Ψυχαγωγία

Η Βικτώρια Μπέκαμ...απαντά: Κόβεται το σεξ με τον Ντέιβιντ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή The View του αμερικάνικου δικτύου ABC βρέθηκε η Βικτόρια Μπέκαμ και μεταξύ άλλων μίλησε για τον άνδρα της, Ντέιβιντ Μπέκαμ με τον οποίο συμπλήρωσαν φέτος 20 χρόνια γάμου. Ο έρωτας, η σχέση, η φθορά αλλά και το...κρεβάτι τους, μπήκαν στο στόχαστρο της δημοσιογράφου.

Η Βικτόρια ανέφερε τί την κέρδισε στον άντρα της:

 «Προφανώς και είναι απίστευτα όμορφος, αλλά ο Ντέιβιντ είναι ο πιο υπέροχος άνδρας και φανταστικός πατέρας και αληθινή έμπνευση για όλους μας. Εργάζεται πολύ σκληρά. Είμαι πολύ τυχερή που έχω βρεί την αδερφή ψυχή μου».

Ωστόσο η παρουσιάστρια Τζόι Μπεχάρ προχώρησε με χιούμορ: «Πρέπει να είσαι φίλος με κάποιον μετά από τόσα χρόνια που περάσατε μαζί. Γιατί από σεξ, ε...», με την Βικτόρια Μπέκαμ να της απαντάει γελώντας: «Μην ανησυχείς γι’ αυτό!».

Επόμενο άρθρο

Ο Σάββας Πούμπουρας μας δείχνει το νέο του σπίτι στην...Κύπρο(ΒΙΝΤΕΟ)

Αγόρασε μαζί με τη σύζυγό του ένα διαμέρισμα και μας αποκαλύπτουν το σαλόνι τους
20/10/2019 - 15:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το εμπνευσμένο υγιεινό πρωινό της Βικτόρια Μπέκαμ από την...Παλαιά Διαθήκη(ΦΩΤΟ)

Το μη συνηθισμένο τοστ που έχει βάση το αβοκάντο!
18/01/2020 - 18:59

Προσοχή! Αν νιώσεις αυτό μετά το σεξ, πρέπει να πας αμέσως στο γιατρό!

Όλα όσα αξίζει να γνωρίζεις για την σεξουαλική σου υγεία
15/01/2020 - 18:13

Ποια ώρα γίνεται το καλύτερο σεξ; Η απάντηση θα χαροποιήσει κάποιους...

Η επιστημονική απάντηση στο ερώτημα "γιατί αρέσει στους άνδρες το πρωινό σεξ"
12/01/2020 - 19:00

Aυτή είναι η πιο δημοφιλής τάση στο... σεξ σύμφωνα με το Google!

Τί αναζητά ο κόσμος σε σχετική έρευνα δεκαετίας
10/01/2020 - 18:17

Σε αυτές τις χώρες οι γυναίκες χαίρονται περισσότερο το σεξ!

H 20άδα των χωρών που περνά περισσότερο χρόνο στον έρωτα
10/01/2020 - 14:30

Έρευνα: Αυτές είναι οι 5 αγαπημένες στάσεις των γυναικών στο...σεξ(ΦΩΤΟ)

Μάθε για να ξέρεις τι θέλουν περισσότερο στον ερωτικό τομέα
09/01/2020 - 17:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απροσπέλαστοι δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και κυκλοφοριακό χάος στα ορεινά (VID)

Κλειστός ο δρόμος προς τον Όλυμπο λόγω πυκνής τροχαίας κίνησης

Επικίνδυνος ο αυτοκινητόδρομος Λεμεσού – Πάφου λόγω χιονόνερου

Ποιοι δρόμοι είναι κλειστοί λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων

Εντυπωσιακή προσγείωση στρατιωτικού ελικοπτέρου στο ΓΝ Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες από άσκηση αεροδιακομιδής ασθενούς στο ελικοδρόμιο του νοσηλευτηρίου
Ελλάδα

Χειροπέδες σε μέλος κυκλώματος με παράνομες υιοθεσίες

Δεν γνώριζε πως βρισκόταν στη λίστα των καταζητούμενων προσώπων και επέστρεψε στην Ελλάδα

Εξαρθρώθηκε εγκληματική ομάδα στην Αθήνα που είχε συλληφθεί άλλες 100 φορές

Διέπρατταν ληστείες, κλοπές και διακινούσαν ναρκωτικά

Η Γαλλία στο πλευρό της Ελλάδας για την αντιμετώπιση του μεταναστευτικού

Οι δύο πλευρές συμφώνησαν για συνέχιση των επαφών ενόψει των προσεχών διαπραγματεύσεων
Διεθνή

Τραγωδία στην Τσεχία: Οκτώ νεκροί από φωτιά σε κέντρο για ΑμεΑ

Οι περισσότεροι έχασαν τη ζωή τους λόγω ασφυξίας λένε οι πυροσβέστες

Πέντε άμαχοι σκοτώθηκαν σε ρωσική αεροπορική επιδρομή στο Χαλέπι

Δυο παιδιά ανάμεσα στα θύματα, σύμφωνα με ΜΚΟ

Παρίσι: 30 συλλήψεις στη νέα κινητοποίηση των "κίτρινων γιλέκων"

Τάσσονται κατά των μεταρρυθμίσεων της κυβέρνησης για συντάξεις και ασφαλιστικό σύστημα

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ