Ψυχαγωγία

Η Ειρήνη Παπαδοπούλου απαντά στις φήμες επανασύνδεσης με τον πρώην της

Έντονες είναι οι φήμες τις τελευταίες ημέρες που θέλουν την Ειρήνη Παπαδοπούλου να είναι ξανά μαζί με τον πρώην σύντροφο της, Κώστα Πηλαδάκη. Η τραγουδίστρια μίλησε στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day"  και απάντησε σε όσα ακούγονται δηλώνοντας: 

Χαλάλι και στα δημοσιεύματα. Δεν έχω κάτι να αναφερθώ, γιατί θα έπρεπε να αναφέρομαι συνέχεια κάθε φορά που γράφεται κάτι. Και εγώ ξαφνιάστηκα. Δεν έχω κάτι να πω, νομίζω ότι ο χρόνος όλα τα δείχνει. Με πειράζει αν κάτι λέγεται που δεν ισχύει, αλλά το έχω αποδεχτεί αυτό το κομμάτι στη ζωή μου. Αυτή τη στιγμή είμαι σε τόσο έντονους ρυθμούς που δεν ξέρω αν μπορώ να προλάβω και τα προσωπικά. Δόξα τω Θεώ, όμως, η δουλίτσα πάει καλά.

πηλαδακης

 

Επόμενο άρθρο

Συναγερμός στο Instagram! Στον "αέρα" προσωπικά δεδομένα εκατομμυρίων χρηστών

Η επίσημη απάντηση από τον εκπρόσωπο της δημοφιλούς πλατφόρμας κοινωνικής δικτύωσης
22/05/2019 - 14:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ειρήνη Παπαδοπούλου:"Πέρσι ήμουν ένα αγρίμι. Βγήκε όσο πιο έντονα μπορούσε αυτό"

Όσα εξομολογήθηκε η τργαούδιστρια για την δύσκολη περίοδο που πέρασε
21/06/2019 - 09:43

Παντρεύεται η Πάολα! Όλες οι λεπτομέρειες και ο...γαμπρός (ΦΩΤΟ)

Η επανασύνδεση ήρθε με μια πρόταση γάμου και ένα μεγάλο "ναι"
06/06/2019 - 11:05

Πάολα: Επανασύνδεση με τον πρώην σύντροφο της;

Χώρισαν το περασμένο φθινόπωρο και οι φήμες τους θέλουν ξανά μαζί
25/05/2019 - 09:40

Επανασύνδεση για Κατερίνα Καινούργιου και Νάσο Αναστασόπουλο;

Η κίνηση που πυροδότησε τις φήμες επανασύνδεσης...
24/01/2019 - 09:53

Λάουρα Νάργες-Μιχάλης Μουρούτσος: Προσπάθεια επανασύνδεσης;

Η αγάπη και τα θέματα που δεν επιτρέπουν στον Μουρούτσο να προχωρήσει τη ζωή του...
10/12/2018 - 09:56

Ρίγη συγκίνησης προκαλεί η ιστορία της 21χρονης Κύπριας στο Πάμε Πακέτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Βρήκε τον πατέρα της που είχε εγκαταλείψει το νησί μας λίγες μέρες πριν γεννηθεί
26/11/2018 - 20:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η ανάγκη θεσμοθέτησης της πολιτικής κηδείας στην Κύπρο (BINTEO)

Τα κενά στη νομοθεσία σύμφωνα με τον θεολόγο Θεόδωρο Κυριακού

Για έκτροπα στα γήπεδα αν ανασταλεί η κάρτα φιλάθλου προειδοποιεί ο Σαββίδης

Ο Υπ. Δικαιοσύνης καλεί τη Βουλή να επανεξετάσει το θέμα

Θέματα παιδείας στο επίκεντρο συνάντησης ΠτΔ - εκπαιδευτικών οργανώσεων

"Κλείδωσε" συνάντηση στις 9 Ιουλίου με ΟΕΛΜΕΚ και ΟΛΤΕΚ και οργανωμένους γονείς
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Η Μαρία Πεϊτσίνοβιτς Μπούριτς στη θέση του ΓΓ του Συμβουλίου της Ευρώπης

Η πενταετής θητεία τηςαρχίζει στς 18 Σεπτεμβρίου του 2019

Δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι θα επιβάλουν κυρώσεις λόγω S400, λέει ο Ερντογάν

"Ο συνεταιρισμός μας με την Αμερική προχωρά στο πλαίσιο μιας στρατηγικής συνεργασίας"

Το "πορτρέτο απόγνωσης" που σόκαρε τον Πάπα Φραγκίσκο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του Όσκαρ και της κόρης του Βαλέρια έκανε τον γύρο του κόσμου

tv news

Ένας μεγάλος κύκλος που περιέλαβε ευτυχισμένες αλλά και δύσκολες στιγμές κλείνει

Δείτε την Πέμπτη στο τελευταίο διπλό επεισόδιο του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένας άγνωστος παρακολουθεί τον Φώτη και πειράζει τη μηχανή του αυτοκινήτου του..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε την Πέμπτη στο προτελευταίο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 27/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ