Ψυχαγωγία

Η δήλωση του Τζέιμς Μπλαντ για τους Rolling Stones που θα συζητηθεί

Ο Τζέιμς Μπλαντ πιστεύει ότι στην έως τώρα καριέρα του είχε τουλάχιστον μία επιτυχία - ορόσημο, που δεν έχουν φθάσει ακόμη οι Rolling Stones.

Σε συνέντευξή του στο Esquire, ο 45χρονος Άγγλος τραγουδιστής έκανε την περίεργη σύγκριση μεταξύ του εαυτού του και του θρυλικού αγγλικού ροκ συγκροτήματος όταν αναφέρθηκε στο single του "You're Beautiful" του 2005.

"Νομίζω ότι οι περισσότεροι μουσικοί και συγκροτήματα ψάχνουν για μία μεγάλη επιτυχία" δήλωσε ο Μπλαντ. "Ξέρετε, νομίζω ότι οι Rolling Stones εξακολουθούν να ψάχνουν” υποστήριξε.

Είμαι αρκετά τυχερός που το κατάφερα, τόνισε ο τραγουδιστής αναφερόμενος στη μεγάλη επιτυχία του "You're Beautiful" στις αρχές της καριέρας του.

"Σε κρατά πολύ καλά προσγειωμένο" εξήγησε. "Κάποιος μπορεί να πει: «Aυτό το τραγούδι είναι απλώς τεράστια επιτυχία», και όμως, στην Αμερική ή ας πούμε, στη Γαλλία, αυτό είναι πάντα μύθος ... Σημαίνει ότι δεν μπορείς να πάρεις τίποτα ως δεδομένο” υπογράμμισε.

Πηγή
ΑΠΕ-ΜΠΕ
Επόμενο άρθρο

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Το unfollow στον Λιάγκα και το block στην Τσολάκη!

Όσα δήλωσε και ο λόγος που έκανε ακόμα και την φίλη του, Μαίρη Συνατσάκη unfollow
15/10/2019 - 12:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μικ Τζάγκερ: Η πρώτη φωτογραφία μετά την σοβαρή επέμβαση στην καρδιά του (ΦΩΤΟ)

O frontman των Rolling Stones καθησύχασε τους θαυμαστές του...
13/04/2019 - 16:44

Εσπευσμένα στο χειρουργείο ο Μικ Τζάγκερ

Το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει ο frontman των Rolling Stones και το μήνυμα του
02/04/2019 - 11:18

Αυτός είναι ο λόγος που οι Rolling Stones αναβάλλουν την περιοδεία τους

Το πρόβλημα υγείας και η επίσημη ανακοίνωση
31/03/2019 - 11:34

Οι Rolling Stones περιοδεύουν ξανά στην Ευρώπη

Οι "παππούδες της ροκ" θα παίξουν σε ευρωπαϊκούς "ναούς" του αθλητισμού
26/02/2018 - 15:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

5G στην Κύπρο: Ο Υφυπουργός Καινοτομίας απαντά στις ερωτήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα αλλάξει, τα οφέλη της τεχνολογικής εξέλιξης και η απάντηση στις ανησυχίες

Η μάχη για το μεροκάματο κάτω από τον καυτό ήλιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοψία του Alpha σε εργοτάξιο στη Λευκωσία εν ώρα ισχύς κίτρινης προειδοποίησης

Ένα "εισαγόμενο" κρούσμα από Αλβανία και "μπλόκο" στη Σερβία (BINTEO)

Φωνάζουν οι διοργανωτές γάμων και ζητούν αύξηση αριθμού των καλεσμένων έστω από Σεπτέμβριο
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

"Έπεσε" ξανά το WhatsApp παγκοσμίως

"Συνδέεται" και δεν στέλνει τα μηνύματα αφήνοντας εκατομμύρια χρήστες στο...περίμενε

Δραματικοί τόνοι ΠΟΥ και αγωνιώδεις εκκλήσεις για συμμόρφωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόνο τις τελευταίες 5 μέρες, ένα εκατομμύριο άνθρωποι νόσησαν από κορωνοϊό

Εκτελέστηκε θανατοποινίτης που σκότωσε ζεύγος και την κόρη τους σε ληστεία

Τα τελευταία λόγια του πρώτου καταδίκου που εκτελέστηκε τα τελευταία 17 χρόνια

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 23:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ