Ψυχαγωγία

Η Βικτώρια Μπέκαμ...απαντά: Κόβεται το σεξ με τον Ντέιβιντ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή The View του αμερικάνικου δικτύου ABC βρέθηκε η Βικτόρια Μπέκαμ και μεταξύ άλλων μίλησε για τον άνδρα της, Ντέιβιντ Μπέκαμ με τον οποίο συμπλήρωσαν φέτος 20 χρόνια γάμου. Ο έρωτας, η σχέση, η φθορά αλλά και το...κρεβάτι τους, μπήκαν στο στόχαστρο της δημοσιογράφου.

Η Βικτόρια ανέφερε τί την κέρδισε στον άντρα της:

 «Προφανώς και είναι απίστευτα όμορφος, αλλά ο Ντέιβιντ είναι ο πιο υπέροχος άνδρας και φανταστικός πατέρας και αληθινή έμπνευση για όλους μας. Εργάζεται πολύ σκληρά. Είμαι πολύ τυχερή που έχω βρεί την αδερφή ψυχή μου».

Ωστόσο η παρουσιάστρια Τζόι Μπεχάρ προχώρησε με χιούμορ: «Πρέπει να είσαι φίλος με κάποιον μετά από τόσα χρόνια που περάσατε μαζί. Γιατί από σεξ, ε...», με την Βικτόρια Μπέκαμ να της απαντάει γελώντας: «Μην ανησυχείς γι’ αυτό!».

Επόμενο άρθρο

Ο Σάββας Πούμπουρας μας δείχνει το νέο του σπίτι στην...Κύπρο(ΒΙΝΤΕΟ)

Αγόρασε μαζί με τη σύζυγό του ένα διαμέρισμα και μας αποκαλύπτουν το σαλόνι τους
20/10/2019 - 15:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κόντε: «Μόνο από κάτω και μόνο με τις γυναίκες τους»

Οι συμβουλές του Ιταλού τεχνικού στους ποδοσφαιριστές του για τις σεξουαλικές τους πράξεις
22/11/2019 - 14:40

Αυτή είναι η καλύτερη στάση στο σεξ! Οι ειδικοί αποφάσισαν και εξηγούν το γιατί

Η στάση "πολυέλαιος" που θα αλλάξει ότι ξέρεις μέχρι σήμερα για τον έρωτα...
17/11/2019 - 13:16

Η Τάμτα έβγαλε τραγούδι για το σεξ... με τον "πρώην" της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Tο σεξ με τον πρώην ξέρεις ότι είναι το...καλύτερο"
15/11/2019 - 19:01

Αυτό είναι το πιο "ικανό" σεξουαλικό όργανο (μετά τον εγκέφαλο)

Μπορεί να κάνει την διαφορά και δεν είναι αυτό που φαντάζεσαι
10/11/2019 - 11:42

Σεξ: Οι τρείς τροφές που.... το κάνουν καλύτερο!

H λύση είναι για ακόμη μια φορά στην διατροφή σου
08/11/2019 - 23:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έλυσε τις απορίες των μαθητών για το ΓεΣΥ ο Υπουργός Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν πολύ καλά διαβασμένα για θέματα ευρύτερα του τομέα της υγείας τα παιδιά

"Η πολιτεία είναι υπεύθυνη για τον ευνουχισμό του θεάτρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτυρήθηκαν έξω από το Ανώτατο για την παγοποίηση στις θεατρικές χορηγίες

Μετέτρεψε το αυτοκίνητο του σε...καντίνα ναρκωτικών (BINTEO)

Βρήκαν 11 κιλά κάνναβης στο όχημα του και άλλα στο σπίτι του
Ελλάδα

Νεκρός πλοίαρχος από πυρκαγιά σε ελληνικό πλοίο στη Βραζιλία

Επέβαιναν είκοσι επτά μέλη πληρώματος που ανέλαβαν την κατάσβεση

«Η Ελλάδα δεν είναι πλέον ξέφραγο αμπέλι»

Βέλτιστες λύσεις δεν υπάρχουν, τόνισε ενώπιον της Βουλής ο Έλληνας Πρωθυπουργός

«Καζάνι που βράζει» ξανά η ΑΣΟΕΕ με νέα επεισόδια και ανακατάληψη του υπογείου

«Το υπόγειο μας ανήκει» δήλωσε η ομάδα των καταληψιών
Διεθνή

Σάσσεξ: Παρανάλωμα του πυρός το μεγάλο ξενοδοχείο «Claremont» (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτιά επεκτάθηκε πολύ γρήγορα, ενώ υπάρχουν αναφορές και για τραυματίες

Πάγωσε το δικαστήριο όταν αποκάλυψε ότι πέρασε τη γυναίκα του από μηχανή κιμά

Με απόλυτη ψυχραιμία, ο δολοφόνος περιέγραψε το φρικιαστικό του έγκλημα

Άγρια δολοφονία επτά ανθρώπων σε παραθαλάσσιο θέρετρο στην Ονδούρα

Άλλοι δύο άνθρωποι τραυματίστηκαν στην επίθεση ενόπλων

tv news

To «Soundtrack Of Love» έρχεται με 5 νέες ιστορίες και τον Σάββα Πούμπουρα...

Κυριακή 24 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα...

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Β' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ