Ψυχαγωγία

Η Εβελίνα Σκίτσκο μιλά για τη σχέση της με γνωστό Κύπριο ποδοσφαιριστή

Η Εβελίνα Σκίτσκο διανύει μια από τις καλύτερες φάσεις της ζωής της τόσο επαγγελματικά όσο και προσωπικά. Το όμορφο μοντέλο που γνωρίσαμε από το "Greece's Νext top model" σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Down Town και τον δημοσιογράφο, Αλέξανδρο Πρίφτη, μίλησε για τη σχέση της με τον ποδοσφαιριστή, Ευγένιο Αντωνίου. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Είναι γνωστό πια ότι έχεις σχέση με τον ποδοσφαιριστή, Ευγένιο Αντωνίου. Πόσο καιρό είστε μαζί;

Και που το κρύβαμε, το μάθατε! (γελάμε). Αστειεύομαι, γιατί δεν μου αρέσει να κρύβω τη ζωή μου, αλλά να την προστατεύω. Έχω κι ένα παιδί, οπότε είμαι δύο φορές προστατευτική. Επειδή δεν είμαστε πάρα πολύ καιρό μαζί, θέλω να είμαι προσεκτική στο τι λέω και στο τι κάνω, για να μην εκτεθεί καμία πλευρά.

Πώς θα χαρακτήριζες τη σχέση σας;

Τρυφερή. Πολύ γλυκιά και όμορφη. Η σχέση μας έχει τα στοιχεία που αγάπησα στον Ευγένιο.

 

ζ

 

Έτσι είναι κι εκείνος;

Μα, ναι, είναι πολύ γλυκός, υποστηρικτικός, ευγενής κι έχει κατανόηση. Με στήριξε πολύ μέχρι σήμερα και συνεχίζει να το κάνει. Επίσης, κάτι που είναι πολύ σημαντικό για εμένα είναι ότι αγαπάει πολύ τη μικρή.

Συγκατοικείτε;

Όχι, είναι πολύ νωρίς ακόμη για κάτι τέτοιο. Ο καθένας έχει τον χώρο του.

Το γεγονός ότι έχεις ήδη ένα παιδί, σε κάνει να είσαι πιο επιφυλακτική με έναν νέο σύντροφο;

Εννοείται αυτό. Δεν είμαι μόνη μου. Πρέπει να είμαι πολύ προσεκτική στις κινήσεις μου, στα λόγια, στις πράξεις, στα πάντα. Εγώ θέλω να είμαι με έναν άνθρωπο, με τον οποίο θα περάσω το υπόλοιπο της ζωή μου μαζί του.

Δεύτερο παιδί θα ήθελες; Θα έκανες ένα τέτοιο βήμα με τον Ευγένιο;

Δεύτερο παιδί και, γενικά, οικογένεια, φυσικά και θέλω. Λατρεύω τα παιδιά! Δεν πιστεύω ότι ο γάμος είναι απαραίτητος, αλλά μου αρέσει το μυστήριο αυτό. Οπότε, θα παντρευόμουν κιόλας. Μακάρι να πάνε όλα καλά στη σχέση, με την οποία είμαι σήμερα και να κάνουμε αυτά τα βήματα. Το μέλλον θα δείξει, είναι πολύ νωρίς ακόμα. Προς το παρόν θέλω να αφοσιωθώ στη δουλειά μου.

Επόμενο άρθρο

Το δώρο του πρίγκιπα Χάρι για την πρώτη επέτειο γάμου με την Μέγκαν Μαρκλ!(ΦΩΤΟ)

Τι χάρισε στην σύζυγο του ο πρίγκιπας και ο συμβολισμός του
12/06/2019 - 10:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εβελίνα Σκίτσκο: Το πρώτο μπάνιο και οι...εντυπωσιακές αναλογίες της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρει στη παραλία μόνο με το μπικίνι και καλωσορίζει το φετινό καλοκαίρι
18/05/2020 - 11:33

Eβελίνα Σκίτσκο: Η κόρη της έγινε 2 χρονών και το...γιορτάζει (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία μαμάς - κόρης - νονάς και το πάρτυ έκπληξη με θέμα την...Miney Mouse
27/12/2019 - 15:06

Eβελίνα Σκίτσκο–Ευγένιος Αντωνίου: Ρομαντικό ταξίδι στην Κωνσταντινούπολη (ΦΩΤΟ)

Η εξόρμηση του ζευγαριού εν όψει εορτών, οι βόλτες στα δρομακια της πολης και ο.."Saltbae"
23/12/2019 - 16:21

Εβελίνα Σκίτσκο: Το bullying και ο έρωτας με τον...ποδοσφαιριστή

"Δεν ήμουν ποτέ η ωραία του σχολείου" Η σχέση με τον πατέρα της κόρης της και ο...Ευγένιος
16/12/2019 - 14:26

Εβελίνα Σκίτσκο: Τα τρυφερά λόγια στο σύντροφό της και πότε θα ντυθεί...νυφούλα

Το γνωστό μοντέλο "στάζει μέλι" για τον ποδοσφαιριστή Ευγένιο Αντωνίου
18/11/2019 - 17:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στη Βηρυτό το ημερολόγιο δείχνει ακόμη 04 Αυγούστου και το ρολόι 18:08 (ΦΩΤΟ)

Εικόνες αποκάλυψης από το "σημείο μηδέν" του Λιβάνου, αποκλειστικά στο alphanews.live

Αυτά είναι τα 5 σημεία όπου συγκεντρώνεται η βοήθεια για τον Λίβανο

Ενεργοποιήθηκε στην Κύπρο το Κέντρο Διαχείρισης για παροχή βοήθειας

Ούτε ενημέρωση, ούτε αίτημα έχει η Αστυνομία για τον Ρώσο ιδιοκτήτη του "Rhosus"

Οι κυπριακές Αρχές επικοινώνησαν με την Interpol Βηρυτού για παροχή οποιασδήποτε βοήθειας
Ελλάδα

«Η Κύπρος δεν κείται μακράν»: Το κείμενο 81 προσωπικοτήτων στην Ελλάδα

Υποστηρίζεται ότι οι ενέργειες της Τουρκίας αποσκοπούν να διασπάσουν Κύπρο και Ελλάδα

Βηρυτός: Υποβάλλονται σε χειρουργικές επεμβάσεις οι δυο Έλληνες που είναι σοβαρά

Πώς έζησε ο Πρόεδρος της Ελληνικής κοινότητας τη στιγμή της έκρηξης

124 κρούσματα και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Δεκαπέντε εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

6 Αυγούστου 1945: Από τη Χιροσίμα στην φονική έκρηξη της Βηρυτού (ΒΙΝΤΕΟ)

Εν μέσω πανδημίας ο πλανήτης αποτίει φόρο τιμής ενώ παρακολουθεί το δράμα του Λιβάνου

Μουεζίνης πέθανε ξαφνικά μέσα στην Αγία Σοφία

Απεβίωσε από καρδιακή προσβολή την ώρα που υπηρετούσε ως εθελοντής καθοδηγητής

ΗΠΑ: Κατέγραψαν 53.00 νέα κρούσματα σε μόλις ένα εικοσιτετράωρο

Την ίδια ώρα ακόμη 1.262 ασθενείς έχασαν τη ζωή τους

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 06/08/2020 - 12:15DEAL