Ψυχαγωγία

Η Εβελίνα Σκίτσκο μιλά για τη σχέση της με γνωστό Κύπριο ποδοσφαιριστή

Η Εβελίνα Σκίτσκο διανύει μια από τις καλύτερες φάσεις της ζωής της τόσο επαγγελματικά όσο και προσωπικά. Το όμορφο μοντέλο που γνωρίσαμε από το "Greece's Νext top model" σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Down Town και τον δημοσιογράφο, Αλέξανδρο Πρίφτη, μίλησε για τη σχέση της με τον ποδοσφαιριστή, Ευγένιο Αντωνίου. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Είναι γνωστό πια ότι έχεις σχέση με τον ποδοσφαιριστή, Ευγένιο Αντωνίου. Πόσο καιρό είστε μαζί;

Και που το κρύβαμε, το μάθατε! (γελάμε). Αστειεύομαι, γιατί δεν μου αρέσει να κρύβω τη ζωή μου, αλλά να την προστατεύω. Έχω κι ένα παιδί, οπότε είμαι δύο φορές προστατευτική. Επειδή δεν είμαστε πάρα πολύ καιρό μαζί, θέλω να είμαι προσεκτική στο τι λέω και στο τι κάνω, για να μην εκτεθεί καμία πλευρά.

Πώς θα χαρακτήριζες τη σχέση σας;

Τρυφερή. Πολύ γλυκιά και όμορφη. Η σχέση μας έχει τα στοιχεία που αγάπησα στον Ευγένιο.

 

ζ

 

Έτσι είναι κι εκείνος;

Μα, ναι, είναι πολύ γλυκός, υποστηρικτικός, ευγενής κι έχει κατανόηση. Με στήριξε πολύ μέχρι σήμερα και συνεχίζει να το κάνει. Επίσης, κάτι που είναι πολύ σημαντικό για εμένα είναι ότι αγαπάει πολύ τη μικρή.

Συγκατοικείτε;

Όχι, είναι πολύ νωρίς ακόμη για κάτι τέτοιο. Ο καθένας έχει τον χώρο του.

Το γεγονός ότι έχεις ήδη ένα παιδί, σε κάνει να είσαι πιο επιφυλακτική με έναν νέο σύντροφο;

Εννοείται αυτό. Δεν είμαι μόνη μου. Πρέπει να είμαι πολύ προσεκτική στις κινήσεις μου, στα λόγια, στις πράξεις, στα πάντα. Εγώ θέλω να είμαι με έναν άνθρωπο, με τον οποίο θα περάσω το υπόλοιπο της ζωή μου μαζί του.

Δεύτερο παιδί θα ήθελες; Θα έκανες ένα τέτοιο βήμα με τον Ευγένιο;

Δεύτερο παιδί και, γενικά, οικογένεια, φυσικά και θέλω. Λατρεύω τα παιδιά! Δεν πιστεύω ότι ο γάμος είναι απαραίτητος, αλλά μου αρέσει το μυστήριο αυτό. Οπότε, θα παντρευόμουν κιόλας. Μακάρι να πάνε όλα καλά στη σχέση, με την οποία είμαι σήμερα και να κάνουμε αυτά τα βήματα. Το μέλλον θα δείξει, είναι πολύ νωρίς ακόμα. Προς το παρόν θέλω να αφοσιωθώ στη δουλειά μου.

Επόμενο άρθρο

Το δώρο του πρίγκιπα Χάρι για την πρώτη επέτειο γάμου με την Μέγκαν Μαρκλ!(ΦΩΤΟ)

Τι χάρισε στην σύζυγο του ο πρίγκιπας και ο συμβολισμός του
12/06/2019 - 10:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eβελίνα Σκίτσκο: Η κόρη της έγινε 2 χρονών και το...γιορτάζει (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία μαμάς - κόρης - νονάς και το πάρτυ έκπληξη με θέμα την...Miney Mouse
27/12/2019 - 15:06

Eβελίνα Σκίτσκο–Ευγένιος Αντωνίου: Ρομαντικό ταξίδι στην Κωνσταντινούπολη (ΦΩΤΟ)

Η εξόρμηση του ζευγαριού εν όψει εορτών, οι βόλτες στα δρομακια της πολης και ο.."Saltbae"
23/12/2019 - 16:21

Εβελίνα Σκίτσκο: Το bullying και ο έρωτας με τον...ποδοσφαιριστή

"Δεν ήμουν ποτέ η ωραία του σχολείου" Η σχέση με τον πατέρα της κόρης της και ο...Ευγένιος
16/12/2019 - 14:26

Εβελίνα Σκίτσκο: Τα τρυφερά λόγια στο σύντροφό της και πότε θα ντυθεί...νυφούλα

Το γνωστό μοντέλο "στάζει μέλι" για τον ποδοσφαιριστή Ευγένιο Αντωνίου
18/11/2019 - 17:53

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ο έρωτας και το τρυφερό φιλί στο... ασανσέρ

Η φωτοφραφία στα social media και το γλυκό στιγμιότυπο
19/10/2019 - 17:26

Εβελίνα Σκίτσκο: Full in loved με τον ποδοσφαιριστή...Ευγένιο Αντωνίου (ΦΩΤΟ)

Οι χαλαρές στιγμές του ζευγαριού και όλες οι λεπτομέρειες
06/10/2019 - 13:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπερχείλισε και το όγδοο φράγμα της Πάφου

Το φράγμα Μαυροκόλυμπου που παρέχει νερό ύδρευσης σε μια μεγάλη περιοχή

Αυτό είναι το πλάνο δράσης για αντιμετώπιση κρουσμάτων του κοροναϊού στην Κύπρο

Πως θα ανταποκριθούν οι Ιατρικές Υπηρεσίες του Υπουργείου Υγείας σε τέτοιο ενδεχόμενο
Ελλάδα

Ληστεία Σχοινά-Γαρμπή: Έδεσαν και το γιο τους οι τέσσερις ένοπλοι κουκουλοφόροι

Έστησαν καρτέρι στη Γαρμπή, απείλησαν τον Σχοινά να του "φυτέψουν σφαίρα" και τους έκλεψαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο
Διεθνή

Κουβάλησε στους ώμους του το φέρετρο θύματος του σεισμού ο Ερντογάν (ΦΩΤΟ)

Ακύρωσε το πρόγραμμά του και μετέβη στην σεισμόπληκτη επαρχία Ελαζίγ

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 20:20ALPHA NEWS