Ψυχαγωγία

Η Ειρήνη Παπαδοπούλου απαντά στις φήμες επανασύνδεσης με τον πρώην της

Έντονες είναι οι φήμες τις τελευταίες ημέρες που θέλουν την Ειρήνη Παπαδοπούλου να είναι ξανά μαζί με τον πρώην σύντροφο της, Κώστα Πηλαδάκη. Η τραγουδίστρια μίλησε στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day"  και απάντησε σε όσα ακούγονται δηλώνοντας: 

Χαλάλι και στα δημοσιεύματα. Δεν έχω κάτι να αναφερθώ, γιατί θα έπρεπε να αναφέρομαι συνέχεια κάθε φορά που γράφεται κάτι. Και εγώ ξαφνιάστηκα. Δεν έχω κάτι να πω, νομίζω ότι ο χρόνος όλα τα δείχνει. Με πειράζει αν κάτι λέγεται που δεν ισχύει, αλλά το έχω αποδεχτεί αυτό το κομμάτι στη ζωή μου. Αυτή τη στιγμή είμαι σε τόσο έντονους ρυθμούς που δεν ξέρω αν μπορώ να προλάβω και τα προσωπικά. Δόξα τω Θεώ, όμως, η δουλίτσα πάει καλά.

πηλαδακης

 

Επόμενο άρθρο

Συναγερμός στο Instagram! Στον "αέρα" προσωπικά δεδομένα εκατομμυρίων χρηστών

Η επίσημη απάντηση από τον εκπρόσωπο της δημοφιλούς πλατφόρμας κοινωνικής δικτύωσης
22/05/2019 - 14:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παύλος Χαϊκάλης: Η δημόσια "έκκληση" επανασύνδεσης στην πρώην σύντροφο του!

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για την πρώην σύντροφο του
28/07/2019 - 15:37

Ειρήνη Παπαδοπούλου:"Πέρσι ήμουν ένα αγρίμι. Βγήκε όσο πιο έντονα μπορούσε αυτό"

Όσα εξομολογήθηκε η τργαούδιστρια για την δύσκολη περίοδο που πέρασε
21/06/2019 - 09:43

Παντρεύεται η Πάολα! Όλες οι λεπτομέρειες και ο...γαμπρός (ΦΩΤΟ)

Η επανασύνδεση ήρθε με μια πρόταση γάμου και ένα μεγάλο "ναι"
06/06/2019 - 11:05

Πάολα: Επανασύνδεση με τον πρώην σύντροφο της;

Χώρισαν το περασμένο φθινόπωρο και οι φήμες τους θέλουν ξανά μαζί
25/05/2019 - 09:40

Επανασύνδεση για Κατερίνα Καινούργιου και Νάσο Αναστασόπουλο;

Η κίνηση που πυροδότησε τις φήμες επανασύνδεσης...
24/01/2019 - 09:53

Λάουρα Νάργες-Μιχάλης Μουρούτσος: Προσπάθεια επανασύνδεσης;

Η αγάπη και τα θέματα που δεν επιτρέπουν στον Μουρούτσο να προχωρήσει τη ζωή του...
10/12/2018 - 09:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Πατέρας συνελήφθη για απαγωγή του 9χρονου παιδιού του

Η Αστυνομία εντόπισε τον 39χρονο πατέρα που είχε το παιδάκι μαζί του

Άνοιξαν τον χορό της λήψης απεργιακών μέτρων δάσκαλοι, καθηγητές και μαθητές

Την Πέμπτη αποφασίζει και η ΟΛΤΕΚ εάν θα προχωρήσει με λήψη απεργιακών μέτρων

Ευθύνες στις κρατικές υπηρεσίες επιρρίπτει ο πατέρας του 15χρονου Στυλιανού(VID)

Δώδεκα μέρες μετά τον τραγικό θάνατο του γιου του σπάει τη σιωπή του
Ελλάδα

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ

Χειροπέδες σε 55χρονο για την πυρκαγιά στην Κέρκυρα

Για οκτώ περίπου ώρες πυροσβέστες έδιναν μάχη με τις φλόγες
Διεθνή

Στις 10 Νοεμβρίου νέες βουλευτικές εκλογές στην Ισπανία

Ο βασιλιάς Φελίπε Στ` αποφάσισε να μην δώσει εντολή σχηματισμού κυβέρνησης

Εκλογές Ισραήλ - Exit polls: Χωρίς κυβερνητική πλειοψηφία ο Νετανιάχου (ΦΩΤΟ)

Πρώτο κόμμα είναι το «Μπλε και Λευκό» του Μπένι Γκάντζ.

Η Γερμανία θα συνεχίσει το εμπάργκο πώλησης όπλων προς τη Σαουδική Αραβία

Σύμφωνα με την Γερμανίδα Καγκελάριο δεν υπάρχουν οι προϋποθέσεις ώστε να αλλάξει

tv news

Η Αλκμήνη στην εντατική μετά από σοβαρή κρίση.Η Νίκη αντιμέτωπη με την αλήθεια..

«Αστέρια Στην Άμμο» Δείτε την Τετάρτη στο νέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/09/2019 - 06:00KITCHEN LAB