonce και Jay -Z τιμήθηκαν με το... Βραβείο Πρωτοπορίας!

Τιμήθηκαν από το GLAAD ως σύμμαχοι της κοινότητας LGBTQ
30/03/2019 - 10:45

Δημόσια "στήριξη" στην Μέγκαν Μαρκλ από... Beyonce και Jay Ζ! (ΦΩΤΟ)

Το βραβείο, το ευχαριστήριο μήνυμα και η Μέγκαν σε ρόλο "βασίλισσας"...
22/02/2019 - 12:20

Η Μπιγιονσέ δίνει δωρεάν εισιτήρια για τις συναυλίες της υπό έναν όρο!

Ποιά ήταν η αντίδραση των θαυμαστών τους όταν το έμαθαν;
01/02/2019 - 13:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μητέρα και κόρη συνελήφθησαν στην κατεχόμενη Μόρφου από τις λεγόμενες "αρχές

Προέβαλαν ως πρόφαση ότι φωτογράφιζαν σε απαγορευμένη περιοχή

"Δυστυχώς δεν αλλάζουν όλα από τη μια μέρα στην άλλη" λέει ο Βύρας (ΦΩΤΟ)

Αυτοψία Δημάρχου Λάρνακας στις πληγείσες περιοχές

Αψήφησαν τις βροχές και έστειλαν μήνυμα ελπίδας για τα παιδιά με καρκίνο (ΦΩΤΟ)

"Είναι τα ψυχικά αποθέματα που αποδεικνύουν το πόση δύναμη έχουμε μέσα μας"
Ελλάδα

Τσίπρας: Υπάρχει αδράνεια στην εξωτερική πολιτική της ελληνικής κυβέρνησης

"Ο Μητσοτάκης δεν έχει διάθεση για μια ενεργητική πολιτική και στάση απέναντι στην Άγκυρα"

Συναντά τον Γερμανό ομόλογό του αύριο ο Έλληνας ΥΠΕΞ

Θα συζητήσουν για την κατάσταση στην Ανατολική Μεσόγειο και το Αιγαίο

Οι πύρινες "γλώσσες" έζωσαν δυο χωριά στη Ζάκυνθο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για την κατάσβεση πυρκαγιάς που μαίνεται ανεξέλεγκτη
Διεθνή

Βόμβες μολότοφ και τούβλα "εκτόξευσαν" διαδηλωτές στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Με βίαια επεισόδια σημαδεύτηκε και η σημερινή ημέρα

"Απειλή" χαρακτηρίζει η ΕΕ τις επιθέσεις με drones στη Σαουδική Αραβία

Σε "απόλυτη αυτοσυγκράτηση και αποκλιμάκωση" καλεί η Φεντερίκα Μογκερίνι

"Έφυγε" η χήρα του εκλιπόντος προέδρου της Τυνησίας ανήμερα των εκλογών

Η Καντλία Φαράτ άφησε σήμερα την τελευταία της πνοή

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

Η νέα δραματική σειρά του Alpha «Αστέρια στην άμμο» κάνει πρεμιέρα την Κυριακή!

Μια αληθινή ιστορία βασισμένη στο ομότιτλο βιβλίο της Ρένας Ρώσση - Ζαΐρη (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/09/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ