Ψυχαγωγία

Η Έβελυν Καζαντζόγλου μιλά για τη σχέση με τον Τζωρτζ Παπακώστα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση της με τον Τζορτς Παπακώστα. Το μοντέλο και fashion blogger βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά "Το Πρωινό" και μίλησε για τον σύντροφο της, την πρώτη γνωριμία και πως ξεκίνησε η σχέση τους. Η ίδια δήλωσε: 

Γνωριστήκαμε στο μαγαζί του όταν είχα πάει για την παρουσίαση παπουτσιών της Μαίρης Συνατσάκη. Νόμιζα ότι τον ήξερα, λόγω του Instagram και πήγα και τον χαιρέτησα. Είπα “γεια σας, τι κάνετε;” και μου απάντσε: “Δεν γνωριζόμαστε". Και μετά ξεκινήσαμε να μιλάμε και κάπως έτσι ξεκίνησε μια συζύτηση η οποία κράτησε πολύ καιρό. Είμαστε μαζί από τον Δεκέμβριο. 

Δείτε όλα όσα δήλωσε για τη σχέση της: 

Επόμενο άρθρο

Όλα όσα έγιναν στα Billboard Music Awards 2019 - Οι μεγάλοι νικητές! (ΦΩΤΟ)

Η εμφάνιση της Μαντονα που κόστισε πέντε εκατομμύρια και εντυπωσίασε το κοινό
02/05/2019 - 13:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Party στην πισίνα για Πέτρο - Βάλια και η εκθαμβωτική... Έβελυν (ΦΩΤΟ)

Η παρέα που βρέθηκε μαζί με το ζευγάρι και οι φωτογραφίσεις
24/05/2020 - 10:50

Η Kαζαντζόγλου ως παραδοσιακή νοικοκυρά δεν είναι αυτό που...φαντάζεσαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χιουμοριστικό στιγμιότυπο και η εναλλακτική αμφίεση ως μοντέρνα δούλα και κυρά
01/04/2020 - 12:20

Το εντυπωσιακό outfit της Έβελυν Καζαντζόγλου που "ζήλεψε" η...Νέα Υόρκη (ΦΩΤΟ)

Ποιός Κύπριος σχεδιαστής μόδας κρύβεται πίσω από το custom - made κοστούμι;
10/02/2020 - 17:50

Οριστικός ο χωρισμός της Έβελυν Καζαντζόγλου και του Τζωρτζ Παπακώστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η επιβεβαίωση του χωρισμού και όλες οι λεπτομέρειες
04/09/2019 - 16:40

Τίτλοι τέλους στη σχέση της Έβελυν Καζαντζόγλου και του Τζώρτζ Παπακώστα

Το ζευγάρι απόφασισε να τραβήξει χωριστούς δρόμους
04/09/2019 - 09:53

"Κόλαση" η Έβελυν Καζαντζόγλου στην αμμουδιά της Μυκόνου(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει και μας δείχνει τα προσόντά της...
23/07/2019 - 15:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξέφυγε η χρήση των πυροτεχνημάτων...Τεράστιοι οι κίνδυνοι που ελλοχεύουν (VID)

Τι δηλώνει η Αστυνομία για το φαινόμενο που λαμβάνει όλο και μεγαλύτερες διαστάσεις

500 πακέτα αναχωρούν για την αιμορραγούσα Βηρυτό με ειδικές πτήσεις της ΚΔ (VID)

Το τεράστιο κύμα αγάπης και προσφοράς στον λυγισμένο Λίβανο συνεχίζει ακατάπαυστα

Σειρές με άδειες ξαπλώστρες στο Μακένζυ λόγω... λυμάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παραλία έχει «σφραγιστεί» με κόκκινες κορδέλες και η είσοδος στο κοινό απαγορεύεται
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Χάος στο Μινσκ: 2 νεκροί και 250 τραυματίες στις βίαιες συγκρούσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός ελέγχου μαίνονται οι αντικυβερνητικές διαδηλώσεις στη Λευκορωσία

Ευθύνες επί ερειπίων: Ενώπιον Εισαγγελέα πρώην και νυν Υπουργοί Λιβάνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βηρυτός εξακολουθεί να θυμίζει εμπόλεμη ζώνη με την οργή του λαού να ξεχειλίζει

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 23:30ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ