Ψυχαγωγία

Η Έλεν Ντετζένερις σε Μπραντ Πιτ: «Κάποτε έβγαινα με ένα κορίτσι σου»

Έλεν Ντετζένερις υποδέχτηκε τον Μπραντ Πιτ στην εκπομπή της, με τον οποίο γνωρίζονται εδώ και πολλές δεκαετίες. «Θυμάσαι πότε πρωτοσυναντηθήκαμε;», ρώτησε η 61χρονη παρουσιάστρια τον 55χρονο χολιγουντιανό σταρ. «Θυμάμαι σε ένα pool party της Melissa Etheridge και νομίζω ότι φλερτάρατε το κορίτσι μου».

Τότε η Ντετζένερις τον ρώτησε: «Αλήθεια φλέρταρα το κορίτσι σου;», για να πάρει την απάντηση: «Ναι έτσι νομίζω. Κολακεύτηκα πάντως!».

Αν και αμφότεροι απέφυγαν να αναφέρουν ονόματα, ο Μπραντ Πιτ και η Έλεν Ντετζένερις συνέχισαν την «πικάντικη» συζήτηση για το παρελθόν. «Νομίζω ότι κάποτε έβγαινα με ένα κορίτσι σου. Θα μιλήσουμε γι΄ αυτό αργότερα!». Τότε ο γοητευτικός χολιγουντιανός σταρ της είπε: «Ναι καλύτερα μετά το σόου».

Εντυπωσιακή ήταν και η είσοδος του Μπραντ Πιτ στο show, που καθόταν ανάμεσα στο κοινό, χωρίς να το καταλάβει ο κόσμος που βρισκόταν στο πλατό. Όταν το συνειδητοποίησαν ότι ο Μπραντ Πιτ βρισκόταν ανάμεσά τους, όπως είναι αναμενόμενο, επικράτησε ένας «μικρός πανικός».

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Αστέρια στην Άμμο...Spoiler:Δείτε τα πρώτα πέντε λεπτά από την πρεμιέρα(ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκινημένες Αριστοτέλους και Ρένα Ρώσση – Ζαΐρη από τη νέα σειρά του Alpha
13/09/2019 - 18:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπραντ Πιτ: Αυτή είναι η νέα του σύντροφος; (ΦΩΤΟ)

Οι φήμες για τη νέα σχέση του γνωστού ηθοποιού είναι πιο έντονες από ποτέ
26/09/2019 - 14:12

Η Έλεν Ντετζένερις σε Μπραντ Πιτ: "Κάποτε έβγαινα με ένα κορίτσι σου..."

Η «πικάντικη» αποκάλυψη της παρουσιάστριας στον χολιγουντιανό σταρ
15/09/2019 - 10:01

Ο Μπραντ Πιτ μιλά για τον αλκοολισμό: "Είχα ξεπεράσει κάθε όριο..."

Μετά τον χωρισμό του από την Τζολί πήγε στους Ανώνυμους Αλκοολικούς για ενάμιση χρόνο
05/09/2019 - 15:49

Ο Μπραντ Πιτ αποκαλύπτει το νέο του τατουάζ στο Φεστιβάλ Βενετίας(ΦΩΤΟ)

Πιο γοητευτικός από ποτέ με έναν...μυστηριώδη άντρα αποτυπωμένο στο σώμα του
29/08/2019 - 14:39

Αυτοί είναι οι διάσημοι με τους περισσότερους... ψεύτικους followers!

Απίστευτα ποσοστά ψεύτικων λογαριασμών "ακολουθούν" τους διάσημους
13/08/2019 - 09:26

Μπραντ Πιτ-Τζένιφερ Άνιστον: Η αποκάλυψη για τη σχέση τους που δεν ξέραμε...

Το μυστικό που πρόδωσαν, τα ραντεβού και η συχνή επικοινωνία ετών
09/08/2019 - 10:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συλλήψεις στη Λεμεσό για την επίθεση κατά αστυνομικών με ψαλίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέλη του ΟΠΕ Λεμεσού διεξήγαγαν συντονισμένη επιχείρηση σε ξενοδοχείο της πόλης

Μέχρι τα τέλη της χρονιάς θα αποζημιωθούν οι πληγέντες γεωργοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Για πρώτη φορά δοκιμάζεται το νέο σύστημα αγροτικής ασφάλισης λέει ο Υπ. Γεωργίας

Εξιτήριο πήρε το 13μηνο βρέφος που χτυπήθηκε από αγωνιστικό αυτοκίνητο (ΒΙΝΤΕΟ)

Στις τάξεις των διοργανωτών αγώνων επικρατεί προβληματισμός
Ελλάδα

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Η Βουλή μπλόκαρε ξανά τα σχέδια του Τζόνσον (BINTEO)

Υπερψήφισαν τη συμφωνία Αποχώρησης και είπαν όχι στο πρόγραμμα εξπρές

Αποχώρησαν οι Κούρδοι από τη "ζώνη" ασφαλείας" στη Συρία

Οι ΗΠΑ αναμένουν ότι η προσωρινή κατάπαυση του πυρός θα μεταβληθεί σε μόνιμη

Επικεφαλής της ειδικής ομάδας "UKTF" ο Μπαρνιέ

Θα περιλαμβάνει την τρέχουσα TF50 και τη μονάδα «ετοιμότητας Brexit»

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/10/2019 - 22:108 ΛΕΞΕΙΣ